Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

Amir09

کاربر سایت
Aug 10, 2008
1,696
نام
امیر
یادمه یه زمانی که Assassin’s Creed از CG برای مارکتینگ استفاده میکرد میگفتم میشه یه زمانی گرافیک in-game به CG برسه؟ اگر نینجا تئوری این گرافیک رو روی کنسول به صورت in-game تحویل بده میشه گفت نه تنها به CG رسیده بلکه جلو زده. این چی بود من دیدم؟ 😳

bigboss12

کاربر سایت
Dec 22, 2012
163
نمایش بازی خیلی خوب بود فقط امیدوارم مثل نسخه قبلی گیم پلی تک بعدی نداشته باشه
این تریلر که چیزی نشون نداد ولی خب فکر نمیکنم بعد این همه سال مثل نسخه قبل بسازن دوباره بازیو

• Like
Reactions: Bax

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,360
نام
مــاکــان
چقدر اتمسفر مریض بود، با موزیک و صداگذاری که روش شده بود رسما از اون بازیهاست که کمی باید بازی کنی بعد یک آنتراک بدی و ادامه بدی.
از طرف دیگه Senua هم که سلطان ASMR :D ، جمع همه موارد با هم ترکیب عجیب غریبی شده.

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
گرافیک خارق العاده عجب سینمایتک بود . گیم اوراد ‌‌ برای من همین بود . نورث سیاه هیچ‌چیزی مثل افسانه های تاریک و جادویی نورث جذاب نیست .اینجا دیگه اوجش بود‌.میخواستن غول رو‌بکشن عجب افکت هایی نور پردازی تکسچر باید این رو بیت ریت بالا دید . بقیه game awardهیچ‌چیزی ندیدم چپن همش این جلو چشمم بود .

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
حالا شما از گرافیک بازی دارید میگید من کمتر از این انتظار نداشتم ولی هولی مولی اتمسفر بازی :-t اون غول گنده که میخواستن زمین گیرش کنن قشنگ داشت از صخره ها تغذیه میکرد خیلی جالب بود ! آخر تریلر هم با یـ کلیف هنگر خفن تموم شد (من تو رو میشناسم)
بر خلاف چیزی که تو تریلر رونمایی بازی نشون دادن سنوا هنوز که هنوزـه اون ترس و وحشتش رو داره . حس نو و خوبی ـه که ببینی قهرمان بازی همیشه آسیب پذیره مخصوصا سنوا که از مریضی روانی هم رنج میبره ! باید ببینیم سر کامبت چی کار کردن ....

پ.ن : Druth هم برگشته :x

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
یک گیم اوراد بود یک هل بلید . به gotyهم بی احترامی نمیکنم ولی ویلج و متروید برتری داشتن .سایکو ناتس هم فکر میکنم عنوان مناسب تری بود ولی در کل میخواستن تابو رو بشکنن که بله گوتی حتما نباید بلاک باستر باشه .

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
این گرافیک هیولا تازه دو سال برای پالیش و خفن تر شدن وقت داره! و مطمئنم نسخه نهایی به مراتب خفن تره. مخصوصاً مدل خود سنوا که میتونه بهتر بشه.
افکت های آتیش و دود و گرد و خاک عملا با واقعیت فرقی نداشت.
از نظر روانی بودن بازی هم با نسخه یک قشنگ خودش رو ثابت کرده و این نسخه دیگه باید بعدش رسماً پیش روانپزشک برم

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
تا جایی که یادمه تو قسمت اول هیولا هایی که سنوا باهاشون مواجه میشه تو ذهنش شکل میگیرن و مربوط به ترس هاش میشدن . الان این جاینتی که نشون دادن و با توجه به این که افرادی که همراهش هستن میخوره خارج از ذهن سنوا و تو دنیای واقعی باشه درسته ؟:-?
امیدوارم رو کامبت بازی هم درست حسابی کار کرده باشن

• Like
Reactions: Bax and RAFA_1992

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر