RPCS3 | PS3 Emulator

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
کسی هست silent hill downpour رفته باشه ؟ اون قسمت بازی که باید سکه بندازم تو دستگاه ticket machine تا بازی رو انجام بدم که بلیط بده بیرون گیر کردم، سکه انداختم ولی اون مینی گیم که سه تا توپ رو باید هدایت کنم برسن به سوراخاشون باگ زده توپا از جاشون تکون نمیخورن !!! از سیو قبلی هم شروع کردم بازم فایده نداشت ! کسی میدونه مشکل از کجاست؟

• Like
Reactions: ce7en44

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
با merge شدن کامیت 8514 اتفاق مهمی برای RPCS3 افتاد. سازگاری بازی‌های PS3 با این شبیه‌ساز به ۵ دسته تقسیم میشه:
Nothing: هیچ اتفاقی با لود کرد بازی نمی‌افته. هیچ خروجی تصویر و پردازشی انجام نمیشه و ممکنه شبیه‌ساز کرش هم بکنه و خارج بشه.
Loadable: فرآیندهای اجرای بازی انجام میشه و نهایتاً یک خروجی تصویر سیاه داریم که فریم ریت هم داره اما جلوتر از این نمیره.
Intro: خروجی تصویر ایجاد میشه اما جلوتر از منوها نمیشه رفت.
Ingame: میشه وارد بازی شد اما به دلایلی مثل پرفورمنس خیلی کم، باگ‌هایی که مانع از اتمام بازی میشه یا گلیچ‌های شدید و خروجی گرافیکی یا تصویری خراب و ... بازی رو نمیشه قابل انجام دونست.
Playable: بازی رو میشه انجام داد و مشکل پرفورمنس هم نداره. ممکنه باگ داشته باشه اما باگ‌ها مانع از انجام بازی یا اتمام اون نمیشن.

حالا اتفاق مهم اینه که با کامیت 8514، دو بازی Narco Terror و The Expandables: The Video Game از وضعیت Nothing به وضعیت Ingame پریدن و دیگه در لیست این شبیه ساز هیچ بازی در وضعیت Nothing قرار نداره. البته هنوز Compatibility List سایت و نرم‌افزار آپدیت نشده و بعد از تست توسط کاربران و گزارش جدید این‌ها هم آپدیت میشن.

بازیResonance Of Fate از وضعیت Intro به Ingame رسید.
در حال حاضر 6 بازی در وضعیت Loadable و 188 بازی در وضعیت Intro هستن. 994 (یا ۹۹۶ با احتساب دوتای بالا) در وضعیت Ingame و 2033 بازی هم Playable هستند.
یعنی به عبارتی 63 درصد بازی‌ها Playable هستند و مجموع بازی‌های Playable و Ingame به حدود 94 درصد بازی‌های PS3 رسیده که آمار خیلی خوبیه. و تا جایی که چک کردم، اکثر بازی‌های انحصاری اسم و رسم دار
PS3 توی این ۹۴ درصد حضور دارن.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بچه ها خوشحالم که تایید کنم تونستم بازی gow as از اول تا اخرش بدون هیچ مشکلی برم فریم هم بین 30 تا 60 تقریبا مشابه نسخه 3 می گرفتم که اکثرا بالای 45 هم بود جاهای خلوت هم 60 ثابت

می تونید با این تنظیمات من به راحتی تا اخرش برید فقط دقت کنید بازی به شدت پردازنده لازم هست و روی 4k هم به 8 گیگ رم گرافیکی نیاز داره

گرافیک این بازی بعد از این همه هنوزم خوب هست

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
بچه ها خوشحالم که تایید کنم تونستم بازی gow as از اول تا اخرش بدون هیچ مشکلی برم فریم هم بین 30 تا 60 تقریبا مشابه نسخه 3 می گرفتم که اکثرا بالای 45 هم بود جاهای خلوت هم 60 ثابت

می تونید با این تنظیمات من به راحتی تا اخرش برید فقط دقت کنید بازی به شدت پردازنده لازم هست و روی 4k هم به 8 گیگ رم گرافیکی نیاز داره

گرافیک این بازی بعد از این همه هنوزم خوب هست
شما با 9900k چرا انقدر پایینه فریمت؟
با این cpu بالای 60 هم گرفتن تو GoW3

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
شما با 9900k چرا انقدر پایینه فریمت؟
با این cpu بالای 60 هم گرفتن تو GoW3

بالای 60 که اصلا نداریم دوست عزیز بذارید هم بازی سریع می شه

توی نسخه جدید فریم دهی بهتر شده اما بازم توی درگیری های سنگین تا 30 پایین میاد کسی هم که فیلم گذاشته قطعا از جای سنگینش نذاشته یا فیک هست چون خود سازندش هم 60 ثابت نمی گیره اگر می گرفت که رنگش سبز می شد
اما نسخه 3 هم همین هست تا 30 فریم پایین میاد درگیری های سنگین یعنی الان با پردازنده خوب مشابه 3 فریم می گیرید البته 4k
افت های ناگهانی هم ماله اینه که بازی رو از روی هارد اجرا کرده بود از روی ssd تقریبا لگی نداره بازی

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
بالای 60 که اصلا نداریم دوست عزیز بذارید هم بازی سریع می شه

توی نسخه جدید فریم دهی بهتر شده اما بازم توی درگیری های سنگین تا 30 پایین میاد کسی هم که فیلم گذاشته قطعا از جای سنگینش نذاشته یا فیک هست چون خود سازندش هم 60 ثابت نمی گیره اگر می گرفت که رنگش سبز می شد
اما نسخه 3 هم همین هست تا 30 فریم پایین میاد درگیری های سنگین یعنی الان با پردازنده خوب مشابه 3 فریم می گیرید البته 4k
افت های ناگهانی هم ماله اینه که بازی رو از روی هارد اجرا کرده بود از روی ssd تقریبا لگی نداره بازی
یوزر yahfz رو سرچ کنید یوتیوب

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
یوزر yahfz رو سرچ کنید یوتیوب

خوب چندین تا نکته هست یکی اینکه این شخص فقط 1 دقیقه اونم از ابتدای بازی اونم از یک محیط کوچیک بازی گذاشته که همونم تا 49 فریم افت می کنه باس های بزرگش که دوربین خیلی دور می شه افت فریم شدیدی داره که ازش نذاشته منم این بخش همین فریم می گیرم

بعد ایشون داره با 11900k @5.4 بازی می کنی من 9900k @4.9 هستم

فریم هم باز گذاشته تا نهایت توان شبیه ساز نشون بده کلا بالای 60 پیشنهاد نمی شه اما با مد یا تنظیم هرتز می شه بالاترم بردش هر چند خیلی از بازی ها دچار سرعت سریع می شن کلا روان ترین حالت همون 60 ثابت هست

کلا مبنای کانال من بیان حقیقت هست یعنی از بدترین جاهای بازی من کلیپ گذاشتم تازه همینم خیلی ها می گن دروغ می گی:D

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
من با سیستم توی امضا کیلزون 2 فریم قفله روی 30 بازی رو 4k - 2k - 1080 هیچ فرق چه تنظیماتی بازی همچنان قفله روی 30
راهی وجود داره بازی روی 60 قفل بشه؟ بازی تا 26-25 هم جاهای خیلی کمی افت داره اما مشکلی نیست خیلی 30 استیبل و اسموتی ارائه میده.
تنظیمات فریم هم مثل اینکه کار نمیکنه روی 60-59- و اوتو تست کردم.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
من با سیستم توی امضا کیلزون 2 فریم قفله روی 30 بازی رو 4k - 2k - 1080 هیچ فرق چه تنظیماتی بازی همچنان قفله روی 30
راهی وجود داره بازی روی 60 قفل بشه؟ بازی تا 26-25 هم جاهای خیلی کمی افت داره اما مشکلی نیست خیلی 30 استیبل و اسموتی ارائه میده.
تنظیمات فریم هم مثل اینکه کار نمیکنه روی 60-59- و اوتو تست کردم.
بله چرا نمی شه بهترین تنظیماتشم توی کانال هست که راحت بین 40 تا 60 فریم می ده این بازی البته دسته 3 تا 5 نیازه برای این بازی به دلیل قابلیت موشنش
داخل تب ادونس باید vblank بذارید 120 هرتز

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
بله چرا نمی شه بهترین تنظیماتشم توی کانال هست که راحت بین 40 تا 60 فریم می ده این بازی البته دسته 3 تا 5 نیازه برای این بازی به دلیل قابلیت موشنش
داخل تب ادونس باید vblank بذارید 120 هرتز
روی 150-120-60 کار نکرد

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
فریم می ذارید 60 یا حالت اتو باشه بعد vblacnk بذارید 120؟ شاید 30 قفلش کردید
توی کانال quick time tech کلیپم هست صفحه به صفحه تنظیمات رو گذاشتم
دیدم خیلی فرق نکرد
یه جامپ کوچک به 36 میزنه دوباره بر میگرده
بهترین راه سینک کردن با فری سینکه فعلا
cpu من یکی از گزینه هارو نداره

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,289
نام
Afshin
دیدم خیلی فرق نکرد
یه جامپ کوچک به 36 میزنه دوباره بر میگرده
بهترین راه سینک کردن با فری سینکه فعلا
cpu من یکی از گزینه هارو نداره

من خودم کیلزون رو نصب نکردم ولی معمولاً باید برای بازی پچ دانلود شه و توی پچ فعالش کنید. از تنظیمات پچ یه دانلود مجدد انجام بدید و اگر براش پچ اومده توی تنظیمات دنبالش بگردید. مطمئنم راه داره فریم رو آنلاک کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر