Resident Evil: Revelations | Xbox 360

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
بازم اپیزود 4:
اونجا که اون زنه رو پیدا میکنی که زامبی شده! باید کشتش یا ازش فرار کرد؟ هرکار میکنم نمیمیره! آخرشم که میرسم به پارکر دیگه بقیه هم میریزن سرم نمیشه کشتش!!
باید بکوشیش اونجا بعد یک کلید از تو جنازش برداری.چرا میمیره.تفنگات چیه؟

- - -ویرایش - - -

من اینجا گیر کردم .
اونجایی که کریس رو برای اولین بار میبینه که نشسته روی صندلی و جواب نمیده و باید دنبال یک کلید بگردم . تقریبا همون اول بازی هستش .
اوناج جایی که کریس هستش سمت راستش یک مسیره که پله داره از پله برو بالا مسیرو دنبال کن تا به یک اتاق که توش دو تا زامبی دارن یک دخترورو میخورن برسی.بعد زامبی هارو بکش و دخترورو اسکن کن.بعد یک کلید بهت میده

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
من تو یکی از سایتا خوندم که میشه رفت آنلاین Co-Op !
مطمئنی نمیشه ؟
Sorry, No Co-Op For Resident Evil Revelations' Main Campaign On PC And Consoles | Siliconera
اره منم خودم میخواستم با دوستم co-op برم ولی نمیشه.تو خود بازی هم بعضی مرحله ها تنها باید بری

- - -ویرایش - - -

من هنوز بازی رو شروع نکردم نمی دونم حال هوای قدیم رو میشه دوباره حس کرد یا نه ؟؟؟
منظورت از قدیم چقدر قدیمه؟
اگه زمان re4 که آره میشه بازی به re4 خیلی شباهت داره ولی اگر منظورت re 1,2,3 هستش نه برای من که به اونا شباهت نداره.البته چون بیشتر بازی تو یک کشتی بزرگی مثل همون محیط های تاریک و بسته شماره های اولیست

آخرین ویرایش:

Minato

کاربر سایت
Dec 23, 2010
787
نام
امین
سلام بچه ها باید بازی حتماً برنر مکس رایت بشه ؟ اخه من 97% رایت کردم error میده وسط بازی :(

من نسخه 97% درصد رو از روی هارد بدون هیچ مشکلی بازی کردم احتمالا مشکل از دیسکتونه ببینین کامل نصب میشه یا نه

omiid

کاربر سایت
Dec 23, 2011
543
بله بازی 100 % روی هارد نصب میشه ولی بازم ارور میده 3 تا تاحالا رایت کردم ولی بازم ایراد داره:(
شاید فایل ایزو شما مشکل داشته. برامن هم قبلا بابت فایل های دیگه ای از بازی های دیگه پیش اومده بوده. فایل ایزو من مشکل داشته.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
بازیرو تموم کردم.کمتر از 5 ساعت طول کشید تا تموم بشه ولی همین 5 ساعت به 4 تا سناریو RE6 میارزه.مخصوصا یک ساعت آخر بازی.

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
بازی بسیار خوبی بود با توجه به این که این کیم برا یک کنسول دستی ساخته شده بود و بعد پورت شد برا کنسولها واقعا گیم توپی بود گرافیک قابل قبول داستان بازی و گیم پلی هم عالی بود دشمنان تو بازی هم جدید و جالب بودن:d

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
بابا یکم با بازی حال کن ..5 ساعت :-/
بازي براي يك كنسول دستي ساخته شده و همين 5 ساعت هم من خيلي طول دادم وگرنه تو سايت raptr زده 12 ساعت من بعضي از مراحلم براي گرفتن اچيومنت هرگز نمردن در طول داستان مجبور شدم چندين بار تكرار كنم

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
دوستان چجوری Norman رو بترکونم ؟ اعصابم رو خرد کرد

Sent from my MT15i using Tapatalk 2
باید به قلبش تیر بزنی.مشکلت چیه دقیقا؟.باshotgun راحتره کارت.اگر جون هم کم اوردی خوده نورمنو میتونی تا 3 بار اسکن کنی.کلا یکم تمرین کنی میتونی بکشیش

Barran

کاربر سایت
Aug 10, 2009
129
نام
حسن
بچه ها کسی سیو Raid mode که همه شخصیت ها و لباساشونو باز کرده باشه داره بهم بده؟
خیلی خیلی ممنون میشم اگه لطف کنین !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر