Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

Emotion2

کاربر سایت
Dec 3, 2018
51
سلام دوستان. اقا راهی نداره این بازیو آسون تر کرد؟‌من اولین باره دارم همچین سبکی بازی میکنم واقعا دگ از بس مردم خجالت میکشم زنده کنم خودمو :DD سر اون باسه که زنجیر شده گیر کردم. هیچ مهارتیم ندارم فقط یه shukuchi همچین چیزی دارم که نمیدونم چجوری استفاده میشه :| تو حرف زدنای سربازا میگفتن از آتیش میترسه راهی نیست آتشیشش بزنی؟ پدرمو در آورد :((‌ با شیفتم خیلی خیلی سخته هی جاخالی بدی ضربه بزنی. کسی میتونه کمکی کنه ؟

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
سلام دوستان. اقا راهی نداره این بازیو آسون تر کرد؟‌من اولین باره دارم همچین سبکی بازی میکنم واقعا دگ از بس مردم خجالت میکشم زنده کنم خودمو :DD سر اون باسه که زنجیر شده گیر کردم. هیچ مهارتیم ندارم فقط یه shukuchi همچین چیزی دارم که نمیدونم چجوری استفاده میشه :| تو حرف زدنای سربازا میگفتن از آتیش میترسه راهی نیست آتشیشش بزنی؟ پدرمو در آورد :((‌ با شیفتم خیلی خیلی سخته هی جاخالی بدی ضربه بزنی. کسی میتونه کمکی کنه ؟
بازی درجه سختی نداره که بشه آسونترش کرد. مردن در این بازی امری بدیهیه. :| با پیشرفت در بازی و کسب تجربه و مهارت های جدیدتر کم کم قویتر میشی. تجربه این بازی با کیبورد سرطانه، اگه بتونی با دسته بازی کنی خیلی برات لذت بخش تر میشه. برای راهنمایی مراحل و کشتن مینی باس ها و باس ها هم میتونی از این راهنما استفاده کنی:
راهنمای قدم به قدم بازی Sekiro: Shadows Die Twice | قسمت اول - زومجی

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
داداش این مینی باسه یک دهم اون باسایی که در اینده باهاشون مواجه میشی سخت نیست.حرکاتشو نگاه کن ببین کی میپره روت که جاخالی بدی چنتا حرکت میکنه بعد وای میسه که فرصت زدن داشته باشی.اگه بازی رو با این روش ادامه بدی راحت میشه واست.من با موس و کیبورد بازی رو به اتمام رسوندم با کشتن تموم باس ها و مینی باس ها با دسته به شخصه واسه من سخت تره چون عادت ندارم.پس با چیزی برو که باهاش راحت تری.

Emotion2

کاربر سایت
Dec 3, 2018
51
مرسی داداش از رو فیلمم دیدم ضربه میزنه جاخالی میده. برا من وقتی قرمز میشه باید 3 4 تا جاخالی بدی. مثلا 2 بار جاخالی میدم یهو میپره میگیره :| بعد هربارم ک بمیری کلی چیز ازت کم میشه. برا من اسکیل پوینتم که صفر شده. یه چیز آبیم هست درصدیه اونم از 30٪ رسیده به 13 درصد‌:| کلا باید از اول شروع کنم فک کنم. ولی اینجوری شما میگی پس باسای اصلیو دگ عمرا بتونم بزنم بر خلاف میل باطنیم باید بیخیالش شم :(

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,073
مرسی داداش از رو فیلمم دیدم ضربه میزنه جاخالی میده. برا من وقتی قرمز میشه باید 3 4 تا جاخالی بدی. مثلا 2 بار جاخالی میدم یهو میپره میگیره :| بعد هربارم ک بمیری کلی چیز ازت کم میشه. برا من اسکیل پوینتم که صفر شده. یه چیز آبیم هست درصدیه اونم از 30٪ رسیده به 13 درصد‌:| کلا باید از اول شروع کنم فک کنم. ولی اینجوری شما میگی پس باسای اصلیو دگ عمرا بتونم بزنم بر خلاف میل باطنیم باید بیخیالش شم :(
داداش اونایی که میگی من صد بار به اون وضعیت رسیدم همین مینی باس رو ده بار مردم تا زدم یکی باس های اصلی رو بیست سی بار.اون ابیه احتمال از بین نرفتن اسکیل پوینت هات بعد مردنه و نشون دهنده شدت مریضی ادمای دنیای بازی.اون راه حل داره از دست دادن اسکیل پوینت هام چیز طبیعیه.ببین بعد هر چنتا ضربه میپره.یه الگوی تکراری داره فک کنم.بعد داره میپره اگه زمان بندی و فاصله درست داشته باشی میتونی اونم جاخالی بدی.پرش و دفاعم تو بعضی حمله هاش فراموش نکن. من دقیق حرکاتش یادم نیست دقیق بت بگم.

• Like
Reactions: Amin_Evil_Dead

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
اون ایتمی که وقتی استفاده میکنی بازی سخت میشه اسمش چی هست ؟
اپگرید ها از کجا انجام میشه ؟
وقتی توی بازی میمیریم پول های که جمع کردیم میریزه ؟ و باید برگردیم همون جایی که مردیم پول ها رو جمع کنیم ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: J. Constantine

J. Constantine

کاربر سایت
May 19, 2012
2,366
نام
علی
اون ایتمی که وقتی استفاده میکنی بازی سخت میشه اسمش چی هست ؟
اپگرید ها از کجا انجام میشه ؟
وقتی توی بازی میمیریم پول های که جمع کردیم میریزه ؟ و باید برگردیم همون جایی که مردیم پول ها رو جمع کنیم ؟
اسم اون آیتم Demon Bellه که یه ناقوسه و یه چوب با یه طناب بهش وصله توی یه قسمتی از بازی هست و به صورت آیتم نیست و یه Idol جلوش هست!
آپگریدهارو هم هون یارو که اول بازی دستتو بهت میده انجام میده ولی تا باس اصلی اولو نزنی نمیتونی آپگرید کنی! اون باسی که تو منطقه ی هراتا هست نه و اون باسی که تو منطقه ی اصلی هست منظورمه!
اسمش نمیدونم نوبو چیچیه!:D همونی که رو اسبه!
پولات نصف میشه و برنمیگرده! فقط وقتی Unseen Aid میشه هیچی از دست نمیدی!

• Like
Reactions: ehsan M

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
757
نام
Saeed
بهتره وقتی پولهات کمی زیاد شد از فروشنده ها کیسه پول بخری (البته قیمتش ۱۰ درصد بیشتره)، اما اینجوری پولهات حفظ میشه و هر وقت لازم داشتی میتونی خرجش کنی.

ehsan M

کاربر سایت
Sep 12, 2015
1,786
بهتره وقتی پولهات کمی زیاد شد از فروشنده ها کیسه پول بخری (البته قیمتش ۱۰ درصد بیشتره)، اما اینجوری پولهات حفظ میشه و هر وقت لازم داشتی میتونی خرجش کنی.
من تازه شروع کردم هیچی نمیدونم البته بلاد رو تموم کردم
اون کیسه ها چه شکلیه و از کجا میشه خرید ؟

• Like
Reactions: J. Constantine

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر