Resistance Retribution

alirooney

کاربر سایت
Aug 1, 2008
142
تو زوق می کنی خودتو چه جوری خالی میکنی:laughing::cheesygri:biggrin1::smile::-"

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::laughing::love:

والا آخه اون جوری که تو میگی 2روزه تموم میکنی مگه زوق هم میکنی؟
بازی رو باید یک ساله تموم کرد تا زوق کرد

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
جدا بازي سختيه. من تازه چند روزه شروع كردم. البته نمي تونم خيلي براش وقت بذارم. ولي همين ايزي هم سخته. مخصوصا برا من كه خيلي وقته بازي اكشن نكردم. تازه الان 18 درصد رد كردم. در مورد اين Skill Point يه توضيحي مي دين. چجوري بايد زياد بشه؟ من با اينكه الان 18 درصد از بازي رو رفتم، فقط 3 درصد اسكيل پوينت گرفتم. چجوري ميشه اين اسكيل پوينت رو گرفت. اصلا به دردي مي خوره؟

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
يه سوال ديگه. من الان تا 21 درصد رفتم. اونجايي كه اون غول شبيه هشت پاهه وسط هست ما روي يه سكوي تقريبا دايره اي شكل دورش مي چرخيم هي از اين دكمه ها مي زنيم كه به حفاظش شليك بشه بعد بتونيم به خودش شليك كنيم. اونو كه كشتم، از توي بازي اومد بيرون، اومد تو منوي بازي. الان همون 21 درصد رو نشون ميده ولي وقتي ‍Campaign (اميدوارم املاش درست باشه. همون اولي ديگه) رو ميزنم بازي از مرحله اول مياد. چيكار كنم؟؟؟ تو رو خدا راهنمايي كنين. داره اشكم در مياد :((

ROCK LEE

کاربر سایت
Mar 19, 2009
201
نام
علي
منم اين بازي شماره ي دو تا مراحل 46 مسابقات رفتم خيلي سخته اعصاب ادمو خورد مي كنه نمي دونيد

كي تموم مي شه؟

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
یه مقدار بهتر توصیف کن کجا بودی . اون غول رو توی پاریس کشتی ؟
الان كه دارم به نقشه ي شهرهاي نگاه مي كنم مي بينم بله. Paris Catacombs رو رد كردم. مرحله ي بعدي يعني Chrysalis Lair هستم كه اون رو هم تموم كردم و غولش كه اون هشت پا ماننده بود رو كشتم. ولي الان كه مي خوام بازي رو ادامه بدم از مرحله ي اول (rotterdam) مياد.:((

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام من يه جاي بازي گير كردم بد ....

تو اون مرحله اي كه اون زنه (همكارمون) اون موجودات عجيب ميگيرن , اونجاييش كه ميرسيم به يه راه

تقريبا باريك كه حالت قوس داره و ما يه طرف راه هستيم و اون موجوداتي كه كلشون ميتركه از يه طرف ديگه ميان

به طرفم ......

هر كاري ميكنم نميتونم بكشمشون , خيلي سخته , نميشه كاريش كرد ؟؟؟

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
الان كه دارم به نقشه ي شهرهاي نگاه مي كنم مي بينم بله. Paris Catacombs رو رد كردم. مرحله ي بعدي يعني Chrysalis Lair هستم كه اون رو هم تموم كردم و غولش كه اون هشت پا ماننده بود رو كشتم. ولي الان كه مي خوام بازي رو ادامه بدم از مرحله ي اول (rotterdam) مياد.:((

شرمنده هرچی فکر کردم یادم نیومد . ولی احتمالا بازی رو میریزم و بهت میگم مشکل چیه .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر