RPCS3 | PS3 Emulator

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
بعد از یک سال کار، قابلیت Save State به صورت مقدماتی به شبیه ساز اضافه شده.

این قابلیت توی خیلی از شبیه‌سازهای قدیمی هست اما به خاطر پیچیدگی زیاد PS3 و در نتیجه پیچیده بودن RPCS3 (که احتمالا پیچیده‌ترین شبیه ساز موجوده)
بعد از یک سال کار این امکان به صورت محدود اضافه شده.
کارکردش این طوره که شما وسط بازی Save State می‌زنی و از برنامه خارج میشی. دفعه بعد از همون‌جا بازی رو ادامه میدی. دیگه محدود به Save خود بازی نیستید و البته که بعضی بازی‌ها
اصلا به اون معنا Save هم ندارن.
اتفاقا 2 روز پیش گزینه ش دیدم و هر چی سرچ کردم دیدم هیچ کس راجبش حرف نمی زنه ضمنا دکمه ترکیبیش چیه؟ چون فقط الان گزینه بوت داره

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر

این قابلیت توی خیلی از شبیه‌سازهای قدیمی هست اما به خاطر پیچیدگی زیاد PS3 و در نتیجه پیچیده بودن RPCS3 (که احتمالا پیچیده‌ترین شبیه ساز موجوده)
کارکردش این طوره که شما وسط بازی Save State می‌زنی و از برنامه خارج میشی. دفعه بعد از همون‌جا بازی رو ادامه میدی. دیگه محدود به Save خود بازی نیستید و البته که بعضی بازی‌ها

یکی از بهترین گزینه های شبیه سازها همین Save State هست.
خوشحالم که بالاخره این گزینه به RPCS3 اومد. واقعا تیم توسعه خوبی داره

• Cool
  • Like
Reactions: Persia Tech and NHM

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
اتفاقا 2 روز پیش گزینه ش دیدم و هر چی سرچ کردم دیدم هیچ کس راجبش حرف نمی زنه ضمنا دکمه ترکیبیش چیه؟ چون فقط الان گزینه بوت داره
دکمه ترکیبیش رو نمی‌دونم هنوز هم خیلی باگ داره. برای من که سیو می‌کرد اما بعد لود نمی‌شد.

• Like
Reactions: Persia Tech

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
دکمه ترکیبیش رو نمی‌دونم هنوز هم خیلی باگ داره. برای من که سیو می‌کرد اما بعد لود نمی‌شد.
دکمه ترکیبیش ctrl+s هست بدون دکمه ترکیبی چطوری سیو می کردید؟ چون اصلا گزینه ای برای سیو نداره
اپدیت امروزش بگیر تقریبا درستش کرده اما برای من 8 گیگ یک بازی سیوش شد که همش فکر می کردم هنگ کرده اما بعد از چند بار تست صبر کردم تموم شد و به درستی هم لود شد
عجب قابلیت شاخی بهش اضافه کردن فقط حیف که بازی رو می بنده بعد از سیو باید روش کار کنن تا بشه حتی چنتا ازش درست کرد بدون اینکه بازی بسته بشه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: m.a.t

m.a.t

کاربر سایت
Dec 31, 2005
3,095
نام
محمد علی
دکمه ترکیبیش ctrl+s هست بدون دکمه ترکیبی چطوری سیو می کردید؟ چون اصلا گزینه ای برای سیو نداره
اپدیت امروزش بگیر تقریبا درستش کرده اما برای من 8 گیگ یک بازی سیوش شد که همش فکر می کردم هنگ کرده اما بعد از چند بار تست صبر کردم تموم شد و به درستی هم لود شد
عجب قابلیت شاخی بهش اضافه کردن فقط حیف که بازی رو می بنده بعد از سیو باید روش کار کنن تا بشه حتی چنتا ازش درست کرد بدون اینکه بازی بسته بشه
نمی‌دونم. آرتیفکت قبل از مرج شدن گزینه‌ای داشت که کار هم نمی‌کرد.
شاید هم من اشتباه گرفتمش.
این هفته اصلا وقت نداشتم ریویژن‌های جدید رو دانلود کنم.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
کمی با نسخه جدید کیلزون 2 زدم با دوال سنس همه چیز خوب بود کلا پیشرفت خوبی کرده برنامه بین 30 تا 60 فریم می گرفتم هیچ صحنه ای زیر 30 هم نرفت نیم ساعتی بازی کردم هیچ فریزی هم نداشت فقط یک لحظه ارتیفکت می داد که همیشه این حالت این بازی داشته اما چون چند دقیق یکبار فقط یک ثانیه هست ازاردهنده نیست
بازی هم 4k اجرا کردم این بازی واقعا بالاترین گرافیک زمان خودش رو داره خیلیم برای شبیه ساز سنگین اجرا می شه
این شبیه ساز از جی سینک فری سینک هم پشتیبانی می کنه و بر عکس سونی که ps5 زیر 48 فریم vrr دیگه ندارید این شبیه ساز تا همون محدوده ی 20 فریم کار می کنه بلکه سونی یکم یاد بگیره بعد از 1.5 خیر سرش vrr داده
البته این 20hz به شرطی هست که مانیتور یا تی وی شما هم ازش ساپورت کنه

Lmoo

کاربر سایت
Jul 24, 2022
77
یه سوال، چه تو این شبیه ساز چه باقی وقتی جهت های آنالوگ استیک رو روی موس ست میکنی چرا فقط چهار جهت اصلی رو میشه تنظیم کرد؟ خود کنترلر هم مثل موس 360 درجست دیگه؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان

دیگه رسمی شد:
Savestate.png
=======
واقعا قابلیت بزرگی هست.
خب این سیوها همونطور که بالاتر اشاره شد بسته به بازی میتونه تا چندگیگ هم برسه!

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
NoPayStation v3

یکی از بازی هایی که باید داشته باشید

فعلا سیو لحظه ای به درد نمی خوره چون بازی رو می بنده باید دوباره اجراش کنید روند اجرای بازی هم به خاطر ساخت کش طولانی هست اگه بازی فریز بشه بعد دوباره ادامه پیدا کنه خوبه

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
این آپدیت آخر چی بوده که ملت کلی سر و صدا کردن
گند زده به برنامه هم فریم ها کمتر شده هم کرش ها بیشتر شده
کلا البته چیز جدیدی نیست این شبیه ساز مدام جست و خیز داره برای همینم 200 ساله روی دوره اما هنوز انحصاری های خوبش درست اجرا نمی شن

• Like
Reactions: raminxxx

raminxxx

کاربر سایت
May 29, 2007
594
نام
Ramin
گند زده به برنامه هم فریم ها کمتر شده هم کرش ها بیشتر شده
کلا البته چیز جدیدی نیست این شبیه ساز مدام جست و خیز داره برای همینم 200 ساله روی دوره اما هنوز انحصاری های خوبش درست اجرا نمی شن
فقط سری متالگیر مونده و آنچارتدها و دوتا گاد آف وار وگرنه دیگه این شبیه ساز با این وضعیتش دیگه ارزش وقت گذاشتن نداره
avx512 ای هم که قولشو داده بودند من تست کردم فریم رو 7-8 افزایش میده اما کرش میکنه و سیستم رو آن استیبل میکنه که کلا قیدشو زدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر