PlayStation Rise of the Ronin

1.jpg
بازی جدید تیم نینجا به صورت انحصاری برای PS5 State of Play معرفی شد.
--------------------------------------------
سازنده: Team Ninja
ناشر: PlayStation Studios
تاریخ عرضه: 22 مارس 2024 (دوم فروردین 1403)
پلتفرم: PS5
--------------------​
اطلاعات
  • حوادث بازی در ژاپن و در دوران ادو (1867-1603) اتفاق میافتد.​
  • شما در نقش یک رونین بازی میکنید، جنگجویی که به هیچ کس وفاداری ندارد و خود تصمیم میگیرد.​
  • سلاحهای سرد و گرم، از کاتانا تا Revolver و Musket در دسترس پلیر میباشد.​
  • سبک بازی Open Word Action-RPG عنوان شده.​
تریلرها
-------------

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
داشتم با Great Sword صفا میکردم که با Oxtail Blade آشنا شدم و به راحتی تبدیل شد به سلاح محبوبم :D خیلی حال میده بازی باهاش. کمبوهایی که میزنه عالیه. عین این شمشیراس که باهاش کارای نمایشی انجام میدن. دقیقا یه سری از کمبوهاش هم همون شکلیه. از پاهاشم استفاده میکنه. خیلی سلاح خفنیه خلاصه. لباسای بازی خیلی خوبن. دیگه فقط لباسای جاپونی نیستن. بعضی ازینا کمباش واقعا سختن. رئیس یگی از کمپا یه یاروی خیلی گولاخی بود. قشنگ مشخص بود ازین چیزبرگر خوراس. جرم داد تا بمیره. جاهایی که لازم باشه قشنگ سختیش در حد همون نی‌اوهه. بارون بازی هم خیلی خوبه و تمام ضعفای گرافیکی رو میپوشونه حتی شده برای دقایقی :D یوکوهاما هم خیلی خوبه. جالب ساختنش ولی ازون‌ور npcها خیلی بدن. یعنی تو یه مسیر ۵۰متری، یه npc رو ۴بار دیدم دقیقا با همون شکل و قیافه و لباس. یعنی حتی رنگ موهاشم فرق نداشت. خیلی باحالن انصافا :D ولی واسه کرکترای اصلی خوشبختانه خوب وقت گذاشتن. جلوتر با یه خانم با شخصیتی آشنا میشید عالیه. خصوصا اگه با زبون جاپونی بازی کنید.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
IMG_20240323_182543_642.jpg

خیلی لباسای این بازی خووبه :D
ساید اکتیویتی‌ها هر چی جلوتر میرم بیشتر و بهتر میشن. این دوتایی که با سگ و گربه در ارتباطن عالین. Firearm Trainingش هم خیلی چسبید. با اینکه چیز جدیدی نیست اما خوب دراوردنش. انیمیشن ریلود رایفل رو از همون نی‌اوه ۱ دوس داشتم و هنوزم دوسش دارم. کرکترای مهم یکی یکی دارن وارد بازی میشن ولی خب فعلا به لطف بانو Taka Murayama تصمیم بر اینه که Pro Shogunate باشیم :D تا در ادامه‌ی بازی ببینیم چی پیش میاد. این تکنولوژی‌های جدید رو خیلی باحال معرفی میکنه و در اختیارت قرار میده. سیستم باند بازی خیلی خوب و جالبه. چه با مناطق مختلف چه کرکترای بازی. موزیک‌های بازی خیلی خووبن خصوصا وقتی توی محیط میچرخی. دیروز خیلی توجه نکردم اما امرو گوش دادم بهشون و لذتشو بردم. کواپ رو هم تست زدم و خیلی راحت و سریع تونستم جوین چند نفر بشم. بدون شک یکی از بهترین بخشای بازیای اینا همین کواپ خوب و در دسترسش هست که شدیدا فانه.
در کل به مقدار زیادی داره خوش میگذره.

guppy

کاربر سایت
May 30, 2015
2,149
نام
davood
منم بعد ۶ ساعت بازی گرافیک بازی کلا تعطیل طراحی شخصیت که جالب نیست حتی صدا گذاری با لب خونی که دارن یکی نیستش شخصیت اصلی که اصلا نمیشه باش تعامل کرد داستان متوسط ولی گیم پلی بازی که نقطه قوت به خصوص تنوع سلاح در کل هیچ عجله برای تجربه نداشته باشین مطمئنا تخفیف میخوره تو پرانتز موندم چرا این با گوست مقایسه میکنن تفاوت بنز با پیکان

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
View attachment 332349

ساید اکتیویتی‌ها هر چی جلوتر میرم بیشتر و بهتر میشن. این دوتایی که با سگ و گربه در ارتباطن عالین. Firearm Trainingش هم خیلی چسبید. با اینکه چیز جدیدی نیست اما خوب دراوردنش. انیمیشن ریلود رایفل رو از همون نی‌اوه ۱ دوس داشتم و هنوزم دوسش دارم. کرکترای مهم یکی یکی دارن وارد بازی میشن ولی خب فعلا به لطف بانو Taka Murayama تصمیم بر اینه که Pro Shogunate باشیم :D تا در ادامه‌ی بازی ببینیم چی پیش میاد. این تکنولوژی‌های جدید رو خیلی باحال معرفی میکنه و در اختیارت قرار میده. سیستم باند بازی خیلی خوب و جالبه. چه با مناطق مختلف چه کرکترای بازی. موزیک‌های بازی خیلی خووبن خصوصا وقتی توی محیط میچرخی. دیروز خیلی توجه نکردم اما امرو گوش دادم بهشون و لذتشو بردم. کواپ رو هم تست زدم و خیلی راحت و سریع تونستم جوین چند نفر بشم. بدون شک یکی از بهترین بخشای بازیای اینا همین کواپ خوب و در دسترسش هست که شدیدا فانه.
نوید خیلی به بانو taka murayama دل نبند افسردگی میگیری :-":-":-"

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,005
نام
امیر حسین
بازیو چند ساعتی بازی کردم. اولین چیزی که میخواستم از بازی ببینم گرافیکش بود. چیزی که من دیدم, یه گرافیک متوسط رو به خوب بود. بسیار از wo long بهتر بود برای من. از طرفی گرافیک هنریه بازی, ضعف گرافیک فنی رو پوشونده. بازی روی روی مود ری تریسینگ گرافیک خوبه و میشه ازش لذت برد. اما اصلا و ابدا در حد تعطیل بودن و این حرفا نیست. من شخصا با این ذهنیت رفتم توی بازی که دارم یه بازیه تیم نینجایی بازی میکنم و از قرار معلوم میدونم گرافیکش چطوریه.
چیزی که جذبم کرد شدیدا, سیستم مبارزه ی بازی هست. مبارزات بسیار سریع و ارضا کننده هست و سیستم خونریزی و قطع عضو هم اون لذت رو دوچندان کرد.
یادگیری الکوهای دفلک و parry کمی زمان بر هست و نیاز به تمرین داره. برا همین توصیه میکنم قاطیه این بازی, ویز دیگه ای بازی نکنین چون ممکنه یادتون بره و دیگه اوکی نشید.
یه مورد دیگه ای که دیدم, این بود که بازی واقعا روی مود نرمال واقعا سخته و من که شخصا سولز باز حرفه ای هستم, چندین بار دشمنای عادیه بازی شکست خوردم و کشته شدم.
لول دیزاین بازی رو تا اینجای کار بسیار دوست داشتم. سیستم لوت بازی همون فرمول تیم نینجایی هست که من عاشقشم.
موسیقی هم دائم در حال پخشه و بی نهایت لذت بخشه.
بازی برای من تا اینجای کار بسیار لذت بخش بوده. اونقد لذت بخش که هنوز دیسک دراگن دوگما ۲ رو نخپاستم بذارم توی دستگاه تا تستش کنم :D
ابنکه چرا متای بازی اینجوری شده یه علت چندتا نمره ی پرت و پایین هست و یکیشم اینه که بازی اپن ورلد شده که شاید بشه گفت غنای کافی و پتانسیل کافی برای این مورد رو نداره.
در نهایت تا اینجای کار میتونم بگم که بازی از wo long بسیار بهتره برای من و دارم ازش لذت میبرم. اصلا و ابدا به متا برای این بازی توجهی نکنین چون یکی از بازیهای زیبایی که میتونید تجربه کنید رو از دست میدید.

تا اینجای کار ۸.۵ میدم به بازی.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,796
نام
شیخ صدرا
امروز سختى بازى رو گذاشتم رو نرمال تا حدودى منطقى تر شد.
وضعيت فنى گرافيك به خصوص اينيميشن ها و حالت چهره ها تو ذوق ميزنه.
كامبت بازى خوبه و با اينكه عملا با يه دكمه انجام ميشه ولى متنوع و سريعه.
داستانش تا الان خوب بوده در حد خودش.
اپن ورلد بازى بعد گرافيكش نقطه ضعف اصليشه و فقط انگار اومدن مسيرا رو دراز كنن و مپ به شدت كچلى داره.
موسيقى خيلى خوبى داره از حق نگذريم.
در مجموع سرگرم كننده س ولى ٧٠ دلار نميارزه.

Sam Drake

Shook Ones
Gold User
Dec 24, 2010
550
نام
Ahmadreza
View attachment 332349

من اونور با اون دختر عینکیه بیشتر حال کردم تا نصفه راه با تاکا رفته بودم فعلا بیخیالش شدم (اون همه کادو های خوشگل بهش میدم عوضی فقط تشکر میکنه :D به متیو پری یه سیگار دادم بنده خدا از اون موقع هر جا میژن باشه پای ثابته :D)
فعلا ببینم میتونم مخ این عینکیه رو بزنم یا نه اگه نشد بر میگردم پیشش :D

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,924
نام
نـــــــویـــــــــد
من اونور با اون دختر عینکیه بیشتر حال کردم تا نصفه راه با تاکا رفته بودم فعلا بیخیالش شدم (اون همه کادو های خوشگل بهش میدم عوضی فقط تشکر میکنه :D به متیو پری یه سیگار دادم بنده خدا از اون موقع هر جا میژن باشه پای ثابته :D)
فعلا ببینم میتونم مخ این عینکیه رو بزنم یا نه اگه نشد بر میگردم پیشش :D

حالا من رو خانم "گربه دوست" هم دارم کار میکنم. به قولی تمام تخم مرغامو داخل یه سبد نریختم :D خیلی دوس دارم داستان اصلی رو برم جلو و کرکترای جدید رو ببینم ولی این کارای فرعیش اینقدر خووبن که ول نمیکنن آدمو! بعد فقط دنبال بهانم که وارد درگیری شم اینقدر حال میده کامبتش. تمام این رندوم ایونت‌هارو میرم به عشق همین جریان. در کل هر چی جلوتر میرم چیزای بهتر و جالب‌تری میبینم. محتوای بازی واقعا خیلی خووبه. این مینی‌گیم Horseback Archery خیلی چسبید. تمام فعالیتای جانبیش در عین سادگی، خیلی خوب و جذاب طراحی شدن. تو این تعطیلی هم قشنگ میشه با خیال راحت بازی کرد و بعد حدودا ۱۸ ساعت خیلی واسم جالبه بدونم چی باعث شده یه عده از منتقدا ۵ بدن به این بازی؟ صرفا به خاطر گرافیک و مسائل فنی بوده یا چیز دیگه. حتی ۷ هم مشکلی نداره به نظرم ولی پایینتر واقعا بی انصافیه.

وقتی قلق پَری کردن دستتون بیاد بازی خیلی جذابتر میشه چون به سری جاها واقعا لازمه ازش استفاده کنید تا مبارزه راحتر و سریعتر پیش بره. ازون سمت سلاحی مثل Oxtail Blade به خاطر سرعت خیلی بالاش و تنوع کمبوهاش، انمی‌های معمولی رو پودر میکنه به راحتی. الیت‌هارو هم تقریبا بدون مشکل میشه زد‌. در کل اگه کامبت تیم نینجا و جهان‌باز ساده و استاندارد رو دوس دارید، احتمالش خیلی زیاده با بازی حال کنید. حتی اولش شاید خوشتون نیاد ولی جلوتر برید همه چی بهتر میشه. ولی اگر میتونستن یه گرافیک در حد این نسل دستو پا کنن فضای خیلی بهتری اطراف بازی شکل میگرفت. واقعا هر جارو باز میکردی فقط از گرافیکش میگفتن. ولی الان که ملت دارن بازی میکنن خیلی اوضاع بهتر شده. امیدوارم فروش خوبی داشته باشن تا سری بعد یه حال اساسی به انجینشون بدن.

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,005
نام
امیر حسین
به چندتا عکس همینطوری گرفتم که فقط سطح گرافیک بازیو نشون بدم. روی حالت ری تریسینگ هست بازی. به نظرم کاملا گرافیک متوسط رو به خوبی داره.
1000010503.jpg
1000010502.jpg
1000010501.jpg
1000010500.jpg

دیگه قضاوت با خودتون :D
گرافیک هنری واقعا خوبه از نظرم.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
آقا من گیج شدم . بازی مگه کرکتر اصلی ثابت نداره ؟ همون مو بلنده خوشتیپه ؟ پس چرا تو ویدئو ها و عکس ها ملت کرکترشون زن و چیزای دیگست ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر