Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
May 21, 2024
ناشر
Xbox Game Studios
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
آقا به من و شما چه ماکروسافت آنقدر پول داره می‌تونه سونی بخره بزارید سیبیل سازنده ها رو چرب کنن بازی ها روز اول رو گیم پس برید شما چرا ناراحت سود .. سازنده ای مطمن باش ماکرو حسابی خرج کرده

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
نمیدونم چرا شما همون حرفایی که زدی رو دوباره تکرار میکنی؟نیازی نیست منم تکرار کنم.اون جمله رو هم اونطور که نوشتی نگفتم دوباره بخون،منظورم اینه اگه گیمپس و گیم هاش برای گیمر مهم بود به اندازه بازیهای انحصاری شرکت رقیب طرفدار داشت یا فروش داشت اون وقت میشه گفت آره و در ادامه حرفای شما.....
کسی به شما نگفت گیمپس مزخرفه و ولش کن :D اتفاقا مهم بچسب در نره یه وقت.داشتین بحث میکردیم این همه آها و ناله نداره.
آره آینده اونجاس که وقتی عده زیادی کشیده شدن سمت این سیستم دیگه برگشتی نخواهد بود شما مجبوری مایکرو هر قیمتی گذاشت و هرکاری کرد با اون سر کنی.
یه دوره تو ونزوئلا بنزین هم مفت شد دیدیم چه اتفاقی افتاد یا حتی همین مملکته خودمون که میخواستن همه چیز مفت بشه دیدیم چی شد.شما چون طرفدار گیم پس هستی اینجوری وانمود میکنی نسل جدید شروع شد معلوم میشه،من اینجا خواهم بود امیدوارم شما هم باشی.
در مورد سود مایکروسافت از گیم پس بگم که مایکروسافت اهداف بلند مدتی داره شاید توی کوتاه مدت صد درصد ضرر ده باشه ولی باتوجه به برآوردی دارن بعد چند سال سودده میشه،
یه ابهامی هم در مورد گیم پس یه دلاری بگم، دوست عزیز ما با چندتا از خارجیا می‌خواستیم بازی کنیم بنا به عللی من تصمیم گرفتم اینا از اکانت جدید استفاده کنن بهشون گفتم، گفتن نه، هرکار کردم استفاده نکردن، گیم پس روی هر اکانت یه ماهه 1 دلاریش یه بار بیشتر فعال نمیشه خارجیا هم مثل ایرانیا نیستن دم به دقیقه یه اکانت بسازن یه دلاریو فعال کنن، وقتی اون یه دلاری تموم بشه ببینن مناسب و مفید هست میرن یه سالشو میخرن

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
View attachment 124788

داستان Senua ادامه دارد ..

Announce Trailer-2160p
اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 4 می باشد.
یعنی تصاویر دریا و اون کوه سنگ قبل از نشون دادن اون قلعه اونم بصورت دیجیتالی ساخته شدن؟!!

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,946
نام
حسين
یعنی تصاویر دریا و اون کوه سنگ قبل از نشون دادن اون قلعه اونم بصورت دیجیتالی ساخته شدن؟!!

بله تماما in-engine بود تصاویر!

=-=-=-=-=-=-=-=

پست اول یکم بروز رسانی شد و شکل و شمایل تقریبا تازه ای گرفت :D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,277
نقد دیجیتال فاندری از تریلر
بصورت کلی گفتن که بازی in-engine هست ولی باور ندارن real time باشه بخاطر نداشتن LOD و ۲۴ فریم بودن تریلر
والا همینو تو تاپیک TGA هم گفته بودیم بهمون انگ فن بازی زدن. طرف مشخصه اصلا نمیدونه in-engine چیه بعد کلی گردوخاک راه انداخته بود . البته احتمالش زیاده گرافیک نهایی بازی خیلی تزدیک همین تریلر باشه.
چون واقعا کنسول های نسل بعد قوی هستن.من خودم خیلی از شماره اولش خوشم اومد و پلاتش هم کردم.امیدوارم بازی پیشرفت چشمگیری کنه و بترکونه

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,261
نام
∂αнмα
اقا گور بابا گرافیک فنی من حاضرم همون گرافیک نسخه اول رو ببینم ولی Motion capture صورت تو تریلر رو تو محصول نهایی ببینم واقعا چیزی که نشون دادن خیلی خفن بود امیدوارم بتونن عملیش کنن

• Like
Reactions: Ludens

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
نقد دیجیتال فاندری از تریلر
بصورت کلی گفتن که بازی in-engine هست ولی باور ندارن real time باشه بخاطر نداشتن LOD و ۲۴ فریم بودن تریلر

مثل اول نسل هشت و تحلیل های دیجیتال فاندری از بازیهای اکس باکس

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
امروز باز داشتم هل بلید۱ رو بازی میکردم
یه جاش(یکی از اون آزمون های مربوط به شمشیر خدایان)، دروث برا سنوئا داستانی تعریف میکنه از زنی که جنسیت خودش رو مخفی کرد و به یه گروه مبارز پیوست و اونقدر دلیر و شجاع بود که خیلی سریع فرمانده اونا شد. بعد از این میگه که پدرش چقدر نگاه بدی بهش داشت و نفرینش میکرد و ...
تهشم به سنوئا میگه تو منو یاد اون میندازی.

تو تریلر جدید هم یه گروه مبارز رو میبینیم که دارم اروم جایی میرن.
خود سنوئا هم که مشخصا اون حالت اسیب پذیر سابق رو نداشت و خشن تر شده بود.

فک کنم درواقع این داستانی که تو قسمت قبل تعریف کرد برا سنوئا، یه هینت برا قسمت دوم بود.

اقا گور بابا گرافیک فنی من حاضرم همون گرافیک نسخه اول رو ببینم ولی Motion capture صورت تو تریلر رو تو محصول نهایی ببینم واقعا چیزی که نشون دادن خیلی خفن بود امیدوارم بتونن عملیش کنن
موشن کپچر قسمت قبل هم رسما جزو بهترین های نسل بود.
یه قدم از بازی ای مثل رد دد جلو تر بود موشن کپچرش.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,642
امروز باز داشتم هل بلید۱ رو بازی میکردم
یه جاش(یکی از اون آزمون های مربوط به شمشیر خدایان)، دروث برا سنوئا داستانی تعریف میکنه از زنی که جنسیت خودش رو مخفی کرد و به یه گروه مبارز پیوست و اونقدر دلیر و شجاع بود که خیلی سریع فرمانده اونا شد. بعد از این میگه که پدرش چقدر نگاه بدی بهش داشت و نفرینش میکرد و ...
تهشم به سنوئا میگه تو منو یاد اون میندازی.

تو تریلر جدید هم یه گروه مبارز رو میبینیم که دارم اروم جایی میرن.
خود سنوئا هم که مشخصا اون حالت اسیب پذیر سابق رو نداشت و خشن تر شده بود.

فک کنم درواقع این داستانی که تو قسمت قبل تعریف کرد برا سنوئا، یه هینت برا قسمت دوم بود.
داستان قسمت یک چی شد کلا؟ تا اونجایی که یادمه و فهمیدم
اینکه سنوا بخاطر مرگ معشوقه اش و مشکلاتی که با قبیله و قومش داشت به یه جنون رسیده بود و کل فضای بازی جنون سنوا بوده که اخرش بعد از کشتن اون غولاخره به یک ارامشی میرسه و از این رنج ذهنی ازاد میشه، بهمین خاطر من نمیدونم داستان قسمت دوم چطوری قراره ادامه پیدا کنه و اینکه چرا دوباره سنوا زده به سیم اخر؟، سنوایی که تو قسمت قبلی ارامش اش رو بدست اورده توی این قسمت دیوانه تر از قبل داره رفتار میکنه!!.

Sepi_60

کاربر سایت
Nov 25, 2009
2,359
اینکه سنوا بخاطر مرگ معشوقه اش و مشکلاتی که با قبیله و قومش داشت به یه جنون رسیده بود و کل فضای بازی جنون سنوا بوده که اخرش بعد از کشتن اون غولاخره به یک ارامشی میرسه و از این رنج ذهنی ازاد میشه، بهمین خاطر من نمیدونم داستان قسمت دوم چطوری قراره ادامه پیدا کنه و اینکه چرا دوباره سنوا زده به سیم اخر؟، سنوایی که تو قسمت قبلی ارامش اش رو بدست اورده توی این قسمت دیوانه تر از قبل داره رفتار میکنه!!.
سنوئا از مشکل روانی اسکیزوفرنی رنج میبرده و این مشکل در مادرش هم وجود داشته. اینطوری نبوده که یهو به جنون برسه. به همین خاطر پدرش همیشه اونو تحت کنترل داشته چون باور داشته که درون سنوئا تاریکی هستش و این تاریکی همه چیز رو نابود میکنه به همین دلیل مادرش رو هم قربانی کردش. در انتهای داستان سنوئا میفهمه که نمیتونه اسکیزوفرنی رو کنار بزاره (تاریکی رو نمیتونه از بین ببره) و صداهای توی سرش همیشه باهاش میمونن ولی یاد میگیره که چطوری باهاشون کنار بیاد و به شکلی از نو متولد میشه

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
ببین تقریبا همینه
از بچگی این بیماری رو داشت
مادرش هم داشت برا همین فقط اون درکش میکرد.
پدرش که ادم خشک مذهبی بود مدام از بچگی تحت شرایط سخت روحی و ایین های مذهبی و ... قرار میداد که اینو درمان کنه ولی مسلما این کار وضعشو بدتر میکرد.
دیگه داستانو ادامه نمیدم چون خیلی طولانی میشه ولی همونطور که میدونی، دیلیان(معشوقه اش) وقتی سنوا رفته بود تا با تاریکیش مبارزه کنه در اثر خیانت پدرش و فروختن دهکده به وایکینگ ها به شکل فجیعی کشته شد. همه اعضای دهکده هم همینطور.
فک کنم این قسمت یه جور انتقام از وایکینگ ها که به نام northmen ازشون یاد میشد تو بازی باشه.
به نظرم دیوانه نبود تو تریلر.
خشمگین بود.

زومجی یه مقاله کار کرد که داستات هلبلید رو با خط زمانی مرتب توضیح داد. ماجرای دروث و دیلیان و سنوا و ...
اونم میتونی بخونی که ابهام نمونه برات.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,642
ببین تقریبا همینه
از بچگی این بیماری رو داشت
مادرش هم داشت برا همین فقط اون درکش میکرد.
پدرش که ادم خشک مذهبی بود مدام از بچگی تحت شرایط سخت روحی و ایین های مذهبی و ... قرار میداد که اینو درمان کنه ولی مسلما این کار وضعشو بدتر میکرد.
دیگه داستانو ادامه نمیدم چون خیلی طولانی میشه ولی همونطور که میدونی، دیلیان(معشوقه اش) وقتی سنوا رفته بود تا با تاریکیش مبارزه کنه در اثر خیانت پدرش و فروختن دهکده به وایکینگ ها به شکل فجیعی کشته شد. همه اعضای دهکده هم همینطور.
فک کنم این قسمت یه جور انتقام از وایکینگ ها که به نام northmen ازشون یاد میشد تو بازی باشه.
به نظرم دیوانه نبود تو تریلر.
خشمگین بود.

زومجی یه مقاله کار کرد که داستات هلبلید رو با خط زمانی مرتب توضیح داد. ماجرای دروث و دیلیان و سنوا و ...
اونم میتونی بخونی که ابهام نمونه برات.
مرسی.
الان سوال اینجاست که دوباره قراره توی ذهن سنوا سیر کنیم یا اینبار بازی توی دنیای واقعی جریان داره؟ با توجه به تریلر و اون صخره هه که اخر بازی زنده شد فکر کنم حداقلش اینه که سنوا هنوز اون درگیری ذهنی رو داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• ashe
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر