Scarface: The World is Yours

ahmad_final

کاربر سایت
May 26, 2006
241
نام
Ahmad
Scar Face Comes With Pacino

میخواستم به همه برو بچی که منتظر این بازی هستن بگم که بالا خره این بازی هم وارد بازار شد.
ومیتونین اونو از میدون انقلاب تهیه کنین.و در یک Dvd عرضه شده.;)

gameware

کاربر سایت
May 5, 2006
1,393
نام
مهبد
منظورم اینه که نمیدونم چکار کنم اگه میشه راهنمای بازی رو بهم بدید خواهش میکنم.
خوب بازی که شروع میشه اونجایی که پشت میز هستی و هیچ کاری نمیتونی بکنی ESC رو بزن و از قسمت آموزشی خارج شو ، بازی شروع میشه ، آدما رو بکش و برو جلو
(نمی دونم جایی برای متوجه نشدن نداره!:confused:)

---------------------------------
بازی اولش وقتی دموهاش شروع میشه ، شما رو میخکوب می کنه ، صحنه های بیاد ماندنی فیلم رو نشون میده ، هیجان رو به شدت می بره بالا.

بازی که شروع میشه گرافیکش به شدت تو ذوق میزنه ! ترکیبی از GTA و True Crime ولی با بافت های به شدت بی کیفیت. حتی نوشته های بازی هم بصورت عکس هستن و جالب اینجاست که با بالا بردن رزولوشن اونها هم بی کیفیت میشن!
اول بازی ،اکشن به شدت بالاست و خیلی حال می کنید ، اما وقتی میرید تو Free Roaming بازی مثل ماست میشه!!! همون اکشنی که میزاشت گرافیکو ندیده بگیری ، اونم از بین میره
پیشنهاد می کنم بازی رو نگیرید.;)

masoud_1990

کاربر سایت
Oct 15, 2006
5
خوب بازی که شروع میشه اونجایی که پشت میز هستی و هیچ کاری نمیتونی بکنی ESC رو بزن و از قسمت آموزشی خارج شو ، بازی شروع میشه ، آدما رو بکش و برو جلو
(نمی دونم جایی برای متوجه نشدن نداره!:confused:)

---------------------------------
بازی اولش وقتی دموهاش شروع میشه ، شما رو میخکوب می کنه ، صحنه های بیاد ماندنی فیلم رو نشون میده ، هیجان رو به شدت می بره بالا.

بازی که شروع میشه گرافیکش به شدت تو ذوق میزنه ! ترکیبی از GTA و True Crime ولی با بافت های به شدت بی کیفیت. حتی نوشته های بازی هم بصورت عکس هستن و جالب اینجاست که با بالا بردن رزولوشن اونها هم بی کیفیت میشن!
اول بازی ،اکشن به شدت بالاست و خیلی حال می کنید ، اما وقتی میرید تو Free Roaming بازی مثل ماست میشه!!! همون اکشنی که میزاشت گرافیکو ندیده بگیری ، اونم از بین میره
پیشنهاد می کنم بازی رو نگیرید.;)
تشکر از راهنماییت ولی منظور من گذراندن مراحل رسمی بازیه نه گردش ازاد.

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
منم در حال حاظر دارم این بازی رو میکنم .... راستش چون کارت گرافیکم Nvidia Geforce FX 5200 هست زیاد گرافیکش رو بالا نبردم ! درایورش هم قدیمیه .....
بازی کلا قشنگیست، ولی اگه امکان پرش داشت واقعا عالی میشد .

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,792
نام
امین
منم در حال حاظر دارم این بازی رو میکنم .... راستش چون کارت گرافیکم Nvidia Geforce FX 5200 هست زیاد گرافیکش رو بالا نبردم ! درایورش هم قدیمیه .....
بازی کلا قشنگیست، ولی اگه امکان پرش داشت واقعا عالی میشد .
اگه داشت که میشد el matador :cheesygri

kasra5004

کاربر سایت
Feb 13, 2007
393
من خوره ی این بازی هستم و الان توی مراحل آخرشم.
داستان:
مردی به نام تونی مونتانا در کوبا ،به خاطر کارهای نادرست به یک تبعیدگاه ، تبعید میشه تا اونجا اما به کمک دوستانش فرار میکنه و به شهرمیامی میاد.البته اینایی که گفتم توی بازی نیست توی فیلمه،فیلم صورت زخمی،جزو فیلم های معروف زمان گذشته.خلاصه تونی در اونجا وارد گروه های مافیایی میشه اما از قضا یک شب گروه های دیگه به خونه اش حمله برده و سعی می کنن بکشنش، اینجا دقیقا جاییه که شما وارد بازی میشید و سعی می کنید از خونتون که حالا میدون جنگ شده فرار کنید.
توضیحات:
این بازی ،یه بازی با گرافیک پایینه ولی داستان قشنگی داره و مسلما جای پیشرفت داره باید به این موضوع هم اشاره کرده که صداپیشگی این بازی جزو بهترین صداپیشگی هایی است که تا به حال در عمرتون دیدید.
این بازی بهترین و پرفروش ترین بازی برای کنسول ایکس باکس بوده چون،در نسخه ی کنسول ایکس باکس هم گرافیک و هم گنترل بهتر کار شده و به طور کلی آدم بیشتر حال میکنه.
مرحله ها گاهی اوقات روتین میشن ولی هیجان هیچ وقت از بین نمیره.
یکی از نوآوری هایی که در این بازی شده اینه که شما دو مدل پول در اختیار دارید،پولی که توی جیبتونه و پولی که به بانک میدید تا براتون نگه داره و در صورت کشته شدنتون پول های توی جیبتون میره ولی توی بانک هنوز پول دارید،شما می تونید در قالب راننده ی تونی،ماشین بدزدید و پول بگیرید،در قالب بادگارد تونی آدم بکشید و پول بگیرد،مواد مخدر معامله کنید و.....

منتظر بقیه ی توضیحات باشید

hamed-ddd

کاربر سایت
Aug 17, 2006
347
نام
حامد
driver 1 , 2 ,3
gta
made man اگر بچه هاتون انگلیسی میفهمن نزارین اینو بازی کنن از هر سه تا کلمه اش به کار رفته در دیالوگها یکیش f*** هستش
وحالا این یکی
......
تکرار ....تکرار...تکرار....
حداقل اون gta میونشون قابل تحمل تر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر