سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
سلام دوستان.
من بازی رو اجرا میکنم ولی صفحه سیاه میمونه. لطفا کمک کنین
وارد منو میشه و بعد new game صفحه سیاه میشه یا
بعد اجرای فایل exe.
سیستمت چیه. صدا میاد که داره چیزی اجرا میشه. تو task manager مصرف رم و سی پی یو افزایش داره و بالا میره.
بازیو اشتراکی خریدی یا خریدی.
اگه اشتراکی خریدی،باید یه بار آنلاین بازی رو اجرا میکردی، بعد استیمو آفلاین میکردی، اگه اینکارو نکردی ،دلیلش احتمالا همینه.

• Like
Reactions: kamyy and pourya.x

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
وارد منو میشه و بعد new game صفحه سیاه میشه یا
بعد اجرای فایل exe.
سیستمت چیه. صدا میاد که داره چیزی اجرا میشه. تو task manager مصرف رم و سی پی یو افزایش داره و بالا میره.
بازیو اشتراکی خریدی یا خریدی.
اگه اشتراکی خریدی،باید یه بار آنلاین بازی رو اجرا میکردی، بعد استیمو آفلاین میکردی، اگه اینکارو نکردی ،دلیلش احتمالا همینه.

• Like
Reactions: kamyy

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,556
چندتا کامنت رو سریع رد کردم احساس کردم بوی اسپویل میداد.خواهشا یه ناظم که بازی رو تموم کرده بیاد اگه کامنت اسپویلی وجود داره یه دستی بکشه که جرات کنیم نظرها درباره بازی رو بخونیم.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
موقع اجرای exe. صفحه سیاه میاد. بازی رو انلاین اجرا میکنم. سیستمم 3060 با رم 16
بازی مشکل نداره رو اشکالات مرسوم بگرد.
اپدیت درایور ویندوز
غیر فعال کردن hdr
و یهمموقع هم ممکنه حواست نیست از بازی خارج شدی با alt tab بزن ببین میره تو یا نه.
رمم چک کن تو تسک منیجر ببین بعد کلیک ،ببین بازی داره ران میشه یا نه هنگ کرده.

• Like

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
اپدیت درایور ویندوز
غیر فعال کردن hdr
و یهمموقع هم ممکنه حواست نیست از بازی خارج شدی با alt tab بزن ببین میره تو یا نه.

• Like

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
اپدیت درایور ویندوز
غیر فعال کردن hdr
_________
داداش دمت گرم بازی اجرا شد. فقط توی تنظیمات گزینه ray tracing غیر فعاله و نمیشه روشنش کرد. چرا؟

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,889
نام
محمد حسین
داداش دمت گرم بازی اجرا شد. فقط توی تنظیمات گزینه ray tracing غیر فعاله و نمیشه روشنش کرد. چرا؟
آپدیت ویندوز و نصب آخرین آپدیت دایرکت ایکس برا اکتبر 2020.
آپدیتهای ویندوز 10 تو اجرای بازیها، متاسفانه برا ماها که کرک رو دوست داریم اذیت کننده هست، ولی همیشه آپدیت بودن تو ویندوز 10 مهمه.
من خودم مشکل تکسچر اساسین داشتم یکی میدیدی دو تا چشمه، همه کار کردم تهش آپدیت ویندوز کرردم، دیدم ماله اینو، تو rt هم گفتن با آپدیت رفع میشه.
حداقل روشنایی رو بزارید رو حداقل
و روشنایی رو بزارید از 6 به بالا. اینجوری روشنایی بازی خوب میشه. منم تو سایتا دیدم. خوب میشه

• Like
Reactions: pourya.x and kamyy

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
در مورد کریس

اون صحنه که کریس سیگار میکشه منو شدیدا یاد اینترو نسخه اورجینال RE1 انداخت. فکر کنم یجورایی رفرنس از اون اینترو و صحنه بود. در کل جالب بود.

3784586.jpg

در مورد تیم کریس هم بنظرم همگی هم طراحی جالبی و هم شخصیت جالبی داشتند. توی یکی از ویدئو هایی که یکی از دوستان از یوروگیمر گذاشت هم به این‌ موضوع اشاره شد ظاهرا میخواستند این شخصیت ها رو توی بازی بیشتر بررسی کنند و طبق کانسپ ارت ها با تک تک اعضای تیم توی طول بخش کریس تعامل داشتیم. اما حیف که این ایده ها عملی نشد. حتی چهره اعضا رو بدون ماسک توی بازی نمیبینیم.

HW.png

راستش رو بگم بدم نمیاد کپکام تو یه نسخه اسپین اف اون موضوع BSAA و کریس و تیمش رو بیشتر و بصورت عمقی بررسی کنه. یجورایی یک بازی مثل ORC که بشه با کریس و یا هر کدوم از اعضای تیم که خواستیم بازی کنیم، اما مسلما با گیم پلی و پروداکشن ولیو خیلی بهتر. بطور خلاصه یه شوتر سوم شخص با کیفیتی که از بازی های اخیر سری دیدیم. اگر بازی داستان خوبی هم داشته باشه، شاید بشه یکی از کرکترهای قدیمی مثل جیل یا کلیر هم وارد داستان کرد و بنظرم از این طریق کریس و‌ جیل رو باز نشسته کرد و پروندشون رو برای همیشه بست. اینطوری کپکام اگر بخواد سری رو بعد از اون تایم اسکیپ پایان RE8 ادامه بده بیشتر دستش باز هست.

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
بین پازل های بازی ، پازل مشعل یکی از بی منطق ترین پازل های بازی بود. واقعا نمیدونم چرا نمیشده این پازل رو با یک منطق گیم پلی ای مناسب تو بازی پیاده کرده که برای چالشی تر شدنش ما مجبور نشیم با کله جا مشعلی های معلق رو جابه جا کنیم!

View attachment IMG_4925.mp4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر