RoyaL-KnightS کلن MW3

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
کاملا درست میگید. اما این اولین مچ و کاملا آزمایشی خواهد بود. اگه دیدیم وضع خرابه چیدمان رو عوض می کنیم. نگران نباشید. برای روز هم شما روز و ساعت آنلاین بودنتونو بگید که ما برنامه رو هماهنگ کنیم

hitman rocker

کاربر سایت
Apr 19, 2008
718
نام
arash
منم پایه هستم!!!! زمان آنلاین شدنم هر موقعی باشه تا آخره تابستون هستم!!!! فقط بعد از اون چون دانشکاه دارم فکنکنم صبح ها باشم!!

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
منم هستم. K/D=0.5 میدونم پایینه چون سرمونو مثل اسب:d(گ) میندازیم پایین(Rush)میاد پایین دیگه طبیعه.
سبک بازیم:س.*.*.*.* خیاری هست:d
هر روزی به جز 5شنبه و جمعه هستم .صبح ها بهتره ولی قبلش هماهنگ کنی عالی میشه.اصلا مارو راه میدی؟؟؟؟؟؟؟؟

emaad97

کاربر سایت
May 21, 2012
386
نام
عماد
اگر میشه من میخوام عضو گروه4 \/(دلتا)شم.فعلا ساعت مشخصی ندارم ولی احتمالا از 2شنبه,3شنبه 24 ساعته آنلاینم هر ساعتی بود هستم.به عنوان یار ذخیره,قرضی,اصلی و... در خدمتم و در کل شما جون به خواه.ولی اولویت با دوستان باشه چون از من سر تر هستند.

---------- نوشته در 08:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:18 PM ارسال شده بود ----------

درود
دوستان!!!!!!!!!سلام!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!خوبید؟
:d
برای بار دوم میپرسم آیا مایل به ساخت پیج(در شبکه های اجتمایی:بلبلT.w.i.t.t.e.r:dفیسبوقF.a.s.e.B.o.o.gh:dو...) و یا سایت(وبلاگ) رسمی RoyaL-KnightSهستید؟
اگر موافق هستید رئیسان کلن لطفا خواسته ما را بر طرف نمایید
:)

Seser.pesar

کاربر سایت
Feb 22, 2012
941
نام
...:: محمد ::...
من میخوام الفا بشم !!!! خودتون دیدید دیگه .. با هرکی بازی کردم محال بوده اول یا دوم گروه نشم !!!

اون نسبت هم گه گفتی مال من 0.6 بیده

آخرین ویرایش:

Capitan Tom

کاربر سایت
Jan 9, 2007
831
نام
مهرداد
کلا هرچی بگید بازی میکنم غیر از s&d
گروه ها رو هم یه جوری بچینید که ملعبه دست خاص و عام نشیم :d
این لیست نفرات اول کلن بر حسب k/d ratio هست

دو تا تیم 4 تایی یا 5 تایی شیرین میشه ازش درآورد
من که عددی نیستم جلوی دوستان فقط در حد یه پیشنهاد این که اول با هم یه مچ بندازیم بعد بریم کلن مچ

Ostagar

کاربر سایت
Jul 6, 2011
311
نام
Ali
خوب پس یه کاری می کنیم. هر کسی تیم های پیشنهادی خودشو با اعضا بگه تا ببنیم نظر بچه ها چیه. تیم ها یا 3تا 4تا باشن یا دوتا 6تایی

$ Connor $

کاربر سایت
Jul 18, 2012
1,207
نام
SHAHiN
داش علی منم پایم تو هر کدوم از تیم های a&b&c&d&... شرکت کنم 24 ساعته آنلاینم فقط روز و ساعتشو بگو

چاکر داش علی گل. شما بیا گروه اول من از گروه می رم بیرون.
----------------------------------------------------------------------------------------------
خدایی علی 24 ساعته آنلاینه. یه بار 4.5 صبح پاشدم اوومدم لایو یه دمو بذارم دانلود شه دیدم آنلاینه داره HC Dom بازی می کنه. دهنم افتاد کف زمین. کلا در شبانه روز 2 ساعت می خوابه این بشر...

---------- نوشته در 11:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

دوستان با عرض شرمندگی ولی باید به بعضیا اخطار بدم.

1- mohsen8353 بخاطر K/D Ratio 0.50. اگر تا 5 شنبه ی هفته ی آینده به 0.80 نرسه اخراج از کلن!
2-DARK LEGEND AK بخاطر K/D Ratio 0.52. اگر تا 5 شنبه ی هفته ی آینده به 0.82 نرسه اخراج از کلن!
3-
Amin8600 بخاطر K/D Ratio 0.52. اگر تا 5 شنبه ی هفته ی آینده به 0.82 نرسه اخراج از کلن!

KING WILSON

کاربر سایت
Sep 6, 2012
4
نام
Ali
چاکر داش علی گل. شما بیا گروه اول من از گروه می رم بیرون.
----------------------------------------------------------------------------------------------
خدایی علی 24 ساعته آنلاینه. یه بار 4.5 صبح پاشدم اوومدم لایو یه دمو بذارم دانلود شه دیدم آنلاینه داره HC Dom بازی می کنه. دهنم افتاد کف زمین. کلا در شبانه روز 2 ساعت می خوابه این بشر...

---------- نوشته در 11:15 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:17 PM ارسال شده بود ----------

دوستان با عرض شرمندگی ولی باید به بعضیا اخطار بدم.

1- mohsen8353 بخاطر K/D Ratio 0.50. اگر تا 5 شنبه ی هفته ی آینده به 0.80 نرسه اخراج از کلن!
2-DARK LEGEND AK بخاطر K/D Ratio 0.52. اگر تا 5 شنبه ی هفته ی آینده به 0.82 نرسه اخراج از کلن!
3-
Amin8600 بخاطر K/D Ratio 0.52. اگر تا 5 شنبه ی هفته ی آینده به 0.82 نرسه اخراج از کلن!
قربون داش شاهین گل برم اگه 2 تا آدم باحال تو لایو باشه یکیش شاهین یکیشم علی سلیمیه

h30

کاربر سایت
Jul 12, 2011
44
نام
حامد
کلن جدید RoyaL-KnightS عضو جدید می پذیرد
We Are One
Clan Tag
[R-K] Clan Tag
socialgroupicon_501_1346340751.gif

mw3guide_header1.jpg

برای عضویت در این کلن تنها داشتن پینگ (زرد) کافی است.
اگه هم Elite Premium هستید یا FOUNDER هم که چه بهتر.
برای عضویت از طریق خود Elite اقدام کنید یا به گیمرتگ Ostagar7 پیام بدید.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اسم بچه های کلن : آخرین آپدیت 3 شهریور 1391
AceCoronet
Ali Wilson9 علی
alijamali71 علی
ALIMMORTAL021 علی
CaptainTom 367
DARK FACE74 آرش
DARK LEGEND AK امیر علی
Dark Sparta
emaad97 عماد
erfan2000 عرفان
Farbod Persia فربد
Gamer1368000
livekadeh
MHN47
علی Ostagar7 (Clan Leader)
parsa68 پارسا
Phantom 141R
S4M4N 007 سامان
Seserpesar محمد حسین
و........
سلطان جناب آقای
SpirantDuck7 شاهین

چی واسه خودت نوشتی gamer1368000.محسن اومده تو کلن ما.یعنی goth.واسه خودت یه چی نمیدونی ننویس.

KING WILSON

کاربر سایت
Sep 6, 2012
4
نام
Ali
چی واسه خودت نوشتی gamer1368000.محسن اومده تو کلن ما.یعنی goth.واسه خودت یه چی نمیدونی ننویس.

برو بابا تو هم با اون کلن گ*ت انگار چه تحفه ای هستید فردا علی آنلاین شد عوضش می کنه اگر انتظار جواب محترمانه داری خودت با احترام می نوشتی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر