RoyaL-KnightS کلن MW3

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
دوستان گل بالاخره اولین چلنج شروع شد. از امشب ساعت 21:30 تا فردا ساعت 21:30 باید برید و در مد دامینیشین، 200 بار مکان ها رو کپچر کنید. اگه 200 تا کامل کپچر بشه 600 کلن اکس پی میده.

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
این چه وضعشه؟ نه کسی چلنج MW3 رو انجام می ده نه BO2 رو اگه نمی خواید انجام بدید بگید در کلن رو تخته کنم. از این به بعد کسی چلنج Black Ops2 رو انجام نده اخراجه. فعلا چلنجی نیست ولی بازم میاد.

MA2D97

کاربر سایت
Oct 20, 2012
49
نام
emaad
این چه وضعشه؟ نه کسی چلنج MW3 رو انجام می ده نه BO2 رو اگه نمی خواید انجام بدید بگید در کلن رو تخته کنم. از این به بعد کسی چلنج Black Ops2 رو انجام نده اخراجه. فعلا چلنجی نیست ولی بازم میاد.

وضعیّت من که BO2 رو بازی نمیکنم و نخواهم کرد چی؟؟؟:-"
در ضمن همونطور که گفتم الایت موشکِل داره.میرم که چلنج ها رو ببینم،نمیزاره نگاه کنم چند تا آکولاد گرفتم و دوستان چقدر گرفتن...:mad::|(چند روزی هم آنلاین نبودم)
و متأسفانه هفته آینده امتحانات پر استرس و نا امید کننده ترم1 شروع میشود؛ضمن عرض تسلیت به خودم،در این 20-30 روز بنده مشغول خر زدن میباشم به همین منظور در خدمتتون نیستم و یا اگر باشم در حدّ بسیار کم میباشم.پس عذر من را که خودم پذیرفتم،بپذیرید...

​روحم شاد و یادم گرامی باد

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
منم یه چند روزی بود که BO2 زدم عجیب ازش خوشم اومد من میام BO2 توی کلن هم ثبت نام میکنم

راستی سلام م م م مم م م م م م م م م

MA2D97

کاربر سایت
Oct 20, 2012
49
نام
emaad
آقا موشکل الایت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟وقتی میرم تو قسمت چلنج که جند تا آکولاد گرفتم مینیویسه:
you did not enlist in this operation. یعنی چـــــــــــــــــــــــــــــــــــی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
بچه هایی که هنوز دارند بازی می کنند: امروز ساعت 9:30 شب تا فردا ساعت 8:30 شب برند و چلنج Core Kill Confirmed بازی بلک آپس 2 رو انجام بدند....

---------- نوشته در 12:21 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:03 PM ارسال شده بود ----------

دوستان 5 - 6 تا چلنج خریداری شده (BO2) برید تو الیت تو بخش بلک2 برید تو قسمت Compete و Clan Challenges و Clan Operations رو انجام بدید..................

لول فعلی کلن: 5

---------- نوشته در 12:22 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:21 PM ارسال شده بود ----------

از کلن CzS که ترکیب AmaziinGها و Marshalهاست، بیشتریم. اوونا 3 - ما 5!!!!!!

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
حاجی این موشکل الایت دورُست نشد؟
منظورم MW3 هست...

من به شخصه از خودم سپاس گذارم که یک تنه دارم امتحانارو... میزنمو میرم:d(خسته نباشم#:-sسلامت باشم:>)
قوربون شوما...خدافظی

AMIR_DEVIL

کاربر سایت
Jun 29, 2012
135
نام
Amirhossein.Dell
نمی خام این حرفو بزنم

ولی...

کلن نابود میشه مگر اینکه علی برگرده .

البته آنچنان گُندشم نکنم ولی اگر ما هم مثه اون تلاش کنیم میتونم موفق شیم.

پرچم بالاست...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر