Multi Platform Scorn

سازنده
Ebb Software
تاریخ انتشار
October 2022
ناشر
Kepler Interactive
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
  3. Xbox Series X|S

Scorn
Genre: Action Puzzle FPS
Developer: Ebb Software
Release Date: June 2018
Platfrom: PC

yo2k_7qkzjj.jpeg

احتمالا خیلی از شماها با شخصیت xenomorph از سری فیلم ها و بازی های Aliens آشنا هستید. پس بهتر است بدانید که Scorn هم یکی دیگر از ایده های طراح xenomorph یعنی H.R. Giger, و سازنده ی بازی هم یک از سازنده های ایندی و نوپا در صربستان می باشد.

شخصیت اصلی بازی, ناگهان خود را در دنیایی غیر واقعی و مشابه با دنیای Alien ها می یابد, دنیایی بین خیال و واقعیت. در این دنیا, مناطقی ساخته شده اند که کاملا organic (زنده) و وابسته به یکدیگرند ولی هر کدام, محیط, شخصیت و Puzzle های مخصوص به خود را دارند.

البته بازی تنها مختص به جستجو و حل پازل نیست و در طول مراحل می توان اسلحه هایی پیدا کرد که همانند محیط بازی, آن ها هم organic هستند. البته تیر این اسلحه ها براحتی و بوفور یافت نمی شوند و شما باید کاملا با تفکر و بجا از اسلحه استفاده کنید. موجودات موجود در بازی هم بسته به حال و هوایشان, ممکن است به آرامی از کنارتان رد شوند و یا قصد پاره پاره کردنتان را داشته باشند!

موتور بازی همانا Unreal Engline 4 معروف است و سازندگان بازی سعی کرده اند که هنر خود را در استفاده از این موتور گرافیکی نشان دهند.

تریلر:

Code:
https://www.youtube.com/watch?v=BKTkCa5nB_8
https://www.youtube.com/watch?v=WtOcbZG5xA4

وبسایت رسمی:
Scorn

تصاویر:

lighter

lighter

lighter

تصاویر بیشتر:
Media

آخرین ویرایش:

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
متاسفانه ظاهرا مسیر Agony رو رفته، کانسپت اولیه خوب، ویژوال دیزاین جسورانه، اگرسیو و آزار دهنده اما عملا فاقد ایده ی مشخصی برای گیم پلی

• Like
Reactions: Masoud20R and m.a.t

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
بازی به شدت مریضی ایه :D، ولی با این حال از بازیش خیلی خوشم اومده :)
بازی رو دارم بازی میکنم اما عملا نمیدونم باید چیکار کنم هر جا میره درها باز شده رسیدم به یک جای دایره ای که واگن داره اما هیچی کار نمیکنه
یک توضیحاتی بده

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بازی رو دارم بازی میکنم اما عملا نمیدونم باید چیکار کنم هر جا میره درها باز شده رسیدم به یک جای دایره ای که واگن داره اما هیچی کار نمیکنه
یک توضیحاتی بده
داخل آسانسور شو برو بالا، باید یک پازل حل کنی (اون محفظه‌ای که چراغش روشنه رو هدایت کنی به سمت اون بازوی رباتیک)، بعدش مشخصه، اگه نتونستی باز بپرس.

• Like
Reactions: all4u

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,097
نام
پوریا
Prometheus ، ببخشید Scorn رو همین الان تموم کردم. به معنای کامل فاجعه است. اصلا خوب نیست.

اسپویلر نقد های من
نکات منفی:
بیشتر پازل هست تا اکشن.
زمان زیادی باید صرف کنید تا پازل هاش تموم بشه
داستان معمولی و پایان فوق العاده بد
شوتینگ شدت sluggish و کند

نکات قوت:
طراحی هنری خوب و لوکیشین های جذاب
اتمسفر عالی (یاد فیلم Prometheus میوفتید)

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,183
Prometheus ، ببخشید Scorn رو همین الان تموم کردم. به معنای کامل فاجعه است. اصلا خوب نیست.

اسپویلر نقد های من
نکات منفی:
بیشتر پازل هست تا اکشن.
زمان زیادی باید صرف کنید تا پازل هاش تموم بشه
داستان معمولی و پایان فوق العاده بد
شوتینگ شدت sluggish و کند

نکات قوت:
طراحی هنری خوب و لوکیشین های جذاب
اتمسفر عالی (یاد فیلم Prometheus میوفتید)
بازی طراحیش عالیه اما انگار خیلی کنده و پازلام رو اعصابن همش باید بری یک جایی و کلی تایم بزاری

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر