Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
@Ali Venom جایی اعلام شده بازی همون تعطیلات 2020 میاد؟ شما معمولا وقتی بخوای بازیو 10 ماه دیگه عرضه کنی نمیای رو استیج بگی بازی تو مرحله Early Development هست. :D

• Like
Reactions: Ali Venom

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
@Ali Venom جایی اعلام شده بازی همون تعطیلات 2020 میاد؟ شما معمولا وقتی بخوای بازیو 10 ماه دیگه عرضه کنی نمیای رو استیج بگی بازی تو مرحله Early Development هست. :D
نه احتمالا بازی برای سال بعدش میاد مگر اینکه اسکیل پروژه اندازه قبلی باشه ولی چیزی که گفتن اینکه بازی از قبل از اینکه مایکرو شرکت رو بخره در حال دولوپ بوده

• Like
Reactions: Ludens

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
305
نسخه یک بازی با بودجه کمی داشتن حتی نتونستن بازی رو به صورت فیزیکی پخش کنن عالی بود حالا که ماکرو اومده پشتشون چی شود
خداکنه مثل العان انحصاری های xbox روی pc هم بیان وگرنه خیلی ها مثل خودم مجبور به خرید کنسول نسل جدید میشن :((

آخرین ویرایش:

Abyss Watchers

کاربر سایت
Nov 8, 2019
136
امروز داشتم نسخه اولش رو بازی میکردم ! مایکرو اگر فقط کمی عرضه داشته باشه میتونه اینو رقیب گاد کنه:D تازه هر دو بازی الانم تو دوران و افسانه اسکاندیناوی هستن ...! بنظر من هر دو بازی خیلی خوب شخصیت های بازی رو به افسانه های اسکاندیناوی ربط میدند و هر دو داستانش هاش چقدر شبیه به هم هست امیدوارم تو نسخه بعدی غیر از هل به جاهای دیگه ای هم در این بازی تو افسانه های اسکاندیناوی سفر کنیم تا باس فایت های با مضمون تور و لوکی هم تو این بازی ببنیم! خودمونیم این خط های قرمز صورتش رو چقدر از کریتوس اسکی رفته که نشونه خوبیه!

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
دقت کنید به دندان و حرکات صورتش مخصوصا دهان و دندان احتمالا این جز مواردی هم که نسل بعد خارق العاده پیشرفت می‌کنه دیدن دندان و حرکت های دهان کاراکترها و میمیک صورتشون

BehzaDG

کاربر سایت
Nov 28, 2006
1,814
شماره یکش که خیلی به من چسبید
فقط آخرش یه جوری شدم وقتی بعد 45 دقیقه مقاومت شتک شدمو بعدا فهمیدم سر کار بودم :D~X(
، تریلر این نسخه هم دیدم کرک و پرم ریخت ، فقط امیدوارم انحصارش زمانی باشه

• Smile
Reactions: g4mer

Irisviel Ackerman

کاربر سایت
Aug 26, 2011
3,329
نام
امیر
شماره یکش که خیلی به من چسبید
فقط آخرش یه جوری شدم وقتی بعد 45 دقیقه مقاومت شتک شدمو بعدا فهمیدم سر کار بودم :D~X(
، تریلر این نسخه هم دیدم کرک و پرم ریخت ، فقط امیدوارم انحصارش زمانی باشه
بازی استودیو فرست پارتی مایکروسافت انحصاری زمانی باشه ؟ :-/
The Outer Worlds و بقیه که برا ps4 هم اومدن بخاطر این بود که از قبل خریده شدن توسط مایکروسافت استودیوشون با یه ناشر دیگه قرارداد بسته بود برا پخش بازی.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
در کنار روایت و صداگذاری عالی، اون اتمسفر سنگین بازی قبلم خیلی حال میداد که با این تریلر اخیر فک کنم تو قسمت دوم هم قراره حفظ بشه...
یه جاهاییش هم یه ترس روانی خیلی خوبی القا میکرد. از جنس ترس های سایلنت هیلی(نه به اون حد ترسناک البته). بدون جامپ اسکیر و ... . مثل اون قسمتی که تو تاریکی بودیم و darkness دنبالمون بود. اینارم امیدوارم حذف نکنن.
کلا ip پرتانسیلیه. میتونه خیلی برنامه های بلندی براش دیده شه...

پ.ن: منم خیلی برام مهم نیست برا ps5 هم بیاد. دیگه نسل بعد سرویس ها حرف اولو میزنن نه انحصاری. ولی خب حداقل تو این مرحله بعیده بیاد. ای پی دست مایکروعه و ناشر بازی هم مایکروعه.
اگهthe outer worlds میاد برا ps5 برا اینه که قبل از خرید ناشر دیگه ای وظیفه نشر بازی رو داشت. یا اگه wasteland3 میاد برا اینه که بودجه اولیه اش رو هوادار ها تامین کردن.(قبل از خرید استودیو) و بین اون هوادار ها قطعا ps گیمر ها هم بودن.
مایکرو نینجا رو 1.5 سال پیش خرید و بازی هنوز تو مراحل اولیه توسعه است. وقتی میگن از قبل خرید در دست توسعه بوده، من فک کنم بیشتر بحث های کانسپتی و داستانی و ... منظورشون بوده وگرنه نینجا وضع مالی خوبی نداشت. بعیده بدون ناشر و ... خودش بشینه شروع به توسعه یه بازی وسیع بکنه.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
چه جالب برای من که حدودا ماه پیش شماره یکش رو که خیلی عالی بود رو تموم کردم خیلی خبر خوبیه جالبیش اینه که مثل بازی گاد آف وار به اساطیر نورس پرداخته میشد حتا بعضی جاها صدای کریتوس هم میومد:D:D

• Smile
Reactions: hitman68

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
امروز داشتم نسخه اولش رو بازی میکردم ! مایکرو اگر فقط کمی عرضه داشته باشه میتونه اینو رقیب گاد کنه:D تازه هر دو بازی الانم تو دوران و افسانه اسکاندیناوی هستن ...! بنظر من هر دو بازی خیلی خوب شخصیت های بازی رو به افسانه های اسکاندیناوی ربط میدند و هر دو داستانش هاش چقدر شبیه به هم هست امیدوارم تو نسخه بعدی غیر از هل به جاهای دیگه ای هم در این بازی تو افسانه های اسکاندیناوی سفر کنیم تا باس فایت های با مضمون تور و لوکی هم تو این بازی ببنیم! خودمونیم این خط های قرمز صورتش رو چقدر از کریتوس اسکی رفته که نشونه خوبیه!
خوشم نیومد از این آرایش چهره اون قبلی که آبی بود خیلی بهتر بود

• Like
Reactions: artour-2198

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,238
نسخه اول عالی بود خصوصا فضاسازی و صداگذاری جوری بود ک ادم رو توی محیط میذاشت و شدیدا اتمسفر بازی رو ادم تاثیر میذاشت.
تنها نکتات منفی بازی از نظرم دشمنای تکراری بود و سیستم مبارزات بازی ک وقتی چنتا دشمن روبرومون قرار میگرفتن مبارزه باهاشون سخت میشد.

من دوس دارم این قسمت دیگه بجای اینکه همه چیز توی ذهن و توهم سنوا باشه،بیشتر هول محور انتقامش از مردمش باشه ک تردش کردن و مادرش رو کشتن
اینجوری دیگه دشمنای واقعی هم ب بازی اضافه میشه و یجوری ترکیب توهم و واقیعیت میشه.

mojahed25

کاربر سایت
Feb 28, 2014
716
نسخه اول عالی بود خصوصا فضاسازی و صداگذاری جوری بود ک ادم رو توی محیط میذاشت و شدیدا اتمسفر بازی رو ادم تاثیر میذاشت.
تنها نکتات منفی بازی از نظرم دشمنای تکراری بود و سیستم مبارزات بازی ک وقتی چنتا دشمن روبرومون قرار میگرفتن مبارزه باهاشون سخت میشد.

من دوس دارم این قسمت دیگه بجای اینکه همه چیز توی ذهن و توهم سنوا باشه،بیشتر هول محور انتقامش از مردمش باشه ک تردش کردن و مادرش رو کشتن
اینجوری دیگه دشمنای واقعی هم ب بازی اضافه میشه و یجوری ترکیب توهم و واقیعیت میشه.
دقیقا من نسخه قبلی رو تماما با هدفون بازی کردم خلی جالب بود فقط اشتباه کردم پشت صحنه ساخت بازی رودیدم تو دیسک بازی بود! بعد همش تو اون صداهای توهم میومد تو ذهنم که چجوری این صداها رو درآوردن یه کم حس بدی میداد ولی در کل عالی بود اگه گیم پلی اش بیشتر باشه که محشر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر