Scarface: The World is Yours

Hitman Code Name 47

کاربر سایت
Nov 10, 2005
87
این بازی هم یک بازی سوم شخص ومتنوع است که توسط ویوندی یونیورسال در اواخ اسفند ما عرضه خواهد شد ولی چیزی حدود یک ماه قبل برای ایکس باکس 360 عرضه میشود که ای نشانه اهمیت بازی است که ابتدا برای 360 عرضه میشود اگر کسی تصاویر و اطلاعات بیشتری دارد بدهد

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
برای همه ی کنسول ها به غیر از 360 و Ps3 ، در 1 اکتبر 2006 میاد. تاریخ Ps3 هنوز معلوم نیست ولی برای 360 در مارچ 2006 میاد.

DRAGON50

کاربر سایت
May 4, 2006
36
نام
MOHAMMAD
نوشته شده توسط Hitman Code Name 47:
این بازی هم یک بازی سوم شخص ومتنوع است که توسط ویوندی یونیورسال در اواخ اسفند ما عرضه خواهد شد ولی چیزی حدود یک ماه قبل برای ایکس باکس 360 عرضه میشود که ای نشانه اهمیت بازی است که ابتدا برای 360 عرضه میشود اگر کسی تصاویر و اطلاعات بیشتری دارد بدهد
والا تا جايي که من ميدونم اين بازي براي XBOX 360 کنسل شده و علت اصليش هم پايين بودن سطح کيفي بازيه

Metal Gear Solid

کاربر سایت
Sep 30, 2005
1,147
برای اطلاعات بیشتر متن کامل خبر تصاویری جدید از Scareface را که روی هوم پیج است بخوانید.;)
اونجا بجز تصویر اطلاعات خوبی میتونید پیدا کنید.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,793
نام
امین
نوشته شده توسط xdantex:
من نمی‌فهمم چرا آل پاچینو گذاش قیافشو واسه این بازی استفاده کنن ولی برای God Father
اجازه نداد؟
مگه ال پاچینو تو God Father هم بازی میکرد؟;)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
مگه ال پاچینو تو God Father هم بازی میکرد؟
خسته نباشی امین جون ... :)
میشه گفت نقش دوم فیلم GodFather رو همین ال پاچینو بازی میکرد. ال پاچینو تو فیلم نقش یکی از پسر ها رو بازی میکرد.(همون پسر کوچیکش) اونم نقش مایکل رو بازی میکرد تو فیلم، که تو GodFather 2,3 قدرت رو بدست میگیره.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,793
نام
امین
خواهش میکنم :cheesygri
اخه من فیلمش رو ندیدم یعنی به طور کامل ندیدم خوشم نیومد :-"
اصلا هم فکر نمیکردم ال پاچینو توش بازی کنه ;) به هر حال باز یه سوتی دیگه دادم :cheesygri امید تو هم خوب سوتی میگیری ها :)
بای

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر