Resistance 3

jetalpha

کاربر سایت
Aug 15, 2009
2,135
نام
متوئیدی
احتمالا چون انحصاری هست تو لیست نیست

ولی آنچارتد 3 هست اینفیموس 2 و کیلزون هم تو لیست بودن قبلا . من فروش هایه قبلی رزیستنس رو نگاه میکرم حدود 6 میلیون نسخه فروش داشته فقط از دو شماره که واقعا خوبه .

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
خب بعد از بازی کردن بتا یه نقد کوچیک از بازی بنویسم :d

وقتی رفتم تو بازی اولین چیزی که توجهم رو جلب کرد Frame Rate بازی بود که به نظرم خیلی پایین میومد ، نمی دونم شاید چون 4 ساله دارم COD آنلاین میزنم فریم این به نظرم پایین اومد که بعد نیم ساعت بهش عادت کردم !

دومین چیزی که توجهم رو جلب کرد نبود لگ تو بازی بود ! کسایی که COD بازی کردن میفهمن چی میگم ! وقتی شما کسی رو با اسنایپ هدشات میکند واقعا لذت بخشه :d

Moving گیمر دقیقا شبیه BFBC2 هست که من اصلا خوشم نیومد ! ولی این هم بعد از نیم ساعت عادی میشه و مشکلی با این نخواهید داشت !

من فعلا فقط مد TDM رو امتحان کردم ، که به صورت راند برگزار میشه و هر راند گیمر یا بجای کایمرا و یا بجای انسان ها Spawn میشه و هر تیمی که دو راند ببره، برنده بازی میشه !

اسلحه های بازی متنوع هست و هم کایمرا و هم انسان ها میتونن اسلحه های یکسان انتخاب کنن !

با Level Up کردن بازی به شما امتیاز ( Point) میده که از این پوینت ها میتونین واسه خرید و آپگرید اسلحه ها و پرک ها استفاده کنید ! با آپگرید اسلحه ها میتونید تغییر فیزیکی که اسلحه ها میکنن رو مشاهده کنین که بنظرم جالب هست برای مثال با آپگرید کردن Rifle یه چاقو (سر نیزه ) زیر تفنگ نصب میشه که Knife کردن رو راحت تر میکنه ! و بعد از اپگرید کردن شات گان اگه به دشمن تیر بزنید بدبخت اتیش میگیره :d که باعث میشه جونش سریع تر تموم بشه

مورد دیگه در مورد بازی بدرد بخور بودن تمام اسلحه ها هست چه اسنایپ چه شات گان ! حالا این یعنی چی ؟؟ یعنی اینکه برای مثال تو COD:BO عملا شات گان هیچ استفاده ای نداره ! و اگه کسی بخواد با شات گان بازی کنه به هیچ جا نمیرسه ! ولی R3 این جوری نیست شما با هر اسلح ای که بازی کنید بازی به شما این اجازه رو میده که لذت ببرید ! مثلا من شات گان رو تا آخرین درجه آپگرید کردم افتادم به جون دشمن ها اخر راند هم اول شدم با 28 تا kill:d

مورد بعدی Killstreak هست که یکی بعد 3تا کیل پشت سر هم ، یکی بعد از 6تا کیل پشت سر هم و آخری هم بعد از 9تا کیل میاد ، البته Killstreak ها واسه انسان و کایمرا فرق داره مثلا کیل استریک 3 برای انسان باعث میشه که یه Shield دور گیمر از اون محافظت کنه و کیل استریک 3 برای کایمرا باعث میشه که گیمر نامرعی بشه !

در آخر بخش MultiPlayer بازی خیلی عمیق هست و اگه میخواستم وارد جزییات همین بتا بشم کلی طول میکشید کلا بگم که بازیباز به راحتی میتونه معتاد این بخش بشه !:d
البته بدون اشکال هم نیست مثلا چند بار وسط بازی Disconnect شد و یا چندتا باگ مسخره وسط بازی بود که این هم بخاطر بتا بودن هست و احتمالا با نسخه ی اصلی این مشکلات حل میشه !

من به این بتا نمره 8/75 از 10 رو میدم !
باید بگم قبل این بتا دودل بودم که R3 رو بگیرم یا نه ولی بعد از اینکه این رو بازی کردم عاشق MPـیش شدم:d و حتما بازی رو خواهم خرید !

موفق باشید .

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,232
نام
Мojtaba
علی جان ما رو برای خرید بازی مشتاق تر کردی نقدت هم عالی بود . فقط منظورت از لگ اسلحه ها چیه ؟؟ یعنی نسبت به نسخه دوم حرکت اسلحه ها کند تر شده یا از مشکلات بتا است ؟؟

• Like
Reactions: .:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
علی جان ما رو برای خرید بازی مشتاق تر کردی نقدت هم عالی بود . فقط منظورت از لگ اسلحه ها چیه ؟؟ یعنی نسبت به نسخه دوم حرکت اسلحه ها کند تر شده یا از مشکلات بتا است ؟؟
Lag منظورم Latency هست یعنی مثلا تو Cod اگه شما به یکی تیر میزنید بعد گذشت کسری از ثانیه تیر به هدف میخوره ! ولی این همون لحظه برخورد میکنه !

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
Lag منظورم Latency هست یعنی مثلا تو Cod اگه شما به یکی تیر میزنید بعد گذشت کسری از ثانیه تیر به هدف میخوره ! ولی این همون لحظه برخورد میکنه !
به بازی ربطی نداره! تو CoD هم اگه خودت Host باشی یا Ping ـت با Host کم باشه تیر هات همون لحظه برخورد میکنه.

Gold User
Sep 18, 2008
3,835
نام
علی متالیکا
به بازی ربطی نداره! تو CoD هم اگه خودت Host باشی یا Ping ـت با Host کم باشه تیر هات همون لحظه برخورد میکنه.
بله تو Cod اگه شما Host بشی مشکلی نداری من تو این 10 ماه که دارم بازی میکنم نشد یه بار من Host بشم
منظور من این بود که با این شرایط اینترنت و پینگ ایران ، راحت میشه بازی کرد !
سیستم matchmaking بازی خیلی بهتر از سیستم آشغال COD هست !
دیگه انقدر چیز نیسنم که ندونم دیر برخورد کردن تیر ها به چی ربط داره :d!!!!

The Punisher

کاربر سایت
Feb 1, 2008
1,628
نام
Ali
بله تو Cod اگه شما Host بشی مشکلی نداری من تو این 10 ماه که دارم بازی میکنم نشد یه بار من Host بشم
منظور من این بود که با این شرایط اینترنت و پینگ ایران ، راحت میشه بازی کرد !
سیستم matchmaking بازی خیلی بهتر از سیستم آشغال COD هست !
دیگه انقدر چیز نیسنم که ندونم دیر برخورد کردن تیر ها به چی ربط داره :d!!!!
خب مشکل از اینترنت مزخرف ایران ِ، ربطی به CoD نداره. سیستم Matchmaking MW2 عالی بود به نظر من.

Apple 2012

کاربر سایت
Aug 29, 2011
26
با سلام اقا من شماره دومش رو تا اخرش رفتم بازی خوبی هست منتظر شماره سوم هستم فقط میخواستم بدونم وقتی 18 شهریور میاد قیمتش چنده.

shamlou

کاربر سایت
Dec 25, 2009
166
نام
AliReza
اینو نگا !:|
sLIQC.jpg

گفته بازی به دستش رسیده !

http://www.legitgamer.net/2011/08/2...aked-weeks-before-release-gamer-seems-elated/

حالا ایـــــــــــــنو نیگا ..

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: .:Metallica:.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر