Rock Band

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
اين EA هم بچه باحاليه، تا می بينه يكی تو يك سبك صاحب يك بازی پر فروش تو اون سبك شده سه سوته می پره اينشو(در بعضی از مواقع حتی بهتر) می زنه، نمونش Skate عليه Tony Hawk's Activision
حالا هم Rock Band عليه Guitar Hero Activision!!! می بينم كه خوب فعاليتهای Activision رو تحت نظر داره و ازشون كپی برداری می‌كنه...بابا EA بی‌خيال،‌يك چيز كاملا جديدم از خودت بيار كه به اندازه اونها بتركونه!!!

به نظر من در كل EA كمپانی خوبيه اما ثروتمنديش به اين دليله كه مثله SEGA قبل 2003 خودشو فدای هوادار نمی كنه و بيشتر به طرفی می ره كه راحت تر بشه پول ساخت.

اين EA هم بچه باحاليه، تا می بينه يكی تو يك سبك صاحب يك بازی پر فروش تو اون سبك شده سه سوته می پره اينشو(در بعضی از مواقع حتی بهتر) می زنه، نمونش Skate عليه Tony Hawk's Activision
حالا هم Rock Band عليه Guitar Hero Activision!!! می بينم كه خوب فعاليتهای Activision رو تحت نظر داره و ازشون كپی برداری می‌كنه...بابا EA بی‌خيال،‌يك چيز كاملا جديدم از خودت بيار كه به اندازه اونها بتركونه!!!
.

اون زمان که کسی نمیدونست ماشین اسپرت کردن چی هست ... EA این کار رو انجام داده توی بازی NFS U1 .. که بعد بیشتر شرکت های بازی سازی هم سریع رفتن ی بازی مثل این ساختن که هیچ کدوم هم موفق نشدن...;) و خیلی از چیز های دیگه ... مثل بازی C&C , و...

=======================

بازی Rock Band رو Nextgen آورده ولی رجیونش UC هست....

آخرین ویرایش:

به نظر من در كل EA كمپانی خوبيه اما ثروتمنديش به اين دليله كه مثله SEGA قبل 2003 خودشو فدای هوادار نمی كنه و بيشتر به طرفی می ره كه راحت تر بشه پول ساخت.

سلام من با شما مخالف هستم درسته که از سبکTony Hawk's Activision استفاده کرده یا همین بازی جدید ولی خب چیکار کنه مثلا اسکیت بورد روی آب بسازه یا مثلا شکل کنترل خوش دستGuitar Hero Activisionرا درRock Band خراب کنه نمیشه که بعضی بازی ها هستند که نمیشه اسم دقلید روشون گزاشت تازهSkate که باحال بود

سلام من با شما مخالف هستم درسته که از سبکTony Hawk's Activision استفاده کرده یا همین بازی جدید ولی خب چیکار کنه مثلا اسکیت بورد روی آب بسازه یا مثلا شکل کنترل خوش دستGuitar Hero Activisionرا درRock Band خراب کنه نمیشه که بعضی بازی ها هستند که نمیشه اسم دقلید روشون گزاشت تازهSkate که باحال بود

100 درصد تائید میشه ولی یه کمی هم درسته که EA تقلید کاره و اصلا بازیهاش هم کیفیت نسل بعد را ندارند به جز NFS MW و SIMS و در آینده Spore ;)

البته بهتره ادامه ندیم چون موضوع تاپیک یه چیز دیگست;)

نه.. با دسته هم میشه بازی کرد

نخیر. بنده همه تجهیزات رو دارم ولی به هیچ صورت نمیشه بدون اونها بازی کرد، یعنی شما اصلا با دسته نمی تونی Rock Band بازی کنی.

بدون خرید وسایل فقط یک کار می تونین بکنین و اون هم اینه که از هدستی که همراه Xbox 360 توی جعبه اومد (البته نمی دونم تو ایران میذارن بمونه توش یا نه) یا هر Microphone USB برای قسمت خوانندگی استفاده کنید.

نخیر. بنده همه تجهیزات رو دارم ولی به هیچ صورت نمیشه بدون اونها بازی کرد، یعنی شما اصلا با دسته نمی تونی Rock Band بازی کنی.

بدون خرید وسایل فقط یک کار می تونین بکنین و اون هم اینه که از هدستی که همراه Xbox 360 توی جعبه اومد (البته نمی دونم تو ایران میذارن بمونه توش یا نه) یا هر Microphone USB برای قسمت خوانندگی استفاده کنید.
ارزش داره فقط واسه خوانندگی بخرمش؟تعویض با بازیهام چی؟

GH3 رو میشه با دسته بازی کرد...

توی این بازی هم میتونی بزنی هم میتونی بخونی ... برای خوندن نیاز به Mic داری ولی برای گیتار زدن با همون دسته هم میتونی کار کنی .... و اگر به Live هم وصل شی .. میتونسی با دوستات ی گروه بدین و و هر کس باید ی کاری رو انجام بده...... (البته این رو جایی خوندم)

این بازی فعلا برای UC هست و برای J .. ماه اول 2008 میاد (این رو هم جایی خوندم)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or