RPCS3 | PS3 Emulator

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
والا با 3800x فریم انقد متغیره بعد نیم ساعت سردرد میشم
یبار 50
باز یجا 25
تجربه بازیو خراب کرده

Sent from my Mi 9 SE using Tapatalk
برای من هم همین حدود هست کمی بیشتر
ولی بعد از چند ساعت بازی هیچ سردردی نداشتم و حتی متوجه بالا پایین شدن فریم نشدم مگر جای که خیلی فریم بیاد پایین در 90 درصد مواقع بازی کاملا روان هست
vblank هم 180 و فریم لیمت رو روی 60 گذاشتم

ممکنه از مانیتور باشه
مانیتور من CRT هست و رفرش ریت 85 هرتز

1627293932392.png

1627294079421.png

• Like
Reactions: Bhador_a

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
برای من هم همین حدود هست کمی بیشتر
ولی بعد از چند ساعت بازی هیچ سردردی نداشتم و حتی متوجه بالا پایین شدن فریم نشدم مگر جای که خیلی فریم بیاد پایین در 90 درصد مواقع بازی کاملا روان هست
vblank هم 180 و فریم لیمت رو روی 60 گذاشتم

ممکنه از مانیتور باشه
مانیتور من CRT هست و رفرش ریت 85 هرتز

View attachment 218609

View attachment 218610
سیستم شما چیه گرامی ؟

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
سلام میگم اوضاع این شبیه ساز چطوره ؟ اوکی هست ؟ با 860m - intel I7 خوب کار میکنه ؟
مدل دقیق CPU تو YT بزن بنچمارک ببین :D
چون اصولا تو Emulation اهمیت CPU خیلی بیشتر از GPU ـه

ولی فکر کنم با کارت گرافیکت Persona 5 رو 1080p بتونی 30 فریم بگیری :D

این با 860M و i7-4700MQ میانگین 40 فریم رو میگیره :D

ولی توصیه نمیکنم با همچین سیستمی پچ 60 FPS رو بریزی

رو همون 30 قفل شده تجربه بهتریه

XMohsen

کاربر سایت
Feb 4, 2010
1,079
نام
Mohsen
مدل دقیق CPU تو YT بزن بنچمارک ببین :D
چون اصولا تو Emulation اهمیت CPU خیلی بیشتر از GPU ـه

ولی فکر کنم با کارت گرافیکت Persona 5 رو 1080p بتونی 30 فریم بگیری :D

این با 860M و i7-4700MQ میانگین 40 فریم رو میگیره :D

ولی توصیه نمیکنم با همچین سیستمی پچ 60 FPS رو بریزی

رو همون 30 قفل شده تجربه بهتریه

همون دیشب تو یوتیوب چندتا ویدئو دیدم اصلا خوب نبود :(
الان برای CPU خودم زدم فقط 1-2 تا نزدیک به من آورد که اونام تعریف جالبی نداشتن البته TLOU بود
حالا این persona که گذاشتی خیلی خوب داره اجرا میشه ولی فکر نکنم اینقدر روون در بیاد :D

از شبیه ساز خیلی سر در نمیارم ولی عجیبه بعد این همه سال شبیه ساز درست حسابی کار نمیکنه.

NHM

کاربر سایت
Jun 26, 2010
3,659
از شبیه ساز خیلی سر در نمیارم ولی عجیبه بعد این همه سال شبیه ساز درست حسابی کار نمیکنه.
بخاطر معماری عجیب PS3 بوده، که حتی خود Developer ها هم اوایل نمیتونستن بازی رو برای کنسول Optimize کنن :-s

و اینکه کلا همیشه CPU ـت باید از خود دستگاهی که میخوای شبیه سازی کنی خیلی قویتر باشه

با این وجود بازم RPCS3 بد پیش نرفته :D

• Like
Reactions: XMohsen

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,365
نام
Majid
همون دیشب تو یوتیوب چندتا ویدئو دیدم اصلا خوب نبود :(
الان برای CPU خودم زدم فقط 1-2 تا نزدیک به من آورد که اونام تعریف جالبی نداشتن البته TLOU بود
حالا این persona که گذاشتی خیلی خوب داره اجرا میشه ولی فکر نکنم اینقدر روون در بیاد :D

اینو اضافه کنم به یوتیوب نمیشه کامل استناد کرد :D
این RPCS3 خیلی تند تند آپدیت میده، یعنی روزی شده 2-3 تا آپدیت کم حجم بده، ولی تو یوتیوب که سرچ میکنی معمولا ویدئو ها مال پارسال یا قدیمی تره که از اون موقع تاحالا وضع قطعا بهتر شده.
همین TLOU جوری که یادمه دو سال پیش ویدئو میزاشتن خوشحال که تونستن 2-5 فریم اجرا کنن بازیو :D در صورتی که من چند ماه پیش رو پی سی تموم کردم تا 40 فریمم میرفت جاهای بسته و در کل قابل تحمل بود الان که باز بهترم لابد شده.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
957
اینو اضافه کنم به یوتیوب نمیشه کامل استناد کرد :D
این RPCS3 خیلی تند تند آپدیت میده، یعنی روزی شده 2-3 تا آپدیت کم حجم بده، ولی تو یوتیوب که سرچ میکنی معمولا ویدئو ها مال پارسال یا قدیمی تره که از اون موقع تاحالا وضع قطعا بهتر شده.
همین TLOU جوری که یادمه دو سال پیش ویدئو میزاشتن خوشحال که تونستن 2-5 فریم اجرا کنن بازیو :D در صورتی که من چند ماه پیش رو پی سی تموم کردم تا 40 فریمم میرفت جاهای بسته و در کل قابل تحمل بود الان که باز بهترم لابد شده.
سیستم شما چیه ؟

AAKH1361

کاربر سایت
Feb 14, 2007
581
نکته مهم این قابلیت FSR که اضافه شده طبق گفته KD-11 این هست با کارت های قدیمی هم سازگار هست و نیازی نیست کارت گرافیک جدید داشته باشید
من برای ازمایش رزولیشن تصویر رو 720*576 قرار دادم یک بار با FSR یک بار هم بدون فعال کردن FSR
میتونید دو تصویر دانلود و با هم مقایسه کنید تفاوت کاملا محسوس هست
11.jpg
22.jpg

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,092
نام
محمد علی
والا فکر می‌کنم FSR‌ در کل چیز سرکاری باشه (حداقل این ورژن فعلی)
روی شبیه‌ساز هم چندان راهگشا نیست. شما اگر سیستمت بکشه یه بازی رو با RPCS3 با ۷۲۰p بازی کنی، رسوندنش به 4k خیلی روی پرفورمنس اون اثر منفی نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر