Xbox S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chernobyl

سازنده
GSC Game World
تاریخ انتشار
2023
ناشر
GSC Game World
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. Xbox One
  3. Xbox Series X|S
https___vignette.wikia.nocookie.net_stalker_images_d_d0_Stalker2_art_uhd.jpg_revision_latest_s...jpg

Developer GSC Game World
Publisher GSC World Publishing
Genre Sci-Fi/Survival/First Person Shooter
Platforms PC/Xbox X|S
Release Date April 28, 2022
بلاخره بعد از مدت‌ها انتظار، استودیوی GSC Game World اولین تریلر سینمایی از بازی Stalker 2 را منتشر کرد، این عنوان ادامه‌ی سه‌گانه‌ا‌ی درخشان است که ژانر immersive-sim را با اتمسفر قوی و پویای خود متحول کرد، استودیوی سازنده بازی این قول را داده که همانند سری عناوین قبلی، بازی Stalker 2 ترکیبی بی‌نظیر از شوتر اول‌شخص، ژانر وحشت و immersive-sim را به همراه عناصر سندباکس ارائه کند.

زمزمه‌های برگشت این بازی برای مدت‌ها شنیده می‌شد تا سرانجام در ماه مارچ امسال خبر ساخت این عنوان با انتشار یک تصویر از محیط بازی تایید شد. به گفته‌ی GSC بازی Stalker 2 بزرگترین پروژه‌ای است که تا به حال این استودیو روی آن کار کرده. فضای سرد و تاریک Zone در این تریلر بخوبی نشان داده شده، ناهنجارهای فضا و زمان که با دنیای حقیقی درآمیخته‌اند و شخصیتی که تنها در تونل‌های ویران Zone پرسه می‌زند در دنیایی آخرالزمانی که در خلق آن از شهر پرپیت و حادثه‌ی تلخ چرنوبیل الهام گرفته شده.

Stalker 2 -1

به گفته استودیوی GSC هر بازیکن ماجرایی بی‌نظیر را در این بازی تجربه خواهد کرد و تصمیم‌هایی که شما می‌گیرید نه تنها به عواقبی کوتاه مدت منجر می‌شود بلکه دنیایی را که در آن حضور را دارید تحت تاثیر قرار می‌دهد ی ، شبیه‌سازی دسته‌ها و موجودات در این بازی از طریق هوش مصنوعی A-Life 2.0 انجام می‌شود، یک نسخه‌ی تازه از سیستم A-Life که در سری بازی‌های قبلی از آن استفاده شده است. حوادث و اتفاقاتی بی‌شمار در محیط این بازی در هر لحظه رخ می‌دهد حتی اگر شما شاهد آن نباشید. این بازی توسط موتور Unreal Engine 4 ساخته شده.

تاریخ دقیق انتشار Stalker 2 هنوز مشخص نیست اما این بازی در زمان لانچ اول بصورت انحصاری برای کنسول ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌ی شخصی منتشر خواهد شد.

4cpNPr2bVVebwEzb3DmsWn-1200-80-1024x576.jpg

[Trailers]

[Screenshot]

======================

F.A.Q

آخرین ویرایش:

Khashayarthegrea

کاربر سایت
Jan 11, 2020
686
نام
كيارش
دقیقا همینطور هست که میگی، بازی برای من من حکم دارک سولز بین شوترهارو داره، اونهم بخاطر اتمسفر خفنی که داره با همه سختی هاش همیشه دوست داری برگردی به Zone، تو هیچ بازی دیگه ای این ارتباط قوی پیدا نمیشه.

البته اینهم بگم من فعلا هیچ امیدی به نسخه دوم ندارم، چیزهایی که دیدیم فقط در حد تیزر و... بوده، تو بهترین حالت هم فکر نمیکنم بتونه در حد 3گانه اصلی باشه.
ساخت بازی تو اون سطح در حال حاظر هزینه وحشتناک میخواد که من بعید میدونم از اینها که بتونن از عهدش بربیان.
دوست ندارم برای خودم امید واهی بسازم که بعدش ناامید بشم، فعلا فقط خبرهاش دنبال میکنم تا گیم پلی های درست حسابی بیاد.
اين پست دوتا لايك داره
منم نگرانيم اينه مثله مترو تو مكانيزمهاي بازي نتونه خوب عمل كنه
و بنظرم هرچي بازي رو خطي تر بسازن و سراغ سند باكس و اپن ورلد نرن بهتر از پتانسيلشون ميتونن استفاده كنن

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,246
نام
سروش
خیلی بعیده انحصاری کامل باشه مگر اینکه هزینه های ساخت بازی رو از ابتدا تا انتها مایکروسافت داده باشه

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,917
نام
محمد حسین
stalker 2 عنوان شد که در سال 2012 در حال توسعه بوده و همون سال شایعه شد که بتسدا خریده امتیاز بازیو.
بازی رفت تو سکوت خبری تا می 2018. که یدفعه بازی رو تایید کردن و ریلیز 2021 رو دادن
STALKER 2 announced, scheduled for 2021 release
تو نمایش ماکرو گفتن بازی انحصار زمانیه. ولی ممکنه خود کمپانی خیلی نخواد سمت پورت بره. مثل عناوین ژاپنی که انحصار از طرف سونی نشدن ولی برا بقیه سخت میان. اینا هم بازیای اصلیشون cosacks بوده و استالکر و همشون برا pc.
و تو دهه گذشته فقط cossacks 3 رو تو 2016 دادن.البته رو استیم خوب عمل کرد و فروشش میلیونی شد مثل سایر استالکرها ولی خیلی کمپانی بزرگی نیستن که بودجه زیادی داشته باشن.قطعا تا یه سال انحصاره زمانیه و تو این تایم که الانه بدنبال نسخه دیگه ای نیستن و تمام تمرکز شون رو pc و ایکسه و تیم توسعه دنبال پورت نمیرن الان و بعد ریلیز تصمیم میگیرن. اینکه الان میگن فقط این دو تا به معنی انحصاری نمیتونه باشه.

آخرین ویرایش:

Shayan Gamer

کاربر سایت
Oct 14, 2020
19
شما خودت حساب کن اون موقع که استالکر اومد هنوز Dark Souls مُد نشده بود ولی این بازی دارک سولزی بود...

انقلاب شوتر سندباکس رو که نگم. حتی غول های ژانر هم مثل Half-Life 2 از انجامش ناتوان موندن تا این افتخار به یه بازی indie مثل استالکر برسه...

هنوزم که هنوزه جالی خالی شماره بعدی این عنوان داره احساس میشه. حقیقتش رو بگم... چند روز پیش رفتم سراغ نسخه های قبل... عتیقه به نظر میرسیدند :D دیگه اون جادوی قبل رو نمیشه ازشون گرفت. نیاز به یه پیشرفت اساسی احساس میشه.

تنها جایگزینی که تو این سالها با theme آخرالزمانی میشد ارائه داد فال آوت بود... ولی اون بازی بیشتر جنبه هجوآمیز و فان داره تا بخواد حس غریب استالکری بهت بده... پس به امید موفقیت نسخه دوم! :D

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
S.T.A.L.K.E.R. 2 Development Update: a Gameplay Teaser and a New Hero - Xbox Wire

دو تا اسکرین شات از بازی و اطلاعات داستانی درباره اون تیزر منتشر شده.

191044 191045

GSC Game World اعلام کرده پروسه ساخت روی Xbox هم بخوبی پیش میره. روی Series X رزولوشن 4K داره و S|X هر دو از ری تریسینگ استفاده میشه.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099

Dev diary جدید بازی.
جزئیات و کیفیت مدل ها خیلی بالاست، فکر نمیکردم دیگه در این حد باشه.
حتی یه بخش مخصوص برای شبیه سازی دندون کاراکترها درست کردن :D

199696

پرز زیر گلو دیده بودیم (IYKWIM:D)، ولی پرز گوش ندیده بودم تو بازیها.

199697

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر