Multi Platform Sekiro: Shadows Die Twice

194972

Developer: From Software
Publisher: Activision
Genre: Action-Adventure
Platforms: PS4 / XB1 / PC
Release Date: March 22nd, 2019

Kill Ingeniously

با بسته شدن پرونده ی Dark Souls به نظر میرسد که استدیوی From Software قصد دارد به سمت جدیدی حرکت کند. چراکه Sekiro متفاوت ترین پروژه ی این استدیو از سال 2009 و عرضه ی Demon's Souls می باشد. بعد از سال ها از عرضه ی آخرین نسخه از سری Tenchu، شاهد بازگشت دوباره ی FS به دوران فئودال ژاپن هستیم. از ابتدا قرار بود نسخه ی جدید از Tenchu ساخته شود اما در نهایت تصمیم گرفته شد که بازی، یک IP جدید باشد و از Tenchu به عنوان منبع الهام استفاده شود. همانند گذشته هیدتاکا میازاکی کارگردان این عنوان می باشد.

هر آنچه از بازی میدانیم:

Story
  • Sekiro به معنای "گرگ تک دست" می باشد که اشاره به قهرمان اصلی داستان دارد.
  • بازی رویکرد متفاوتی در داستان سرایی نسبت به سری سولز دارد و از سبک مینیمال این سری پیروی نمی کند. اینبار شاهد داستان خطی تر و سر راست تری هستیم.
  • داستان بازی در اواخر قرن شانزدهم و درمورد یک شینوبی سرافکنده می باشد که در محافظت از ارباب جوان خود و افتادن او به دست کلن Ashina شکست خورده و قصد انتقام و نجات ارباب خود را دارد.
  • دست قهرمان بازی توسط فرمانده ی Ashina قطع شده.
  • فردی که شینوبی را نجات داده به نام Busshi of the Desolate Temple شناخته میشود.
Gameplay
  • سکیرو سخت ترین بازی FS تا به امروز می باشد.
  • بازی دارای Stat های RPG نیست.
  • بازی فاقد سیستم کلاس بندی می باشد.
  • مخفی کاری نقش برجسته ای در بازی دارد.
  • بازی تمرکز کمتری در گرفتن سلاح های متفاوت دارد.
  • همانند سری سولز مردن در بازی بودن مجازات نخواهد بود. بعد از مرگ بازیکنان با مصرف آیتمی قادر خواهند بود سریعا احیا شده و با وارد کردن دمیج کافی دوباره این ایتم را بدست اورند. در صورت مرگ بدون این ایتم، بازیکنان به آخرین Scluptor's Idol (که حکم چک پوینت بازی را دارد.) برمیگردند.
  • مهم ترین المان بازی، بازوی مکانیکی و ابزار های مختلفی است که هر کدام کاربرد های متفاوت دارند.
  • 3 بازوی معرفی شده تاکنون Flame Cannon، Shuriken Arm و Hand Axe نام دارند.
  • مهم ترین مکانیک مبارزه ی بازی Posture نام داره که در واقع ترکیبی از Stamina و Poise تو عناوین قبلی این استدیو هست; ضربه خوردن و بلاک کردن Posture شما و ضربه وارد کردن و پری های دقیق Posture دشمنان رو کاهش میده. اگه Posture کاملا خالی بشه پلیر در برابر ضربات سنگین اسیب پذیر میشه. این حرکت برای برای پلیر زمانی که Posture دشمن رو خالی کنه Shinobi Deathblow نامیده میشه.
  • بازی بسیار سریع بود و تمرکز ویژه ای روی پری و ضد حمله دارد.
  • استفاده از بازوی مکانیکی نیازمند آیتمی به نام White Spirit Emblem می باشد که از کشتن دشمنان بدست می آید.
اطلاعات بیشتر بزودی...

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
صبور باشید، بنظرم کلید اصلی اینه که با دقت حملات حریف رو نگاه کنید و یاد بگیرید. موقعی که یادشون گرفتید و تونستید ضربات رو دفلکت کنید بازیو بردید. :D من اصلا پلیر حرفه ای محسوب نمیشم، اما آدم صبوریم برای همین سر این باس ها زیاد به مشکل نخوردم. :D
خداییش منم صبورم ولی بیشتر از ۸ ساعت از باس کتک خوردم اشکمو در اورده تا حالا هیچکس تو زندگیم انقدر منو نزده 😅😅
من چون عاشق tencho بودم و هستم. دارم اینو میرم چون یه پیوندای معنوی بینشون هست

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
چقدر سخته بابا سر

Genichiro Ashina

پاره شدم دیگه سختیم حدی داره خدایی حد داره
من یه ماه یادمه بازی رو تا این باس رسوندم بعد یه ماه مشغول این باس بودم:D .اخرم مخلوط شانس و تاکتیک بود زدمش.به فاز اخر این باس رسیدن خودش هنریه.بعد انقدم فاز داره این باسه ادم جو میگیره دقت نمیکنه به حرکات فازای اخر میگه تا اینجا اومدم شانسی میزنم اخرشو.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
من یه ماه یادمه بازی رو تا این باس رسوندم بعد یه ماه مشغول این باس بودم:D .اخرم مخلوط شانس و تاکتیک بود زدمش.به فاز اخر این باس رسیدن خودش هنریه.بعد انقدم فاز داره این باسه ادم جو میگیره دقت نمیکنه به حرکات فازای اخر میگه تا اینجا اومدم شانسی میزنم اخرشو.
حالا برام جالب شد تمومشم کردی بازیو؟؟

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
حالا برام جالب شد تمومشم کردی بازیو؟؟
من اشتباه کردم داداش این باسه اسمشو گذاشتی یادم نبود کدومه سرچ کردم اسمشو تو گوگل و عکس گنچیرو تو محل اون مبارزه اول بازی که دست سکیرو تو دشت گل ها قطع میشه اومد فک کردم اون مبارزه ای هست که من روش یه ماه مونده بودم حالا بیشتر نمیگم اسپویل نشه ولی اخرش رسیدی میفهمی چرا اینجوری فک کردم.خود گنچیرو کلا زیاد سخت نیست و اینجا ذهن ادمو به مکانیزم parry عادت میده بازی.اینو من تو دو سه روز زدمش یه ماه نکشید :D و آره تمومشم کردم بازیو.

mgplayer

کاربر سایت
Jul 13, 2009
635
نام
MG PLAYER
من اشتباه کردم داداش این باسه اسمشو گذاشتی یادم نبود کدومه سرچ کردم اسمشو تو گوگل و عکس گنچیرو تو محل اون مبارزه اول بازی که دست سکیرو تو دشت گل ها قطع میشه اومد فک کردم اون مبارزه ای هست که من روش یه ماه مونده بودم حالا بیشتر نمیگم اسپویل نشه ولی اخرش رسیدی میفهمی چرا اینجوری فک کردم.خود گنچیرو کلا زیاد سخت نیست و اینجا ذهن ادمو به مکانیزم parry عادت میده بازی.اینو من تو دو سه روز زدمش یه ماه نکشید :D و آره تمومشم کردم بازیو.
نه درست میگی همون اول بازیه ولی بعد که 7 8 10 تا باس رو رد کنی باز دوباره باش یه فایتی می کنی دیگه بالای ساختمون

saeedonly

کاربر سایت
Nov 22, 2012
1,074
نه درست میگی همون اول بازیه ولی بعد که 7 8 10 تا باس رو رد کنی باز دوباره باش یه فایتی می کنی دیگه بالای ساختمون
والا منظور من اون نبود .کمی اسپویل میشه برات اگر میخواستی بخون.آخرین باس بازی فقط فاز اولش مبارزه با گنچیرو هستش تو همون دشت گلهای اول بازی هستش که بعدش فاز بعدی همون مبارزه باس اصلی میاد که خودش دو سه تا فاز داره و سر اون من یه ماه درگیر بودم.اون صد برابر سخت تر گنچیرو هست.البته اون موقع انقد قوی هستی و دستت اومده که گنچیرو راحت ترین مرحله مبارزس.

ardalthebest

کاربر سایت
Jun 3, 2015
334
این بازی خارق العادست. مکانیک فوق العاده قوی و گیم پلی بی نظیر داره

تنها یک مشکل داره، Coop نداره! واقعا تعجب میکنم بازی به این خوبی چرا نباید coop داشته باشه.

اینطور بازیا فارم کردن به صورت انلاین به مزه دیگه داره واقعا و یه تجربه متفاوت و فوق العادست.
به نظرتون احتمال داره اپدیتی بدن واسه انلاین؟؟

legend of isac

کاربر سایت
Oct 30, 2015
185
نام
r$h!a
این بازی خارق العادست. مکانیک فوق العاده قوی و گیم پلی بی نظیر داره

تنها یک مشکل داره، Coop نداره! واقعا تعجب میکنم بازی به این خوبی چرا نباید coop داشته باشه.

اینطور بازیا فارم کردن به صورت انلاین به مزه دیگه داره واقعا و یه تجربه متفاوت و فوق العادست.
به نظرتون احتمال داره اپدیتی بدن واسه انلاین؟؟
داداش این بازی مال سال 2018ee:D:)

aliem7790

کاربر سایت
Jul 23, 2021
18
نام
علی
دوستان من حدود 4 ماه پیش بازی میکردم بعد از یجایی به بعد شخصیتم نفزین شد یعنی یه جور شیپور زد و بازی اسفناک سخت شد جوری که دیگه نتونستم ادامه بدم و ول کردم، میخواستم ببینم راهی هست نفرینو پاک کنم یا نه؟ چون میخوام بازیو ادامه بدم یا اینکه مجبورم سیو بریزم؟ تو pc بازی میکنم.

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
دوستان من حدود 4 ماه پیش بازی میکردم بعد از یجایی به بعد شخصیتم نفزین شد یعنی یه جور شیپور زد و بازی اسفناک سخت شد جوری که دیگه نتونستم ادامه بدم و ول کردم، میخواستم ببینم راهی هست نفرینو پاک کنم یا نه؟ چون میخوام بازیو ادامه بدم یا اینکه مجبورم سیو بریزم؟ تو pc بازی میکنم.
شما اگه اون Demon Bell رو زدی که خیلی راحت میشه اثرش رو برد. کافیه بین آیتم هاتون پیداش کنید و روش بزنید، فک کنم هر موقع بخواید میتونید اینکار رو انجام بدید.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
هاردمود بازیو با اون کار فعال کردید Bell Demon رو استفاده کنید برمیگرده حالت نرمال

• Like
Reactions: trainer and Ludens

dizzy

کاربر سایت
Dec 24, 2017
617
تشکر از همگی دوستان واقعا گیر کرده بودم.. بعد یه سوال دیگه بازی کردن رو این هاردمود منفعت خاصی داره یا نه؟

فکر کنم فقط item drop افزایش پیدا می کنه . یک حالت سختی دیگه هم توی + New Game هست که kuro charm را به خود kuro بر میگردانید و باعث میشه که اگر perfect deflect

نکنید و فقط block بکنید ، به ازای هر ضربه در هنگام block ، مقداری از جونتون کم بشه در عوض علاوه بر item drop مقدار xp دریافتی هم بیشتر میشه .

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر