Rock Band

• Thread starter Thread starter Fratos
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
هنوز خبری از track های بازی نیست؟؟!!:eek:
16 track فعلاً مشخص شدن:

The Who "Won't Get Fooled Again"
Mountain "Mississippi Queen"
David Bowie "Suffragette City"
Black Sabbath "Paranoid"
Blue Oyster Cult "Don't Fear the Reaper"
The Ramones "Rockaway Beach"
Rush "Tom Sawyer"
Bon Jovi "Wanted Dead or Alive"
Nirvana "In Bloom"
Stone Temple Pilots "Vasoline"
Weezer "Say It Ain't So"
Foo Fighters "Learn to Fly"
Metallica "Enter Sandman"
The Hives "Main Offender"
The Strokes "Reptilia"
Queens of the Stone Age "Go With the Flow"​

آخرین ویرایش:
برای این بازی هم قراره هر هفته آهنگ جدید و حتی آلبوم جدید رو لایو در بیاد!!:thumbsup:

اولین آلبوم مال The Who هست و بعدش قراره........... یک آلبوم کامل Metallica برای download آماده باشه!!!!!:punk:

ایول به انتخاب کننده ی این ترک ها من عاشقه who ام باید who رو فقط با درام بزنی چون درامیسته who یکی از اسطوره های درامه راک بوده
metallica هم که واقعا تنها heavy هست که می تونم تمامه اهنگاشو گوش کنم مخصوصا enter sand man به نظره من اگه می خوان یه albume کامل از metallica تو live بذارن باید یا And Justice For All رو بذارن یا black albume البته به من بود فول البومشو میذاشتم
تا بیاد این بازی رو میگیرم چون تو guitar hero یه ترک هک از گروه های مورده علاقم نبود:mad:

GHبايد كوله بارشو ببنده بره بابا........
آخ كاش ميشد...فقط...يك آهنگ..فقط يكي ازSlipKnoTهم توي لايو بزارن
آهنگ هاي GHمال زمان بابام بوده....

البته بعضیا هاش خوب بود مثل:nivana -rolling stones-black sabbath

يك چيزي كه من توي تريلر هاي بازي ديدم اين بود كه وسط آهنگ ييييهو ديگه ما نه مزديم نه ميخوندييم.. و صحنه حالت دمو ميگرفت!!!البته توي كنفرانس مايكروسافت همچين چيزي رو نديدم

يك چيزي كه من توي تريلر هاي بازي ديدم اين بود كه وسط آهنگ ييييهو ديگه ما نه مزديم نه ميخوندييم.. و صحنه حالت دمو ميگرفت!!!البته توي كنفرانس مايكروسافت همچين چيزي رو نديدم
اره منم خیلی تعجب کردم وقتی تریلر شو دیدم!!:eek:
در ضمن تو gh منم از woman و mother خیلی خوشم میومد

سایت قشنگ GAMESPOT یه این بازی امتیاز جالب 9.0 را داد .

از نکات خوب بازی به :
یک بازی بسیار عالی در این سبک-اهنگهای بسیار عالی-شروع زیبا-World Tour مود بسیار عالی است-روند بسیار عالی-Fantstic Persentaton !-,...
از نکات بد بازی به :
نبود حالت Online برای World Toure Mode - مقدار 170$ !- و Some hardware reliability concerns

گفته است .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or