Xbox Senua's Saga: Hellblade II

سازنده
Ninja Theory
تاریخ انتشار
2024
ناشر
Xbox
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox Series X|S
image(1)(2).png

داستان سنــوآ ادامه دارد...
______________________________________________________________________________________

اطلاعات منتشر شده از بازی :

• مراحل ساخت این نسخه قبل از خریداری شدن نینجا تئوری توسط مایکروسافت شروع شده است.
  • مِلیـنا یورگِنز همانند نسخه اول در نقش سنــوآ به ایفای نقش خواهد پرداخت.
  • تمامی تصاویر موجود در تریلر معرفی، به صورت in-engine ضبط شده است.
  • موتور گرافیکی ساخت بازی Unreal Engine 5 می باشد.
______________________________________________________________________________________

تریلــر ها:

تـصاویر منتشر شده (TGA2021):

تـصاویر منتشر شده (TGA2019):

آخرین ویرایش:

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
عجيبه اين بازي روي سري اكس فوركي نيتيو اجرا نميشه ...

View attachment 220281
حدود ٦.٣ ميليون پلير عنوان Hellblade: Senua's Sacrifice را تاکنون تجربه کرده‌اند
بنظره من به عنوان يه ايندي و شايد كلا بهترين بازي نينجا بود واقعا لذت بردم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
عجيبه اين بازي روي سري اكس فوركي نيتيو اجرا نميشه ...
نیتیوه.
اگه منظورت رزولوشن داینامیکه که 99 درصد بازیها در حال حاضر رزولوشن داینامیک استفاده میکنن و چیز عجیبی نیست.

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
نیتیوه.
اگه منظورت رزولوشن داینامیکه که 99 درصد بازیها در حال حاضر رزولوشن داینامیک استفاده میکنن و چیز عجیبی نیست.
اره منظورم دايناميكه يعني فيكس روي ٢١٦٠ نشده
البته براي ترد پارتيها كه عاديه
اما اين به نوعي فرست پارتيه و خوب نسل قبلي هم هست
مخصوصا كه مود ٣٠ فريم ديگه فيكس بايد ميداد فوركي رو .
چيز اونقدرها مهمي نيست منتهي توقع من اين بود رز هم لاك باشه ...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,080
اره منظورم دايناميكه يعني فيكس روي ٢١٦٠ نشده
البته براي ترد پارتيها كه عاديه
اما اين به نوعي فرست پارتيه و خوب نسل قبلي هم هست
مخصوصا كه مود ٣٠ فريم ديگه فيكس بايد ميداد فوركي رو .
چيز اونقدرها مهمي نيست منتهي توقع من اين بود رز هم لاك باشه ...
بازیها خودشون داینامیک و شناورن و همه قسمت هاشون با هم برابر نیست. بنابراین یا باید فریم دراپ رو انتخاب کرد یا افت رزولوشن. و سازنده ها جدیدا افت رزولوشن رو انتخاب میکنن که کار درستیه. به فرست پارتی و ثرد پارتی هم ربطی نداره.

H&M

کاربر سایت
Jul 20, 2021
263
بازیها خودشون داینامیک و شناورن و همه قسمت هاشون با هم برابر نیست. بنابراین یا باید فریم دراپ رو انتخاب کرد یا افت رزولوشن. و سازنده ها جدیدا افت رزولوشن رو انتخاب میکنن که کار درستیه. به فرست پارتی و ثرد پارتی هم ربطی نداره.
البته پردازش تصوير خوب مسلما تو جاهايي كه حجم تكسچرها به بالاترين حد ميرسه مثله محيطهاي شلوغ بيشترين فشار پردازشي رو مياره
كه در صورت قفل بودن رز افت فريم پديدار ميشه

منتهي اصل قضيه توان پردازيشه اينجا براي همين هم رو كارتهاي ٣٠٨٠ و ٩٠ خوب رز روي فوركي لاك هست و فريم هم انلاك بسته به نوع بازي از ٨٠ به بالا ميده.
يعني اينكه كنسولها از دايناميك رز استفاده ميكنن خوب چون توان اينكه بدون افت فريم فوركي رو داشته باشن ندارن ميان از دايناميك استفاده ميكنن تا فريم زير اون عدد ٣٠ يا ٦٠ نياد .
كه خوب اين طبيعيه

منتهي اين بازي چون نه اوپن ورلد هست و نه تكسچرها يا محيطهاي خيلي گرافيكي نداره و خوب طبعا بهينه سازي هم ماكزيمم هست من فكر ميكردم بتونن همون فوركي رو با ٣٠ فريم بگيرن
هر چند Rt هم فعاله .

مثلا براي فورتزا ٥ بنظرم دايناميك طبيعيه و قابل توجيه تر هست
ولي اين بازي خوب نسب قبليه

البته هدف من مشكل دار نشون دادن قدرت بازي يا كنسول نيست و از اول هم گفتم انتظارم اين بود...

• Like
Reactions: gintoki

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,075
نام
محمد علی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر