Resistance 3

اونايي كه ريجن بازي با ريجن اكانتشون هم خواني نداره يه اكانت مطابق با ريجن بازي ميسازن بعد كدرو توي اون اكانت ميزنن و فايله 100كيلو رو دان ميكنن بعد به اكانت قبليشون برميگردند سپس بازي رو بصورت آنلاين انجام ميدن بهمين راحتي :d
ضمنا براي ساختن اكانت ديگر بايد حتما يك پروفايل ديگر ايجاد كنيد :d

• Like
Reactions: Augustus
خوب بالاخره این بازی دستم رسید ...... من که خیلی حال کردم از همه لحاظ پیشرفت خوبی داشته مخصوصا اسلحه ها که همشون به درد بخورن یعنی از هر کدومشون تو حین بازی میشه به خوبی استفاده کرد........از لحاظ گرافیکی هم پیشرفت چشم گیر وخوب هستش ............گیم پلی هم که عالی در کل این بازی با سلیقه من که خیلی سازگار هست

خب بعد از 30-20 ساعت بازی کردن میتونم کامل راجبش نظر بدم . بازی در مجموع هم اندازه k3 ـه . گیم پلی خوب با سینماتیک سن های خوب با داستان خوب و با یک داستان افتضاح .
نقطه قوت بازی گیم پلی عالیشه که باعث میشه داستان افتضاح بازی رو فراموش کنین . تنوع اسلحه ها خیلی خوبه و هرجا مختص به نیازی که دارین باید از یه کدومشون استفاده کنین . هر اسلحه هم یه تیر دوم داره که قابلیت خاصی داره .
مشکل اصلی به نظرم سیستم هلث بازیه که شاید بعد از 4-3 ساعت بازی کردن بتونین باهاش کنار بیاین اما تو درجه سختی نرمال یا هارد انقد بازی سخت میشه که صدها فحش و لعنت به سازندگان میفرستین با این سیستم هلث !
در کل بازی از سطح انتظارات من فراتر بود و با وجود مشکلات کمش حتما ارزش امتحان کردن داره !

خب بعد از 30-20 ساعت بازی کردن میتونم کامل راجبش نظر بدم . بازی در مجموع هم اندازه k3 ـه . گیم پلی خوب با سینماتیک سن های خوب با داستان خوب و با یک داستان افتضاح .
نقطه قوت بازی گیم پلی عالیشه که باعث میشه داستان افتضاح بازی رو فراموش کنین . تنوع اسلحه ها خیلی خوبه و هرجا مختص به نیازی که دارین باید از یه کدومشون استفاده کنین . هر اسلحه هم یه تیر دوم داره که قابلیت خاصی داره .
مشکل اصلی به نظرم سیستم هلث بازیه که شاید بعد از 4-3 ساعت بازی کردن بتونین باهاش کنار بیاین اما تو درجه سختی نرمال یا هارد انقد بازی سخت میشه که صدها فحش و لعنت به سازندگان میفرستین با این سیستم هلث !
در کل بازی از سطح انتظارات من فراتر بود و با وجود مشکلات کمش حتما ارزش امتحان کردن داره !
سیستم هلث مگه چجوری ـه ؟

خب بعد از 30-20 ساعت بازی کردن میتونم کامل راجبش نظر بدم . بازی در مجموع هم اندازه k3 ـه . گیم پلی خوب با سینماتیک سن های خوب با داستان خوب و با یک داستان افتضاح . نقطه قوت بازی گیم پلی عالیشه که باعث میشه داستان افتضاح بازی رو فراموش کنین . تنوع اسلحه ها خیلی خوبه و هرجا مختص به نیازی که دارین باید از یه کدومشون استفاده کنین . هر اسلحه هم یه تیر دوم داره که قابلیت خاصی داره . مشکل اصلی به نظرم سیستم هلث بازیه که شاید بعد از 4-3 ساعت بازی کردن بتونین باهاش کنار بیاین اما تو درجه سختی نرمال یا هارد انقد بازی سخت میشه که صدها فحش و لعنت به سازندگان میفرستین با این سیستم هلث ! در کل بازی از سطح انتظارات من فراتر بود و با وجود مشکلات کمش حتما ارزش امتحان کردن داره !
بخش تک نفره چند ساعت گیم پلی داره !؟

شما از چه لحاظ میگی داستان افتضاح بود .........برای یه بازی fps خوب بود به نظر من البته خوب دیدگاه هر کسی متفاوت هست....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or