PlayStation Rise of the Ronin

1.jpg
بازی جدید تیم نینجا به صورت انحصاری برای PS5 State of Play معرفی شد.
--------------------------------------------
سازنده: Team Ninja
ناشر: PlayStation Studios
تاریخ عرضه: 22 مارس 2024 (دوم فروردین 1403)
پلتفرم: PS5
--------------------​
اطلاعات
  • حوادث بازی در ژاپن و در دوران ادو (1867-1603) اتفاق میافتد.​
  • شما در نقش یک رونین بازی میکنید، جنگجویی که به هیچ کس وفاداری ندارد و خود تصمیم میگیرد.​
  • سلاحهای سرد و گرم، از کاتانا تا Revolver و Musket در دسترس پلیر میباشد.​
  • سبک بازی Open Word Action-RPG عنوان شده.​
تریلرها
-------------

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور

نقد طاها رسولی از بازی. برای اونایی که هنوز دو به شک هستن راجع به بازی.

من خودم قطعا میخرم بازیو ولی نه فول پرایس.ایشالا یه تخفیف پنجاه درصدی بخوره :D
این داداش طه تنها ادمیه که تو صنعت گیم قبولش دارم،. ( خیلی خیلی با سلیقم جوره،) البته متین ایزدی هم همچنین

برم نقدش رو ببینم،
دوستانی که بازی کردن آیا از wo long بهتره بازی؟ من که با وو لانگ خیلی حال کردم، اگه بهتر از اونه بگیرم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: masoud101 and reza8

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
آقا من گیج شدم . بازی مگه کرکتر اصلی ثابت نداره ؟ همون مو بلنده خوشتیپه ؟ پس چرا تو ویدئو ها و عکس ها ملت کرکترشون زن و چیزای دیگست ؟

ميتونى انتخاب كنى دو تا گزينه دارى

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
خب دیگه بعد از ۲۵ ساعت بازی کردن میتونم قاطعانه بگم که بازی خیلی فانه و خیلی حال میده.قبل از ریلیز هم به تیم نینجا اعتماد داشتم بعد که امتیاز ها اومد یکم ته دلم خالی شد اما الان که خودم بازی کردم مطمئن شدم که همون معجون همیشگی تیم نینجا انتظارمونو میکشه .کسایی که نیو و وولانگ را بازی کردن و خوششون اومده چشم بسته بازی را بگیرن مطمئنا حال میکن تازه کسایی که از سختی اون بازی ها میترسیدن و سراغشون نمیرفتن هم این بازی را بگیرن چون تو درجه سختی اسون عملا چلنجی ندارن شاید تا اخر بازی ۲ بار هم نمیرن.
یه نکته جالب سیستم bond بازی عملا تو داستان تاثیرگذار هستش‌.مثلا یکی از شخصیت های بازی بود که من bond را باهاش ارتقا ندادم و اخر چپتر اول کشته میشه و عملا یه تروفی را فعلا از دست دادم و خبر خوب اینه که بازی یه قابلیتی داره که میتونید برگردید و دوباره اون ماموریت ها را برید وانتخاب ها را عوض کنید.
حس شمشیر زنی بازی یکی از بهترین تجربه های کل عمر گیمریم بوده و همون جور که نوید هم گفت ادم فقط دوست داره مبارزه کنه با سلاح های مختلف تازه هر سلاح ۳ تا stand مبارزه داره هر کدومشون هم کلی سبک مبارزه باز میکنن یه چیز عجیب و غریبیه.

چقدر هم بانوان بازی با کمالات هستن تازه تو چپتر دوم کلی بانو دلربا باز میشه که فعلا تونستم ۲ تاشون را گول بزنم و خاک کنم تا در ادامه ببینم خدا چی میخواد:x:x:x:">:">

arshia the bes

کاربر سایت
Jun 24, 2013
307
خب دیگه بعد از ۲۵ ساعت بازی کردن میتونم قاطعانه بگم که بازی خیلی فانه و خیلی حال میده.قبل از ریلیز هم به تیم نینجا اعتماد داشتم بعد که امتیاز ها اومد یکم ته دلم خالی شد اما الان که خودم بازی کردم مطمئن شدم که همون معجون همیشگی تیم نینجا انتظارمونو میکشه .کسایی که نیو و وولانگ را بازی کردن و خوششون اومده چشم بسته بازی را بگیرن مطمئنا حال میکن تازه کسایی که از سختی اون بازی ها میترسیدن و سراغشون نمیرفتن هم این بازی را بگیرن چون تو درجه سختی اسون عملا چلنجی ندارن شاید تا اخر بازی ۲ بار هم نمیرن.
یه نکته جالب سیستم bond بازی عملا تو داستان تاثیرگذار هستش‌.مثلا یکی از شخصیت های بازی بود که من bond را باهاش ارتقا ندادم و اخر چپتر اول کشته میشه و عملا یه تروفی را فعلا از دست دادم و خبر خوب اینه که بازی یه قابلیتی داره که میتونید برگردید و دوباره اون ماموریت ها را برید وانتخاب ها را عوض کنید.
حس شمشیر زنی بازی یکی از بهترین تجربه های کل عمر گیمریم بوده و همون جور که نوید هم گفت ادم فقط دوست داره مبارزه کنه با سلاح های مختلف تازه هر سلاح ۳ تا stand مبارزه داره هر کدومشون هم کلی سبک مبارزه باز میکنن یه چیز عجیب و غریبیه.

چقدر هم بانوان بازی با کمالات هستن تازه تو چپتر دوم کلی بانو دلربا باز میشه که فعلا تونستم ۲ تاشون را گول بزنم و خاک کنم تا در ادامه ببینم خدا چی میخواد:x:x:x:">:">
مبارزاتش از گوست بهتره؟ کلا همون حال و هوای گوست داره با گرافیک پایین تر؟ چون گوست خیلی دوست داشتم یه تجربه بی نظیری بود اینم مثل اون باشه میشه با گرافیکش کنار اومد.

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,804
نام
شیخ صدرا
مبارزاتش از گوست بهتره؟ کلا همون حال و هوای گوست داره با گرافیک پایین تر؟ چون گوست خیلی دوست داشتم یه تجربه بی نظیری بود اینم مثل اون باشه میشه با گرافیکش کنار اومد.

مبارزاتش تركيب گوست و نيوه و سكيرو شده.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
اره من بیشتر از گوست با مبارزاتش حال کردم ولی خب گرافیکش قطعا از گوست پایین تره.بازی را میشه ترکیبی از گوست وسکیرو با اساسین کرید تو ژاپن دونست

S@eEd

کاربر سایت
May 1, 2008
257
آقا دمه همه دوستانی که نظرشون در مورد بازی رو نوشتن گرم واقعا . یه سوال داشتم :

به نظرتون اون مشکلات بازی که گفتین مثله گرافیک اسبا و حیوونا و چیزای دیگه با آپدیت حل میشه یا نه ؟؟ میخوام ببینم اگه میشه فعلا بازی های دیگه رو تموم کنم یکی دو ماه دیگه بیام سراغ رونین

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
آقا دمه همه دوستانی که نظرشون در مورد بازی رو نوشتن گرم واقعا . یه سوال داشتم :

به نظرتون اون مشکلات بازی که گفتین مثله گرافیک اسبا و حیوونا و چیزای دیگه با آپدیت حل میشه یا نه ؟؟ میخوام ببینم اگه میشه فعلا بازی های دیگه رو تموم کنم یکی دو ماه دیگه بیام سراغ رونین
نه تضمینی همینی که هست میمونه.
اگه برای این چیزها میخوای بهونه بگیری که بازیهاشون رو بازی نکنی به نظرم داری اشتباه میکنی.
اینها واقعا اونقدرها مهم نیستن.
این چند وقته بیشتر حالت ترول و خنده داشت این حرفهامون وگرنه بازی همون کیفیت بازیهای قبلی چه بسا بیشتر رو داره (حداقل از wo long بهتره) .

البته من بازی رو ندارم ولی ویدئو زیاد دیدم و از این ویدئوهایی که دیدم (از رو شلوار:))) 100 درصد از Wo long بهتره.
مشکلش همون جهان باز شدنش بود که اصلا این استودیو در حداین نیست که تو این نوع گیم پلی بازی بسازه وگرنه تو باقی موارد (بخش مبارزات ، سیستم پیشرفت ) که همیشه قوی بودن هنوز هم عالین.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
View attachment 18e71f11a2c52-master_playlist.mp4

این صحنه خیلی باحال شد سریع ضبطش کردم.
بعد چندتا گارد و پَری در نهایت با آخرین ضربه سر از تنش جدا شد و در حالی که خون از تمام سوراخ‌هاش فَوَران میکرد، جان به جان آفرین تسلیم نمود :D البته بنده خدا لول پایین بود ولی خب کمک کرد که این قاب زیبا خلق بشود.
کامبت بازی و ترکیبش با قطع عضو یه معجون عجیبی شده. واقعا لذتبخشه.

IMG_20240325_015716_282.jpg

شبتان خوش :D

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
View attachment 332508

این صحنه خیلی باحال شد سریع ضبطش کردم.
بعد چندتا گارد و پَری در نهایت با آخرین ضربه سر از تنش جدا شد و در حالی که خون از تمام سوراخ‌هاش فَوَران میکرد، جان به جان آفرین تسلیم نمود :D البته بنده خدا لول پایین بود ولی خب کمک کرد که این قاب زیبا خلق بشود.
کامبت بازی و ترکیبش با قطع عضو یه معجون عجیبی شده. واقعا لذتبخشه.

View attachment 332509

شبتان خوش :D
عالی بود نوید

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

• Like
Reactions: NaViiDii

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد
IMG_20240325_212511_071.jpg

صدای ایشون واقعا فوق‌العادس. یعنی هر بار میرم پیشش حرف میزنه عشق میکنم. خصوصا وقتی رابطتون باهاش پیشرفت میکنه و عمیق‌تر میشه، شروع میکنه شعر خوندن که دیگه اوج لذته! خصوصا که زبون جاپونی وقتی رسمی و شاعرانه حرف میزنن خیلی زیباتر میشه. اولین رابطه‌ رو هم با ایشون زدم. اسم وُیس اکترسش هم Sachiko Kojima هستش که ایشونه:
kojima.jpg

صدای خفن بعدی هم کسی نیست جز Taka Murayama که اونم عالیه و وُیس اکترسش هم Mie Sonozaki هستش که میشه ایشون:

Mie_Sonozaki.jpg

اینم تیپ جدید کرکترم گفتم به اشتراک بذارم باهاتون :D

IMG_20240325_212530_844.jpg

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
دوستان شاید کلا بی ربط باشن ولی بخواید با اساسین والهالا مقایسه کنید، چه برتریایی داره؟ یا مثلا گرافیکش از اونم بدتره ؟ گیم پلی هایی که تو یوتوب میبینم همش یاد اون بازی میفتم 🤔

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر