Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
سلام یه سوال:D
بعد ژنرال تنزن یامائوچی اون سمت پایین مایینا یه بابایی ته غار بود رفتین سمتش(؟) :D خیلی خفنه لاکردار با همون بار اول که کشت منو همه چیزمو برد(!)فکر کنم فعلا نمیشه رفت سراغش کسی زده اونو؟؟؟
دوستان وضعیت سیو کردن توی بازی چطوریه ؟چک پوینت داره؟
اول اینکه بر خلاف سولزبورن استپ کردن داره
ثانیا هرجای بازی که باشی و کوییت کنی بعد که برگردی دقیقا از همون مکان ادامه پیدا میکنه
بعد از هر مرگ هم بر میگرده به اخرین بنفایر(یا حالا هرچی که تو این بازی صداش میکنن:D )
دوستان یه سوال چرا بازی آنلاین نداره مثل بقیه بازی های سری سولز و بلودبورن ؟؟ امیدی هست بعدا اضافه بشه؟
قطعا اضافه نمیشه
دیگه خبری از coop و کمک نیست شکر خدا:D:-"
مثل مرد باید تنها بری تو دل دشمن!

آخرین ویرایش:

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد

بازی خیلی سخته! دفعه قبلی که همچین سختی ای رو تجربه کرده بودم دارک سولز 3 بود! یعنی باز هم میازاکی باید بیاد گیمر رو به چالش بکشه.

چقدر دلم برای داستان سرایی میازاکی تنگ شده بود. چقدر این شخص بازیسازیش با بقیه متفاوته. هنر از سراسر بازی میباره. از موسیقی متنش بگیر تا بقیه شاخصه هاش. تنها چیزی که برای توصیف بازی به ذهنم رسید اینه که این بازی جهان موازی Dark Souls هست!

تشابه بسیار زیادی به سری دارک سولز داره. خیلی از نفرین های سری سولز رو اینجا میبینیم که من علتش رو هنوز نمی دونم! گیم پلی بسیار دینامیک بازی باعث شده هیچ سوراخ سمبه ای رو خالی نذارید و همه جا رو بخواین بگردید.
sekiro_2019_03_23_00_33_12_27.jpg

Kept you waitin' , huh

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سلام یه سوال:D
بعد ژنرال تنزن یامائوچی اون سمت پایین مایینا یه بابایی ته غار بود رفتین سمتش(؟) :D خیلی خفنه لاکردار با همون بار اول که کشت منو همه چیزمو برد(!)فکر کنم فعلا نمیشه رفت سراغش کسی زده اونو؟؟؟

اول اینکه بر خلاف سولزبورن استپ کردن داره
ثانیا هرجای بازی که باشی و کوییت کنی بعد که برگردی دقیقا از همون مکان ادامه پیدا میکنه
بعد از هر مرگ هم بر میگرده به اخرین بنفایر(یا حالا هرچی که تو این بازی صداش میکنن:D )

قطعا اضافه نمیشه
دیگه خبری از coop و کمک نیست شکر خدا:D:-"
مثل مرد باید تنها بری تو دل دشمن!
اون headlessـه بی شرف خیلی ناجوره:D مشکل اینجاست که افکت Terror بهت میده که سه سوت کتلت میشی:D ولی برای زدنش باید آیتم Divine Confetti مصرف کنی تا بتونی بهش دمیج بزنی. با این حال توصیه میکنم بعدا بری سراغش چون با وضعیت کنونی نمیتونی در مقابلش دووم بیاری.

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
اون headlessـه بی شرف خیلی ناجوره:D مشکل اینجاست که افکت Terror بهت میده که سه سوت کتلت میشی:D ولی برای زدنش باید آیتم Divine Confetti مصرف کنی تا بتونی بهش دمیج بزنی. با این حال توصیه میکنم بعدا بری سراغش چون با وضعیت کنونی نمیتونی در مقابلش دووم بیاری.
اره لاکردار بد قلقه بیخیالش شدم رفتم رسیدم به ژنرال اونیوا:D علی میگم اپگریدی ،لول اپی ، چیزی هنوز در دسترس نیست نه؟؟هرچی هی جمع میکنیم با شتک شدن از دست میره :-":D

• Like
Reactions: J. Constantine

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
اره لاکردار بد قلقه بیخیالش شدم رفتم رسیدم به ژنرال اونیوا:D علی میگم اپگریدی ،لول اپی ، چیزی هنوز در دسترس نیست نه؟؟هرچی هی جمع میکنیم با شتک شدن از دست میره :-":D
ببین تو هر باس رو که بزنی، یه آیتم بهت میده که Attack Power رو میبره بالا. هر مینی باس رو بزنی، یه دونه Prayer Bead میده که 4تا جمع کنی، Vitality و Posture رو میبره بالا. سعی کن فعلا توی همین قلعه بری و هدف اصلیت، جمع کردن Gourd Seed باشه چون مهم ترین چیزی که نیاز داری، دارو توی مبارزات هست. اون فروشنده بعدی Oniwa یه دونه میفروشه و دوتا دیگه هم قبل از اون توی قلعه پیدا میشه. دیگه کم کم عادی میشن قضایا:D بازی های میازاکی اوایلش به شدت حس ناامیدی میدن.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
فقط ما نیستیم که از بازی مینالیم یه سر به فروم resetera بزنید اونور ابی ها هم حسابی از سختی بازی شاکی هستند.خوبی سولزبورن این بود که اگه سخت هم بود نهایت یه چند ساعت گریند میکردید لول بالا میبرید پیش روی میکردید ولی این لامصب به جز اپگرید اسکیل ها level up شخصیت نداره

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
فقط ما نیستیم که از بازی مینالیم یه سر به فروم resetera بزنید اونور ابی ها هم حسابی از سختی بازی شاکی هستند.خوبی سولزبورن این بود که اگه سخت هم بود نهایت یه چند ساعت گریند میکردید لول بالا میبرید پیش روی میکردید ولی این لامصب به جز اپگرید اسکیل ها level up شخصیت نداره
کلا لول اپ شخصیتی نداره؟

• Like
Reactions: J. Constantine

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,004
نام
امیر حسین
دیشب تا پاسی از نیمه شب داشتم توسط جناب chained ogre مورد تجاوز قرار میگرفتم که بالاخده کشتمش.
اخر سر هم فهمیدم کلا هیچ گونه اپگیریدی چه از نظر فلاسک سلامتی و چه از نظر دست مکانیکی انجام ندادم:D همینجور عین بز رفتم جلو. میگم چدا اینقد سخته
دوستان من الان دادم به صورت موازی حرکت میکنم. الان توی منطقه ی ashina (فک کنم) این chained ogre رو زدم. بعد رسیدم به ژنرال تایزن حروم‌زاده :D
ار اونور هم توی اون دنیایی که از طریق مجسمه واردش میشی (محیط جنگلی) رفتم و رسیدم به یه جایی که همه جا اتیش گرفته.

چندتا سوال:
۱-کدوم یکی از این دو محیط راحت تره؟
۲-دیت اتیشی کجاست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر