Resistance Retribution

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
سلام...

این بازی امروز در کنفرانس سونی در E3 2008 تائید شد و قرار هست که انحصاری برای PSP در بهار امسال عرضه بشه.

attachment.php

از روی Trailer ـه پخش شده در کنفرانس سونی معلوم هست که بازی جزء بازیهایی هست که از تمام قدرت گرافیکی PSP بهره میبره.

36447-gt_resret_debut_bug.jpg

از اینجا میتونید Trailer ـه پخش شده از بازی در E3 رو ببینید، کلیک کنید... ( تا حالا Trailer ـه بازی از کاربران GameTrailers.com امتیاز 10/10 رو گرفته ! )

attachment.php

این بازی در استادیوی Bend ساخته میشه و ناشرش هم SONY هست.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
نه اين بازي اصلا اكشن اول شخصه و ربطي به سايفون نداره.
اكه يه ذره سليقه به خرج بدن تموم شوترهاي psp رو ميخوره.

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
اين بازي در كنفرانس سوني توسط jack tertton براي pspرسما اعلام شد كه عنوان ان Retribution (مجازات)ميباشد.و علي رغم اينكه با بازي قبلي خود يعني fall of man كه روي ps3 عرضه شده بود در يك خط داستاني قرار دارد اما عنواني كاملا جديد است و به هيج وجه تقليد يا بازسازي نيست.
سازنده اين بازي Sony bend همان سازنده سايفون ميباشد.سبك اين بازي شوتر سوم شخص است ( من اشتباه میکردم . فکر کردم اول شخصه) و زمان ان بين Resistance شماره 1و2 ميباشد.
اسلحه ها و وسايلي شبيه به سلاحهاي محبوب نسخه اصلي و همجنين دشمنان مشابه در اين بازي وجود دارند و البته باز هم متذكر ميشويم كه با اين وجود همه جيز جديد است.
اين بازي از موتور ويرايش سوم شركت Bend استفاده ميكند و سازندكان قول داده اند كه كرافيك به طرز باور نكردني بالا خواهد بود و محيط هايي را خلق ميكنند كه تا بحال با اين وسعت براي psp وجود نداشته است.
این بازی بخش انلاین هم دارد که تا 8 بازیکن را ساپورت میکند.
فعلا بهار 2009 به عنوان زمان عرضه اين بازي در نظر گرفته شده است.
منبع: IGN
resistance-retribution-20080715033716895.jpg

resistance-retribution-20080715033218291_640w.jpg

آخرین ویرایش:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
جالبه ! Resistance خودش First Person بود ولی این Third Person هست !
من چند تا بازی اول شخص روی PSP بازی کردم مثلا MOH:Heroes اصلا با کنترل psp جور نبود فکر کنم سونی برای ضربه نخوردن به اعتبار این بازی به سوم شخص تبدیل کرد که با PSP هم جور باشه;)

fixer

کاربر سایت
Aug 26, 2007
919
نام
حامد
من چند تا بازی اول شخص روی PSP بازی کردم مثلا MOH:Heroes اصلا با کنترل psp جور نبود فکر کنم سونی برای ضربه نخوردن به اعتبار این بازی به سوم شخص تبدیل کرد که با PSP هم جور باشه;)
موافقم . بازی های اول شخص رو کنسول های خانگی هم مشکل کنترل دارند چه برسه به PSP امیدوارم در کنار اون گرافیک بالا شاهد کنترل روون هم باشیم .

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
درود

داستان رسمي Resistance Retibution

داستان جند هفته بعد از Fall of man اتفاق مي افتد و در مورد يك افسر سابق نيروي دريايي به نام جيمز گرايسون ميباشد.
او مجبور ميشود برادر تني خود را در يكي از مراكز تحقيقاتي كيمرا بدست خود بكشد.(جايي كه انسان را به كيمرا تبديل مي كنند).
جيمز بدنبال انتقام جويي ,تصميم ميكيرد تمام اين مراكز تحقيقاتي را كشف كرده و از بين ببرد.او بزودي در ميابد كه تلاشش بي فايده است.
در اروپاي غربي كيمراها يك متد جديد براي تبديل انسان به هيولاهاي كيمرا ابداع كرده اند كه بزودي تمام دنيا را در بر خواهد گرفت.
نيروي مقاومت اروپا (Marqis) گرايسون را به عنوان عضو جديد جذب كرده و او سر انجام در عمليات نابود سازي با دو نفر به نامهاي Parker و cartwright اعزام ميشود.
جدال براي نجات قاره اروپا اغاز ميشود.
منبع: IGN

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر