RPCS3 | PS3 Emulator

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
456
سلام ممنون از راهنمایی های دوستان. شبیه سازو نصب کردم جی تی ۵ رو هم گرفتم و رفتم داخل بازی. آپشنهای بازی رو اونطوری که میخواستم تنظیم کردم ولی تا حالا چند دفعه رفتم به کرش کردن بازی رسیده تو چند جای مختلف. چک کردم دیدم وضعیت اجرای بازی زرد رنگه هنوز. البته فعلا هر دفعه رفتم تو بازی همش مینویسه نصب شیدر داره میکنه نمیدونم تازه نصب کردم اینطوریه یا نه.
حالا سوال دیگه ای که دارم اینه که بهترین روش آپدیت بازی چیه؟ سرچ که کردم یه جا گفته بود یه نرم افزار دانلود کنید و توش کد بازی رو سرچ کنید یه جا دیگه هم گفته بود یه چیز مثل فروم خوده شبیه سازه که کد بازی رو اونجا سرچ میکنی و آپدیتا رو نشون میده.
ویرایش: نمینویسه نصب شیدر، مینویسه کامپایل. فک کنم اولاش اینطوره. هیچ وقت فکر نمیکردم انتظار برای کامپایل شیدر اینقدر لذت بخش باشه😂

آخرین ویرایش:

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
اپدیت بازی ها رو از هر جایی که دلتون می خواد بگیرید و بعد پرتش کنید توی برنامه گزینه نصب بزنید تمام

می تونید دسته ای هم اپدیت کنید هم به ترتیب بزنید بهتره که اشتباه نصب نکنه

بازی جی تی با کیلزون ها هر کاری کنید مشکل کرش بعد از یک مدتی دارن راه حلی نداره اما می تونید میزانش با تنظیمات خیلی کمترش کنید

• Like
Reactions: Mohsen GT

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
456
من زمانی که ps3 تازه کرک شده بود دیسک آکادمی ادیتشن جی تی ۵ رو گرفته بودم. فک کنم داشته باشمش هنوز. چند تا dvd بود. ممکنه بشه آپدیت های gt5 رو از اونجا بگیرم؟ باید برم پیداش کنم

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
سلام ممنون از راهنمایی های دوستان. شبیه سازو نصب کردم جی تی ۵ رو هم گرفتم و رفتم داخل بازی. آپشنهای بازی رو اونطوری که میخواستم تنظیم کردم ولی تا حالا چند دفعه رفتم به کرش کردن بازی رسیده تو چند جای مختلف. چک کردم دیدم وضعیت اجرای بازی زرد رنگه هنوز. البته فعلا هر دفعه رفتم تو بازی همش مینویسه نصب شیدر داره میکنه نمیدونم تازه نصب کردم اینطوریه یا نه.
حالا سوال دیگه ای که دارم اینه که بهترین روش آپدیت بازی چیه؟ سرچ که کردم یه جا گفته بود یه نرم افزار دانلود کنید و توش کد بازی رو سرچ کنید یه جا دیگه هم گفته بود یه چیز مثل فروم خوده شبیه سازه که کد بازی رو اونجا سرچ میکنی و آپدیتا رو نشون میده.
ویرایش: نمینویسه نصب شیدر، مینویسه کامپایل. فک کنم اولاش اینطوره. هیچ وقت فکر نمیکردم انتظار برای کامپایل شیدر اینقدر لذت بخش باشه😂
من که صفحه قبل برنامه دانلود آپدیت رو معرفی کردم ، ندیدی؟

اگر ویدئو رو دیده باشی که همه چی رو توضیح داده!؟

• Like
Reactions: Mohsen GT

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
707
نام
Mohammad
نمیدونم چرا بعضی وقتا بازی Skate 3 تو Xenia اینجوری میشه و هیچ راه حلی هم براش پیدا نکردم
کلا با اینکه RPCS3 سنگین تره ولی بنظرم از Xenia پایدارتره
View attachment Record_2024_03_28_20_31_48_363.mp4
البته از لحاظ ui هم بهتره

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,299
نام
مــاکــان
نمیدونم چرا بعضی وقتا بازی Skate 3 تو Xenia اینجوری میشه و هیچ راه حلی هم براش پیدا نکردم
کلا با اینکه RPCS3 سنگین تره ولی بنظرم از Xenia پایدارتره
View attachment 332888
البته از لحاظ ui هم بهتره
بازی به بازی فرق داره.
باید ببینی هر بازی روی کدوم خروجی بهتری میده.
مخصوصا اینکه یکی Cpu میخواد و اون یکی Gpu.

در مورد این بازی انگار VSYNC خاموش باشه و سرعت بازی رفته بالا.
تو تنظیمات VSYNC روشنه؟

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
456
الان که دارم بعده چند وقت gt5 دوباره میرم(با دوشواری زیاد) یه جورایی انگار بیس گرافیکش با gt7 یکیه! کلا گرافیک بازیا دیگه از اون زمان جهش خاصی نداشتن انگار. مگه تک و توک انحصاریا.

MohammadAVGN

کاربر سایت
Jun 30, 2023
707
نام
Mohammad
بازی به بازی فرق داره.
باید ببینی هر بازی روی کدوم خروجی بهتری میده.
مخصوصا اینکه یکی Cpu میخواد و اون یکی Gpu.

در مورد این بازی انگار VSYNC خاموش باشه و سرعت بازی رفته بالا.
تو تنظیمات VSYNC روشنه؟
این قضیه سرعتش فکرکنم دیگه پیش نیاد چون فهمیدم دکمه بالا پایین سرعت داره
ولی کلا xenia عجیبه البته فریم بیشتری هم میده
مثلا من sonic unleashed رو تست کردم کلا بدون سیو نمیاورد و همش ارور میداد حتی بعضی موقعا هم با سیو ارور میداد کلا نمیدونم چرا xenia هم مشکلات عجیبی داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر