سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
داسک یه سری اطلاعات جدید راجع به بازی گفته:

بازی از ابتدا کارش رو به عنوان RE8 شروع می‌کنه اما اواسط کار، برنامه تغییر می‌کنه و تبدیل میشه به یه نسخه ی فرعی، اما با پیشرفت ساخت، تسترها و سایر افراد شرکت از نتیجه شوکه میشن و احساس میکنن بازی از لحاظ کیفی تو سطح خیلی بالایی قرار داره بنابراین دوباره تصمیم بر این میشه که بازی تبدیل به RE8 بشه و نسخه های نسل فعلی کنسل میشه.

بازی چندین ماهه که به صورت کامل قابل بازیه. در حال حاضر تمام تمرکز تیم، ارتقا بازی از لحاظ بصری و رسوندنش به بالا ترین سطح ممکن و درخور یه نسخه ی شماره داره.

تریلر بازی شامل بخش های زیادی از بیلدهای قدیمی و قسمت هایی هست که هنوز ارتقاء پیدا نکردن.

ظاهراً بازی از ۳ شماره اخیر یعنی شماره های ۷، ۲ و ۳ طولانی تره و محتوای بیشتری داره. تیم توجه ویژه ای به انتقادات فن ها از ایرادات شماره ۷ داشته. تنوع دشمنان، کمبود اکتشاف و بخش هایی مثل خونه بیکر ها و Act پایانی ضعیف از جمله ی این انتقادات هست. تریلر بازی بخش بسیار کوچکی از بازی رو نشون میده و سازندگان نخواستن خیلی از بازی رو نشون بدن.

تمام لیک های که در حال حاضر راجع به بخش های خیلی جزیی یا پایانی بازی منتشر شده فیک هست. تو هیچ برهه ای از ساخت، بازی سوم شخص نبوده، تئوری های امیلی و جستجوی پدرش غلطه، لیک هایی که توی ردیت و بقیه جاها منتشر شده صحت نداره. داستان بازی در حال حاضر برای هیچکس اسپویل نشده.

در حال آخر هم یه سری هینت به پورت های نسل بعدی RE7 و DMC5 داده.

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,779
نام
نریمان
خونه بیکرها که از نظر من جزو نقاط قوتش بود... از چه نظر به این قسمت انتقاد شده ؟
فقط امیدوارم زیادی اکشن نشده باشه.
«کمبود اکتشاف و بخش هایی مثل خونه بیکر ها»

من یکم بد نوشتم، منظورش اینه که بقیه بخش های بازی مثل کشتی، به خوبی قسمت اول بازی نیست و اون حس اکتشاف و ترس رو نداره.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
تریلر بازی شامل بخش های زیادی از بیلدهای قدیمی و قسمت هایی هست که هنوز ارتقاء پیدا نکردن.

همونطور که انتظار میرفت. بازی قطعا تا ریلیز پیشرفت خیلی خوبی از لحاظ گرافیکی پیدا میکنه، اما قدرت واقعی RE انجین برای نسل بعد رو احتمالا توی ریمیک RE4 یا بازی های بعدی که از اساس و پایه برای نسل نهم ساخته شدند میبینیم.

جالبه همین داسک گفته طبق چیزهای که شنیده نسخه نسل هشتمی یا فعلی بازی هنوز کاملا کنسل نشده و شاید بازی باز هم کراس جن بشه، که خب زیاد با عقل جور در نمیاد بعد از تاکید کپکام و سازنده ها بر روی استفاده بازی از سخت افزار و برتری های کنسول های نسل نهم، یکدفعه بخوان بگن یه نسخه دانگرید شده از بازی رو برای نسل هشتم منتشر میکنیم.

فقط امیدوارم زیادی اکشن نشده باشه.

گفتند این دفعه نسبت به RE7 تاکید بیشتری روی مبارزه داشتند، که اینطور میشه برداشت کرد گیم پلی یه سری تغییرات و پیشرفت هر چند کوچک نسبت به RE7 داشته. شاید این این دفعه ایتن بتونه مثل کریس از ضربات melee روی دشمن ها استفاده کنه یا دوباره نوعی دفنس ایتم برای خلاصی از دست دشمن ها توی بازی وجود داشته باشه. با توجه به اینکه دشمن ها نسبت به مولد ها خیلی سریعتر و خشن تر هستند و تنوع بیشتری هم دارند این موضوع یه چیز طبیعی هستند مخصوصا گرگینه ها(یکی از یوزرهای رست ارا که بازی رو تست کرده بود گفته بخاطر حرکات سریع و غیر قابل پیشبینی که داشتند ردیابی شون خیلی سخت بوده)

اگر کریس قابل بازی باشه، قطعا یه چیزی شبیه Not A Hero و یا حتی فراتر از اون هست. با هیکلی شدن دوباره کریس خیلی بعید نیست دوباره شاهد همچین چیزی باشیم :D

ezgif.com-resize.gif

اما جدا اگر اشتباه نکنم جوئی بیکر توی RE7 حرکات فوق اکشن و خفنی در حد سوپلکس روی مولد ها اجرا میکرد، پس کاملا احتمالش هست و قطعا بخش کریس اکشن ترین بخش بازی هست.

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,979
نام
sami
باو مشکلتون با کریس گولاخ چیه
من نصف زامبی های رزیدنت ۵ رو با لگد های همین گولاخ کشتم :-":D

شخصا دوست دارم اگر قرار باشه قسمتی از بازی رو با کریس بازی کنیم اون قسمتو بدون ترس الا بختکی بریم جلو و بدون شلیک یک گلوله همه زامبی های رو چکی لگدی کنیم :D
قسمت کریس هم ترجیحا سوم شخص و با تی شرت باشه که بازوان پرتوانش قشنگ تو چشم باشه :D
اگر هم میخواید بگید که اونجا آفریقا نیست و هوا برفی و سرده و نمیشه تیشرت پوشید من این چیزا تو کتم نمیره...کریس باید با تیشرت اندامی باشه :D

قسمت ترسناک ماجرا و برگشت به ریشه ها و اینجور چیزا رو با همون ایتان مردنی میریم :-"

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
اینها رو توی ردیت پیدا کردم بنظرم جالب اومد.

IMG_۲۰۲۰۰۶۱۸_۰۰۴۷۳۱.jpg

یکی از اولین چیزهایی هم که بعد از دیدن تریلر به ذهن خودم رسید همین صحنه و کلاه جسیکا توی اپیولوگ رولیشنز ۱ بود. فکر کنم کپکام کلا به این مدل کلاه خیلی علاقه داره.

IMG_۲۰۲۰۰۶۲۱_۱۸۰۱۴۳.jpg

برای کسایی که نمی دونند، HCF اولین بار اسمش توی کدورونیکا مطرح شد و بعد از سالها توی RE7 و یکی از فایل های بازی به عنوان یکی گروه هایی که از Connections پشتیبانی فنی کرده بودند، دوباره اسمشون اورده شد.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
گفته شده که بازی تمرکزش بیشتر روی اکتشافات گذاشته . تایم بازی از سه شماره اخیر رزیدنت بیشتره اما از رزیدنت ۵ و ۶ کمتره . بازی خطی ولی جهان آن بازتر شده و می توان به نقاطی که دشمنان سخت تر دارد در اوایل بازی رفت ( شبیه بازی های دارک سولز)

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
یه سری اطلاعات اومده نمیدونم قبلا گفته شده یا نه ولی

-ساخت بازی 60% کامل شده
-اطالاعات بعدی بازی اگوست منتشر میشه (این چندمین باره اینو میگن)
-روستا هم تایید شده یه جایی تو اروپاست
-دید اول شخص بازی هم پیشرفت کرده نسبت به نسخه قبلی

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,140
یه سری اطلاعات اومده نمیدونم قبلا گفته شده یا نه ولی

-ساخت بازی 60% کامل شده
-اطالاعات بعدی بازی اگوست منتشر میشه (این چندمین باره اینو میگن)
-روستا هم تایید شده یه جایی تو اروپاست
-دید اول شخص بازی هم پیشرفت کرده نسبت به نسخه قبلی

اره در مورد لوکیشن بازی قبلا هم توی این تاپیک اشاره شده، با توجه با واحد پولی که توی صفحه اینونتوری بازی میبینیم، بازی احتمالا یه جایی توی رومانی باشه.

همینطور توی همین مصاحبه هم که با فامیتسو داشتند گفتند بازی الان ۳.۵ ساله که در حال ساخته و علت اینکه توی عنوان رسمی بازی بر خلاف RE7 از عدد 8 خبری نیست و فقط پسوند Village نشون دهنده نسخه هشتم هست، اینه که Village یا دهکده براشون خیلی مهم بوده تا حدی که از پلیرها و فن ها میخوان به دهکده به چشم یک کاراکتر قابل بازی نگاه کنند. معلوم نیست منظورشون چی بوده، اما فکر کنم تا بازی رو تجربه نکنیم نمیشه فهمید راست میگفتند یا نه.

امیدوارم توی اگوست چیزهای بیشتری از گیم پلی ببینیم اما با توجه به مشکلات فنی که از تریلر مشخص بود، فکر نکنم فعلا تریلر جدیدی ببینیم و احتمالا فقط به چند تا اسکرین شات و جزئیات داستانی بسنده میکنند هر چند امیدوارم اشتباه کنم و حداقل یه تریلر داستانی کوتاه ببینیم.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی Resident Evil Village حدود ۶۰ درصد از فرآیند توسعه‌ خود را طی کرده است.
همچنین مشخص شده زاویه‌ی دوربین اول شخص این بازی نسبت به نسخه‌ی قبلی این سری پیشرفت‌های فراوان تکنیکی به خود دیده و به طرز چشمگیری ارتقا و بهبود داشته است.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر