RPCS3 | PS3 Emulator

arya2121

کاربر سایت
Oct 25, 2014
310
من همین RDR رو گرفتم از سایت های ایرانی نصب کردم و اوکی بود. بماند که فریم دهی مشکل داشت و لود بازی خیلی طول میکشه یعنی هر بار میاد کامپایل میکنه زمان میبره
بنابراین تصمیم گرفتم بازی رو با شبیه ساز Xbox نسخه مود شده و پچ دار برم که هم فریم ریت بهتری میگیرم، هم لود بازی خیلی سریعه
لینک نسخه مد شده رو دارید؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
سلام من این برنامه رو مدتیه که نمی تونم آپدیت کنم . شما هم همین مشکلو دارید؟
نه من مشکلی ندارم.
برنامه همیشه در حال آپدیت شدن ، بطور روزانه چند بار.
شاید هم آنتی ویروس/فایروالی چیزی جلوی آپدیت کردنش میگیره.

اگه این موارد نبود ، نسخه ای که داری پاک کن و از اول دانلود کن، احتمالا نقصی چیزی داره.

bazikhorak

کاربر سایت
Apr 10, 2012
13
نه من مشکلی ندارم.
برنامه همیشه در حال آپدیت شدن ، بطور روزانه چند بار.
شاید هم آنتی ویروس/فایروالی چیزی جلوی آپدیت کردنش میگیره.

اگه این موارد نبود ، نسخه ای که داری پاک کن و از اول دانلود کن، احتمالا نقصی چیزی داره.
سلام ممنون از پاسخ شما بله درسته بالاخره دیروز تونستم آپدیتش کنم .

• Like
Reactions: m.d.makan

hidden_147

کاربر سایت
May 5, 2013
32
سلام بچه ها من میخوام نصب کنم البته بلدم نیستم
ولی به شدت علاقه به killzone 2 دارم راهی هست دانلود کنم سایتارو گشتم چیزی ندیدم ممنون میشم راهنماییم کنین

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
سلام بچه ها من میخوام نصب کنم البته بلدم نیستم
ولی به شدت علاقه به killzone 2 دارم راهی هست دانلود کنم سایتارو گشتم چیزی ندیدم ممنون میشم راهنماییم کنین
اول از همه باید برای این بازی گیم پد دوئل شاک پلی استیشن 3-4 یا دوئل سنس ps5 داشته باشی ، چون همون اوایل بازی ویژگی سیکس اکسیس این گیم پدها نیازت میشه.
اگه از این نوع گیم پد داری بگو که بقیه توضیحات بدم.

===========

در ضمن در مورد دانلود بازی، کلی سایت ایرانی گزاشتن برای دانلود.
تو گوگل سرچ کن دانلود کیلزون 2
همون چندتای اول هر کدوم خواستی بگیر.

آخرین ویرایش:

Iman Shadow

کاربر سایت
Apr 5, 2022
85
قبلا چند وقت پیش با 1660 و 6600K به زور 20 فریم از gow3 میگرفتم. الآن یه سیستم جدید با 5700G بستم و دیشب همینجوری به سرم زد rpcs3 رو نصب کنم چون دیتای بازی رو هارد بود. با آپدیت کردن بازی و پچ بازی فریم عملا زیر 32~33 نمی اومد! بیشتر مواقع هم بالای 45 بود (البته 720P)

Capture.PNG

تنها مشکلش فریز و کرش بود. مثلا نیم ساعت اول بازی هیچ فریزی نبود ولی بعد اون وقت و بی وقت فریز میشد. با سیستم قبلی یادمه تا این حد فریز نداشت با اینکه بازی کمتر بهینه بود. به نظرتون مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟ (با اینکه بازی هنوز مارک playable رو نگرفته ولی خوب فریم میده قاعدتا تا این حد فریز دیگه منطقی نیست)

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,078
نام
مــاکــان
تنها مشکلش فریز و کرش بود. مثلا نیم ساعت اول بازی هیچ فریزی نبود ولی بعد اون وقت و بی وقت فریز میشد. با سیستم قبلی یادمه تا این حد فریز نداشت با اینکه بازی کمتر بهینه بود. به نظرتون مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری ؟ (با اینکه بازی هنوز مارک playable رو نگرفته ولی خوب فریم میده قاعدتا تا این حد فریز دیگه منطقی نیست)
چندتا عکس از تنظیماتت بزار.

• Like
Reactions: Iman Shadow

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر