Resistance Retribution

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
کلا بازی خیلی باحاله من تازه فقط نیم ساعت وقت کردم بازی کنم ولی خیلی عالی به نظر میرسه . مخصوصا سیستم نشانه گیری بازی

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
كل بازي حجمش چقدره؟
ببينم اين الان كاملشه ديگه؟
لينك كم حجمشو ندارين؟ (مثله undercover كه 400 مگ بود با پسوند 7Z وقتي از زيپ درش مي آوردي مي شد يك و چار دهم گيگ)
اگه تك لينك بذارين خيلي ممنونتون مي شم.
فقط اگه ممكنه سريعتر كه بعدش ديگه ديد و بازديد شروع ميشه و ما بي بازي مي مونيم.

May 24, 2008
1,156
نام
احسان
كل بازي حجمش چقدره؟
ببينم اين الان كاملشه ديگه؟
لينك كم حجمشو ندارين؟ (مثله undercover كه 400 مگ بود با پسوند 7Z وقتي از زيپ درش مي آوردي مي شد يك و چار دهم گيگ)
اگه تك لينك بذارين خيلي ممنونتون مي شم.
فقط اگه ممكنه سريعتر كه بعدش ديگه ديد و بازديد شروع ميشه و ما بي بازي مي مونيم.
Resistance Retribution USA MULTI4 FULL ISO 1.55 GB

8800gt

کاربر سایت
Aug 25, 2008
580
سلام
دوستان در مورد گرافيكش فكر نميكنيد دارين پياز داغش رو زياد ميكنيد ؟ نميگم اين بازي گرافيك بدي داره منتها در حد gow نيست
تا الان گرافيك هيچ كدوم از بازيهاي psp مثل gow نشده

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
سلام
دوستان در مورد گرافيكش فكر نميكنيد دارين پياز داغش رو زياد ميكنيد ؟ نميگم اين بازي گرافيك بدي داره منتها در حد gow نيست
تا الان گرافيك هيچ كدوم از بازيهاي psp مثل gow نشده

درسته گرافیکه بازی ضعیفه به نظر من که syphon f.i.l.t.e.r ها گرافیکه بهتری داشتن . ( با توجه به این که هم دو شماره سیفون ف.ل.ت.ر و هم این بازی ساخت شرکت sony bend هست )
ign هم که به صورت مجزا امتیاز دهی کرده به همه قسمت ها امتیازه بالا 9 داده به جز گرافیک که 7.5 داده .

sefroyek2007

کاربر سایت
Feb 25, 2008
362
نام
مهدی
آقا من نتونستم دان كنم :(( لينك پست 51 وسطاش قطع مي كنه. از سايت hako خواستم دان كنم، اونم كه نامرد هر پارتش تا هفتاد درصد ميره بعد سرعت دانلودش صفر ميشه هنگ ميكنه ميگه نمي تونم بقيشو دان كنم.
فردا برم ببينم جايي باز هست بخرم.

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
آقا من نتونستم دان كنم :(( لينك پست 51 وسطاش قطع مي كنه. از سايت hako خواستم دان كنم، اونم كه نامرد هر پارتش تا هفتاد درصد ميره بعد سرعت دانلودش صفر ميشه هنگ ميكنه ميگه نمي تونم بقيشو دان كنم.
فردا برم ببينم جايي باز هست بخرم.

هم وست گیم آورده هم boysteampc . ولی فکر کنم از پنجم باز باشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر