RoyaL-KnightS کلن MW3

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
دِ!!!!!!!!انقد جو ندین دیگه...
باید صبر کنیم ببنیم چی میشه.چه برنامه هایی برای کلن داشتیم میخواستیم تابستون بترکونیم.حتماً رهبر فرزانه کلن یه تدبیری داره.فعلا دژمنا رو شاد نکنید.تا سربازان جان بر کف کلن هستند کلن نابود نمیشود و ب بزرگ ترین کلن ایران مبدل میشود...

​ViVa RoyaL-KnightS

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
من فردا 2باره به میادین MW3 برمیگردم(بعد یه :">)
برنامه ایی هم که دارم اینه که با خارچیااااااا بازی میکنم،اسلحه لول آپ میکنم تا تابستون خشتک بدخواها و بچه های CoD بازُ بچسبونم به سقف
کلنی که با رفتن سربازش نابود شد(شود)کلن نیست.مقام معظم سابق(ره) از این بابت ناراحت نباشید باو.
فقط اگه میشه این چلنجای MW3 رو بگیرید اگر موشکلش حل شده...

بیشک میشم بیش از پیش قویتر ُ نیست در این زمین کسی حریفم

سپاسگزار همگیـــــــــــــــــــــــــ . کوچیکتون MA2D WilSon

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
تمام چلنج های BO II و MW3 رو گرفتم. میتونید از الیت چک کنید . (کسانی که با الیت مشکل دارن میتونن از توی سایت چک کنن) :)

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
دوستان گل بای بای. XBOX رو جمع کردم و به جمع PS3 داران پیوستم. امیدوارم کلن همینطوری به روند خودش ادامه بده. اومدید PSN هستیم در خدمتتون.

>:d(راستی شاهینم. AmazinG Wilson9)

scofild

کاربر سایت
May 9, 2012
113
نام
amir ali
من پسورد اکانت الایتم یادم نمیاد برم از سایتش ببینم که چلنج چیا هست
یکی لطف بکنه مرام خرج کنه بگه من خودم تکی چلنج های MW3 رو واسه کلن میگیرم
عماد تو شمارمو داری دیگه بهم بگو اگه چلنجی بود

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
باشه داش فعلن که چلنجی برای MW3 نیس.اگه بود چشم خبرت میکنم حتمن
+:dچرا شایعه سازی میکنه من شماره هیچ بشر نَ آرَم.اصلن موبایل نَ آرَم.:d(ترجمه:من شماره هیچ بشری را ندارم...)

کوچیکتون MA2D WilSon

Anonymous-S

کاربر سایت
Jan 5, 2013
163
نام
... No one knows
اِهِ اِهِ
پوووف
چه خاکی اینجا نشسته
کسی اینجا نیست!؟!؟
آیا؟
من که رفتم PS3 گرفتم. علی که کنکور داره (Ostagar7). آرش هم که کنکور داره. اوون یکی علی هم که بن شد (ANO X COMMANDER) بقیه هم که هیچ کاری نمی کنند توی کلن. باید صبر کنی تا تابستون بیاد خود علی گروه رو دوباره گرم می کنه.....

---------- نوشته در 04:04 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:03 PM ارسال شده بود ----------

به محض اینکه ایکس باکس بعدی اومد می خرمش اگه همچنان این بحث الایت کال آف دیوتی برپا باشه، کلن رو اونجا ادامه می دم....

.:Zodiac:.

کاربر سایت
Mar 2, 2011
101
نام
Amir
درود دوستان. اگه علاوه بر رنک آپ کردن کلن تو ELITE دنبال چالش بزرگتری هستید برای خرداد ماه در صورت تمایل می تونید با کلن ما مسابقه بدید. کلن ما مدت هاست لول آپ ELITE رو کنار گذاشته ولی دنبال مسابقه دادن با کلن های دیگه است بر اساس قوانین MLG.

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
درود دوستان. اگه علاوه بر رنک آپ کردن کلن تو ELITE دنبال چالش بزرگتری هستید برای خرداد ماه در صورت تمایل می تونید با کلن ما مسابقه بدید. کلن ما مدت هاست لول آپ ELITE رو کنار گذاشته ولی دنبال مسابقه دادن با کلن های دیگه است بر اساس قوانین MLG.

درود
داداش فعلا وضعیت کلن ما مشخص نیست
یکمی صبر کن بعداً ببینیم چی می شـه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر