RPCS3 | PS3 Emulator

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
قبلا چند وقت پیش با 1660 و 6600K به زور 20 فریم از gow3 میگرفتم. الآن یه سیستم جدید با 5700G بستم و دیشب همینجوری به سرم زد rpcs3 رو نصب کنم چون دیتای بازی رو هارد بود. با آپدیت کردن بازی و پچ بازی فریم عملا زیر 32~33 نمی اومد! بیشتر مواقع هم بالای 45 بود (البته 720P)

View attachment 254560

تنها مشکلش فریز و کرش بود. مثلا نیم ساعت اول بازی هیچ فریزی نبود ولی بعد اون وقت و بی وقت فریز میشد. با سیستم قبلی یادمه تا این حد فریز نداشت با اینکه بازی کمتر بهینه بود. به نظرتون مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟ (با اینکه بازی هنوز مارک playable رو نگرفته ولی خوب فریم میده قاعدتا تا این حد فریز دیگه منطقی نیست)
من هم این مشکل رو با هر بازی کی اجرا شده دارم. به نظر من مشکل از خود برنامه هستش. وگرنه خود بازی بدون افت فریم اجرا میشه

• Like
Reactions: Iman Shadow

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
من هم این مشکل رو با هر بازی کی اجرا شده دارم. به نظر من مشکل از خود برنامه هستش. وگرنه خود بازی بدون افت فریم اجرا میشه
هر بازی تقریبا فرق داره ولی برای Gow 3 تو بخش Advanced گزینه Driver wakeup delay بیشتر مربوط به کرش و... میشه.
من گذاشتم روی 200 و خیلی راضیم.
ولی شما میتونین همینطور اضافه کنین تا عدد درست رو پیدا کنین ولی دیگه بیشتر از 800-700 نشه.

CPU من 8700k هست ، این تنظیمات من:
1.PNG 2.PNG 3.PNG 4.PNG

در ضمن بازی آپدیت 1.03و ورژن آخر Rpcs3 هست.

مودها رو هم اینطور انتخاب کردم:
5.PNG

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,224
View attachment 250126گاد اسنشن 4k
فقط میشه گفت wow
اجراش خیلی بهتر شده و فریز دیگه ندیدم جز یک مورد ولی کمی کار داره تا کاملا قابل بازی بشه
من چند ماه پیش تمومش کردم الان که فریم دهی بهترم شده بهترین تنظیماتشم توی کانال گذاشتم
این بازی واقعا عالیه فقط اون ریج مد بیخودش گند زده بازی عملا لذت بازی رو نصف کرده اگر بی خودی شاهکار نمی کردن متاش خیلی بهتر می شد گرافیک این بازی برای همین الانم خوبه
کلا ما بازی گاد بد نداریم من از نسخه 1 روی ویتا شروع کردم بعدم نسخه های PSP در نهایت 3 این با 4ش همه تموم کردم برای بار سوم

vendor

کاربر سایت
Jul 9, 2007
457
هر بازی تقریبا فرق داره ولی برای Gow 3 تو بخش Advanced گزینه Driver wakeup delay بیشتر مربوط به کرش و... میشه.
من گذاشتم روی 200 و خیلی راضیم.
ولی شما میتونین همینطور اضافه کنین تا عدد درست رو پیدا کنین ولی دیگه بیشتر از 800-700 نشه.

CPU من 8700k هست ، این تنظیمات من:
View attachment 254585View attachment 254586View attachment 254587View attachment 254588

در ضمن بازی آپدیت 1.03و ورژن آخر Rpcs3 هست.

مودها رو هم اینطور انتخاب کردم:
View attachment 254589
من پارسال که از این برنامه استفاده میکردم در چند ساعت یکبار یا دوبار حدود 30 ثانیه تصویر فریز میکرد ولی صدا درست بود. صبر میکردم 30 ثانیه رو درست میشد. ولی الان از هر 10 دقیقه یکبار این اتفاق میوفته.

• Like
Reactions: Iman Shadow

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من چند ماه پیش تمومش کردم الان که فریم دهی بهترم شده بهترین تنظیماتشم توی کانال گذاشتم
این بازی واقعا عالیه فقط اون ریج مد بیخودش گند زده بازی عملا لذت بازی رو نصف کرده اگر بی خودی شاهکار نمی کردن متاش خیلی بهتر می شد گرافیک این بازی برای همین الانم خوبه
کلا ما بازی گاد بد نداریم من از نسخه 1 روی ویتا شروع کردم بعدم نسخه های PSP در نهایت 3 این با 4ش همه تموم کردم برای بار سوم
eboot ماد شده براش ساختن کلا فول میشه

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من چنتا ای بوت ماد شده برای چنتا بازی تست کردم همش کرش می کرد برای برنامه اما قبلا روی 3 جواب می داد حالا نمی دونم توی بیلدهای جدید فیکس شدن یا نه
والا من بازی رو ارجینال تست میکنم ولی میتونی از چیت هم استفاده کنی نیاز به ایبوت نباشه

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
85
مشکل فریز gow 3 برای من امولاتور نبود، نسخه قدیمی بایوس مادربرد بود که با آپدیتش تو جریان بازی دیگه فریزی ندیدم جز مواقعی که تو بازی میمردی و باید دوباره شروع میکردی.

با پچ و آخرین آپدیت بازی و آخرین نسخه امولاتور، بازی رو قشنگ میتونید تموم کنید. چیزی که من فهمیدم این امولاتور فقط CPU قوی میخواد و نیازی به گرافیک چندان قوی نداره مگه اینکه رزولوشن 4K بخواید بازی کنید.

|PREDATOR|

کاربر سایت
Aug 4, 2011
2,309
نام
Rashed
با دسته xbox میشه GOW هارو اجرا کرد؟
کلا یادم رفته چه بازی هایی اون سنسور sixaxis رو نیاز دارن چون من دسته ps3 ندارم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر