PlayStation Rise of the Ronin

1.jpg
بازی جدید تیم نینجا به صورت انحصاری برای PS5 State of Play معرفی شد.
--------------------------------------------
سازنده: Team Ninja
ناشر: PlayStation Studios
تاریخ عرضه: 22 مارس 2024 (دوم فروردین 1403)
پلتفرم: PS5
--------------------​
اطلاعات
  • حوادث بازی در ژاپن و در دوران ادو (1867-1603) اتفاق میافتد.​
  • شما در نقش یک رونین بازی میکنید، جنگجویی که به هیچ کس وفاداری ندارد و خود تصمیم میگیرد.​
  • سلاحهای سرد و گرم، از کاتانا تا Revolver و Musket در دسترس پلیر میباشد.​
  • سبک بازی Open Word Action-RPG عنوان شده.​
تریلرها
-------------

آخرین ویرایش:

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
دوستان شاید کلا بی ربط باشن ولی بخواید با اساسین والهالا مقایسه کنید، چه برتریایی داره؟ یا مثلا گرافیکش از اونم بدتره ؟ گیم پلی هایی که تو یوتوب میبینم همش یاد اون بازی میفتم 🤔

غير گرافيكش بقيه چيزاش چندين درجه بهتره از والهالا

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
خب بالاخره بعد از حدود ۴۸ ساعت هم تموم شد هم پلات شد و بسی لذتشو بردیم بهترین موقع هم اومد قشنگ چند روز عید را برام ساخت.
ولی تازه بازی که تموم میشه درجه سختی میدنایت باز میشه به همراه یه شاخه جدید از ارتقا کاراکتر که کلی میتونید جون و دفاع و قدرت را بالاتر ببرید.و از همه مهمتر سلاح ها و ارمورهایی با درجه masterwork و رنگ قرمز و به طور کلی endgame بازی شروع میشه .
در کل بازی حال داد اما نیو قطعا بازی بهتری بود و امیدوارم بازی بعدی تیم نینجا بدون پس و پیش nioh 3 باشه

dantemaximum

کاربر سایت
Nov 18, 2009
312
بررسی Digital Foundry برای این بازی هم اومد

بازی شامل گیم‌پلی و کامبت هیجان انگیز با انواع سلاح‌های شگفت‌انگیز است.
سیستم کوئست بازی شباهت زیادی به سری Assassin's Creed دارد.بخش اوپن ورلد بازی به خوبی طراحی نشده و نسبت به Ghost of Tsushima ضعیف عمل می‌کند.

مدل‌های کاراکترها دارای جزئیات بالا هستند و سایه‌های با کیفیت در بازی وجود دارند.

در برخی مناطق، در حالت گرافیکی RT Mode، reflections با تکنولوژی ray-traced وجود دارند، اما نادر هستند و در برخی موارد با SSR جایگزین می‌شوند.

استفاده از تنظیمات پایین anisotropic filtering باعث تار شدن سطوح و مشکلات دیگر مثل پدیدار شدن ناگهانی سایه ها، npc و نورپردازی میباشند.

در حالت‌های گرافیکی RT Mode و Performance Mode، رزولوشن از 1080p یا کمتر استفاده می‌شود و در حالت Graphics Mode رزولوشن به صورت داینامیک 1512p میباشد.

فریم ریت بر روی RT و Graphics Mode حدود ۳۰ و بر روی Performance Mode حدود ۶۰ فریم در ثانیه می‌باشد.

تفاوت اصلی بین مود های گرافیکی image quality است.

مود گرافیکی Performance Mode به دلیل مشکلات Frame Pacing روی دو مود دیگر توصیه می‌شه هر چند در بعضی مواقع فریم به 45 هم میرسه

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,926
نام
نـــــــویـــــــــد

The Pale King

The old King of Hallownest
کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
بعد از نزدیک ۱۸ ساعت بازی کردن میتونم بگم بازی فوق العادس. با هیچ متر و معیاری برام قابل فهم نیست که چرا متای بازی اینطوری شده :D
گرافیک خیلی از جاها چشم نوازه و گرافیک هنری عالیه . تا اینجای کار شاید ۳ یا ۴ بار از اسب استقاده کرده باشم. چون اون اوقندر بازی زیباس محیطش و هرجا از بازی ممکنه یه اتفاقی در حال افتادن باشه که اصلا رغبت نمیکنم سراغ اسب برم :D
کامبت بازی فراتر از تصور زیباس. قطعا از نظر کامبت هم شده سوشیما رو نابود میکنه :D
داستان بازی بسیار زیباس و شما رو درگیر میکنه. اونقد ناموریت فرعی جذاب و کالکتبل های خوب داره بازی که اصلا یادتون میره ماموریت اصلی رو برید :D
واقعا بازی خودشو نشون داد بهم. الان ۷ ساعته قفلی زدم روی بازی. هر سری میگم این یه دونه کارو انجام میدم توی بازی و قطعش میکنم. بعد که به خودم میام میبینم ۱ ساعت گذشته :D
حتما تجربش کنین :D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
اكت اول تو يوكوهاما خوب بود.
ترغيب ميشد آدم نقشه رو بگرده كاراى فرعى رو انجام بده ولى اكت دوم ديگه افتاده تو چرخه تكرار به نظرم.
كامبت بازى با اينكه عملا يه دكمه اييه اما خيلى سريع و متنوعه و ازين نظر واقعا خوبه.
اول بازى با دو تا شمشير ميرفتم ولى از وقتى peacock uchigatana رو پيدا كردم همونو دارم هى آپگريد ميكنم و ميرم جلو :D
داستانش هم خوبه و روايت مناسبى هم داره ولى فعلا اينم افتاده رو يه سرى كاراى الكى.

ولى گرافيكش واقعا هيچ جاى تعريفى نداره غير از وقتايي كه بارونى ميشه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
میدونم این بحث دیگه تکراری و لوس شده ولی به نظرم باید اشاره میکردم.

امروز داشتم یک ویدئو از تاریخچه بازیهای Koei Tecmo (آق بالاسر تیم نینجا) میدیدم رسیدم به یک بازی ورزشی اسب دوانی به اسم Gallop Racer که مال دوران PS1 هست.
خودتون ببینین من هیچی دیگه نمیگم

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
میدونم این بحث دیگه تکراری و لوس شده ولی به نظرم باید اشاره میکردم.

امروز داشتم یک ویدئو از تاریخچه بازیهای Koei Tecmo (آق بالاسر تیم نینجا) میدیدم رسیدم به یک بازی ورزشی اسب دوانی به اسم Gallop Racer که مال دوران PS1 هست.
خودتون ببینین من هیچی دیگه نمیگم

ولى حتى اينم انيميشن بهترى داره.

• Smile
Reactions: m.d.makan

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,359
نام
مــاکــان
ولى حتى اينم انيميشن بهترى داره.
نه حقیقتا این دیگه بزرگنماییه.

اما من میگم دقیقا خود خودشه یا نهایتا این اگه ورژن 1.0 باشه تو ROTR ورژن 1.2 و ایناست.
خلاصه خیلی نزدیکه.
مخصوصا اسبهای بقلی رو که میبینی اون انیمیشن جفتک زدن اسبها حین دویدن (جفتک رونی) مو نمیزنه.

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
اكت اول تو يوكوهاما خوب بود.
ترغيب ميشد آدم نقشه رو بگرده كاراى فرعى رو انجام بده ولى اكت دوم ديگه افتاده تو چرخه تكرار به نظرم.
كامبت بازى با اينكه عملا يه دكمه اييه اما خيلى سريع و متنوعه و ازين نظر واقعا خوبه.
اول بازى با دو تا شمشير ميرفتم ولى از وقتى peacock uchigatana رو پيدا كردم همونو دارم هى آپگريد ميكنم و ميرم جلو :D
داستانش هم خوبه و روايت مناسبى هم داره ولى فعلا اينم افتاده رو يه سرى كاراى الكى.

ولى گرافيكش واقعا هيچ جاى تعريفى نداره غير از وقتايي كه بارونى ميشه.
چپتر ۲ برای من جزو بهترین قسمتا بود :D
داستان رو همه واقعا دارن تعریف میکنن. حتی اونایی که نمره ی کم دادن.
کامبت همه ی بازیا یه دکمه ایه :D حتی سری سولز :D کمتر بازی ای هست که حالت چند دکمه و کومبو طور باشه. توی این بازی اتفاقا شما نمیتونی با صرفا دکمه ی اتک, بازیو جلو ببری. چون باید دفلکت کنی هرطور شده. من خودم شخصا توی سری سولز هرگز parry نکردم. همیشه با داج و اتک رفتم. ولی اینجا اتک, داج و دفلکت میرم.
در مورد گرافیک هم واقعا به نظرم سلیقه ایه. من از نظرم محیط بازی رنگارنگ, پویا و زندس. البته به کیفیت و رنگ تلویزیون هم ربط داره :D از نظر من گرافیک بازی ۷.۵ از ۱۰ هست.
ولی واقعا اینو جدی میگم:
از مبارزات بی نقص بازی لذت ببر. توی اپگریدها, فینیشر های جدیدو باز کن و اونا رو انجام بده تا ببینی توی تاریخ همچین سبک مبارزه ی روون و جذابی هرگز نبوده :D من بارها گفتم الانم میگم:
مبارزات بازی بی رقیب هست.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,801
نام
شیخ صدرا
نه حقیقتا این دیگه بزرگنماییه.

اما من میگم دقیقا خود خودشه یا نهایتا این اگه ورژن 1.0 باشه تو ROTR ورژن 1.2 و ایناست.
خلاصه خیلی نزدیکه.
مخصوصا اسبهای بقلی رو که میبینی اون انیمیشن جفتک زدن اسبها حین دویدن (جفتک رونی) مو نمیزنه.
شايد رون اون گرافيك و سبك مسابقه ايي بهتر به نظر مياد ولى همچنان به نظرم تو بازى ازينى كه گذاشتى قزميت تره :D

کامبت همه ی بازیا یه دکمه ایه :D حتی سری سولز :D کمتر بازی ای هست که حالت چند دکمه و کومبو طور باشه. توی این بازی اتفاقا شما نمیتونی با صرفا دکمه ی اتک, بازیو جلو ببری. چون باید دفلکت کنی هرطور شده. من خودم شخصا توی سری سولز هرگز parry نکردم. همیشه با داج و اتک رفتم. ولی اینجا اتک, داج و دفلکت میرم.
در مورد گرافیک هم واقعا به نظرم سلیقه ایه. من از نظرم محیط بازی رنگارنگ, پویا و زندس. البته به کیفیت و رنگ تلویزیون هم ربط داره :D از نظر من گرافیک بازی ۷.۵ از ۱۰ هست.
ولی واقعا اینو جدی میگم:
از مبارزات بی نقص بازی لذت ببر. توی اپگریدها, فینیشر های جدیدو باز کن و اونا رو انجام بده تا ببینی توی تاریخ همچین سبک مبارزه ی روون و جذابی هرگز نبوده :D من بارها گفتم الانم میگم:
دقيقا به خاطر همين دفلكت كردنش باعث ميشه كه با سكيرو مقايسه كنيم و در نتيجه:
بى رقيب؟ شرمنده:D
ولى كلا شبيه ترين چيز به سكيرو ميتونه باشه و من خوشم اومده.

reza8

کاربر سایت
Jul 30, 2013
732
نام
reza
ولی واقعا اینو جدی میگم:
تیم نینجا توی بخش گیم پلی واقعا حرف نداره
من حتی از stranger of paradise هم خیلی خوشم اومد، همچنین تنوع خوب و طراحی دشمناش
قطعا اینو هم بازی میکنم

The Pale King

کاربر سایت
Jul 5, 2008
1,002
نام
امیر حسین
شايد رون اون گرافيك و سبك مسابقه ايي بهتر به نظر مياد ولى همچنان به نظرم تو بازى ازينى كه گذاشتى قزميت تره :D

دقيقا به خاطر همين دفلكت كردنش باعث ميشه كه با سكيرو مقايسه كنيم و در نتيجه:
بى رقيب؟ شرمنده:D
ولى كلا شبيه ترين چيز به سكيرو ميتونه باشه و من خوشم اومده.
سبک مبارزات این بازی کاملا یونیک هست. مبارزات سکیرو حالتذشبیه سازی داره و به روونی و سرعت این بازی نیست. برای همین نمیشه مقایسه کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر