Xbox Ryse: Son of Rome

درود

f4ff2bfd9618e34c1.png

در سایت کرایتک شمارش معکوس نمایش بازی Ryse که انحصاری XBOX ONE نشان داده شروع شده است.
از ویژگی های این بازی پشتیبانی از کینک در کنار کنترولر است.
زمان نمایش 10 ژوئن ... (در کنفراس خبری مایکروسافت).

Developer: Crytek Frankfurt

Publisher: Microsoft Studios

Platforms:
1a1dbad3cb9f630b1.png
Only

Gener: Hack and slash, action-adventure

Modes: Single-player, Multiplayer

Release dates: November 22, 2013

آخرین ویرایش:

bioshock360

کاربر سایت
Jun 9, 2012
56
بازي خوبي ميتونه از اي پي هاي چند شماره اي ماكرو بشه اما چنئ تا ايراد داره دكمه زني نيش بيش از حد زياده به جاي كمبو هاي بيشتر با افزايش فينشرها سعي كرده ضعفش جبران كنه شخصيت اصلي خيلي خشكه اصلا معرفي نميشه تا دليل كارامون بدونيم

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
با اینکه خودم فن نیتندو و سونی هستم اما این بازی بد جور وسوسه کرده منو برای این کنسول
لامصب اون gow :A رو به زیر کشید به نظرم
دموش E3 رو به هر کی نشون دادم کف کرده

asmail

کاربر سایت
Sep 10, 2010
1,060
نام
...
اقا افتضاح به تمام معنا بود!
مبارزات که فقط توی X.A زدن ختم میشد..
کلا استایل سربازان رومی با اون شمشیر کوتاهشون چنگی به دل نمیزنه چه برسه به این.!
گرافیک بازی فوقالعاده بود...

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
فکر کنم مرحله آموزشی ای، چیزی بوده باشه! هر چند کلا با توجه به این که کرایتک سازنده بازیه اون هم سوم شخص، و تازه سوم شخصی که شوتر هم نیست(!!!)، انتظار بالایی "نباید داشته باشیم" اما من شخصا دلم روشنه! lol
یه حسی بهم می گه بازی بدی نمی شه. وگر نه شک ندارم مایکروسافت شرکتی نیست ریسک های الکی بکنه. مطمئنا" برنامه های ویژه ای داره واسش، ممکنه یه فرنچایز بشه...

آخرین ویرایش:

V4I-I!D

کاربر سایت
Jun 1, 2013
252
خداوکیلی خیلی خوب بود

انصافا کرایتیک نشون داده تو نسخه اول یه چیزی انقلاب میکنه

اینو تو CRYSIS 1 همگی دیدیم ..

امیدوارم این یکی رو هم انقلاب کنه .. طبیعتا اگه خوب استقبال بشه RYSE 2 رو هم خواهند ساخت ..

چون همگی میدونیم .. بازیهای شمشیری اون زمان داستانهای خیلی قوی و پیچیده ای داره ( حتی چند نسخته استراتژیک این بازی رو هم دیدیم ) .. و میشه راحت با داستانهای اون دوران بازیهای سریال دار تا 3 نسخه حداقل پیش رفت

امیدوارم بازی خوبی از اب در بیاد ...

اونایی هم که میگن گیم پلیش بده .. تو که بازی رو بازی نکردی من نمیدونم چطوری به این نتیجه رسیدی .. همگی میدونیم کرایتیک علاوه بر بازی با گرافیک .. گیم پلی بازیاشم بسیار خوبه .. هر چند ایرادتی هم داره .. مثه هوش مصنوعی دشمنای بازی

امیدوارم دیگه این مشکل رو حل کنه حداقل .. تو کرایسیس که بدجور رو اعصاب بود !

فقط دعا میکنم و ارزو میکنم این بازی فقط و فقط انحصاریه کنسول ایکس باکس وان باشه ایشالا .. نباید همچین بازی ای رو به پی سی داد ..

چون خیلی از فنای سونی تو کف این بازین .. و حتی خیلی از دوستای فن اتیشه ی سونی هم فقط به خاطر این بازی گفتن میخوامییم ایکس باکس وان بگییریم ..

یعنی مایکروسافت اینو بده پی سی ضرر کرده

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چرا حرف الکی میزنی ؟ از این بازی چند نسخه استراتژیک اومده؟ مسلما فقطو فقط بخاط گرافیک بازی ه، ه در درجه اول جذبش شدیم.
یک تار موی کله کچل کریتوسو با این بازی عوض نمیکنم:D
یه سوال.بازی اپن ورده یا خطی؟

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
بازی خیلی خوب بود . خوشم اومد ولی این مدل QTE یخورده تو ذوقم زد همیشه دکمه های رنگارنگ سر همه ظاهر میشه یخورده حس حماسی و جنگ رو از بین میبره حداقل باید دکمه ها رو سیاه سفید نشون میدادن . یخورده هم دوربینش به نظرم خیلی نزدیک به کرکتر بود و من مشکل دارم با اینجور دوربین . ولی در کل موضوعش رو دوس دارم امیدوارم بازی خوبی باشه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر