Rock Band

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
GH3 رو میشه با دسته بازی کرد...

توی این بازی هم میتونی بزنی هم میتونی بخونی ... برای خوندن نیاز به Mic داری ولی برای گیتار زدن با همون دسته هم میتونی کار کنی .... و اگر به Live هم وصل شی .. میتونسی با دوستات ی گروه بدین و و هر کس باید ی کاری رو انجام بده...... (البته این رو جایی خوندم)

این بازی فعلا برای UC هست و برای J .. ماه اول 2008 میاد (این رو هم جایی خوندم)

من هم بازی اوریجینال با تمام وسایل رو دارم و هم نسخه کپی، و اصلا نمی تونی با دسته بازی کنی. اگه USB Mic یا Xbox 360 Headset داشته باشی میتونی برای خوانندگی استفاده کنی ولی با دسته به هیچ وجه نمی شه بازی کرد.

در جواب بقیه هم باید بگم که Guitar Hero III و همچنین Guitar Hero II کاملا با دسته قابل بازی هستند، ولی Rock Band نه.

ارزش داره فقط واسه خوانندگی بخرمش؟تعویض با بازیهام چی؟

نه. فقط برای خوانندگی ارزش نداره. هیجان اصلی بازی به Guitar و Drums هست. راستی می تونین Guitar Hero III رو بگیرین چون اون کاملا با دسته میشه بازی کرد و Tracklist هم حرف نداره.

البته می تونین از گیتار بازی Guitar Hero III روی Xbox 360 برای Rock Band استفاده کنید.

سلام . یه کمکی اگر میشه بکنید .
من دوستم Rock Band برای UC رو گرفته ولی وقتی میخوای بری تو بازی میگه باید microphone داشته باشی و اصلا وارد بازی نمیشه ؟ چه کاری باید انجام داد ؟؟؟

سلام . یه کمکی اگر میشه بکنید .
من دوستم Rock Band برای UC رو گرفته ولی وقتی میخوای بری تو بازی میگه باید microphone داشته باشی و اصلا وارد بازی نمیشه ؟ چه کاری باید انجام داد ؟؟؟

اگر شما چند تا پست قبلی + صفحه قبل رو بخونی جواب سوالات رو پیدا میکنی..

ولی من بازم برات میگم :biggrin1: ..این بازی نیاز به میکروفون داره و بدون اون هم اجرا نمیشه..;)

ای بابا یعنی چی؟....
یکی میگه با دسته نمیشه بازی کرد ... شما می گی بدون میکروفون نمیشه بازی کرد...
یهو بگید کلا نمیشه این بازی رو بازی کرد دیگه.....
پ.ن: ولی خدایی شماهایی که این حرفارو می زنید خودتون امتحان کردید یا همینجور یه rough idea میدید؟ :p

من خودم امتحان کردم وقتی xbox 360 headset رو به دسته وصل کنید میتونید برید تو بازی ولی فقط میتونید بخونید و برای بقیه چیزا باید گیتار داشت.

پس خرید این بازی غلطه؟؟ مگر اینکه هدست یا گیتار داشته باشی؟
پس ما رفتیم گیتار هیرو بخریم;)
پس همه خالی میبندن خیلی راک بند توپه هان؟ چون جایی من ندیدم که گیتارشو بفروشه... عجب آدمایی پیدا میشن...

نمیدونم که با گیتار مخصوص Guitar Hero کار میکنه یا نه ؟ ولی فکر نمیکنم
Rock Band خیلی بازی باحالیه ولی خوب اگر گیتارشو پیدا کنید !!! خوندنش هم بدک نیست
با این حساب بهترین بازی تو این سبک در ایران همون Guitar Hero هست.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or