سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
اول شخص بودن بازی قطعیه؟

بله اگر اون ویدئو که تهیه کننده ها در مورد بازی صحبت میکنند دیده باشید چند ثانیه از گیم پلی نشود داده میشه که اول شخصه. ضمن اینکه از خود تریلر هم مشخصه :D

بعید میدونم یکی از اصلی ترین شخصیت های سری رو اینجوری خرابش کنن. برداشت من از بازی اینه که بیس داستان اصلی درباره بچه ایتان و میا هست . اگه دقت کرده باشید اول نشون میده میا داره واسه یکی داستان میخونه بعدش جلوتر نشون میده یکی تو روستا یه بچه کوچیک بغلشه.احتمالا بچه دزیده میشه ایتان هم میره دنبالش

اره این قضیه بچه هم بنظرم جدی هست و از تریلر هم مشخصه نقش کلیدی توی داستان داره. اون طرح یا نقش هم که سازنده ها اشاره کردند اطلاعاتی زیادی درش نهفته هست وسطش یه جنین هست.

یه نکته بسیار برگ ریز متوجه شدم لا به لای تصاویر که امیدوارم واقعیت داشته باشه. نیاین نگید که اینایی که میزارم یکی نیستن و در عین حال مطمئن هم نیستم یکی باشن. خودم میدونم چه بلایی سر Louis Sera اومد تو اویل 4. شباهت رو نمیشه انکار کرد.....

View attachment 147356View attachment 147357

این رو قبلا هم توی همین تاپیک گفتم. این فرد به احتمال زیاد دنیل فابرون یکی از مستر مایندهای Resistance هست. به این بنده خدا خیلی بیشتر شبیه هست.

147372 Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۳_۱۳۵۵۱۵.jpg

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,705
این رو قبلا هم توی همین تاپیک گفتم. این فرد به احتمال زیاد دنیل فابرون یکی از مستر مایندهای Resistance هست. به این بنده خدا خیلی بیشتر شبیه هست.

View attachment 147373
این رفیقمون بیشتر بهش می خوره که گرگ نمای داستان باشه!

بانوان (ویچ ها) بازی هم که یکی از یکی بهتر و مرموزتر :D
داستان به احتمال زیاد با توجه به گسترده شدن بازی نسبت به 7 پیچش های جالبی داشته باشه....بالاخره RE هست
یه دهکده تو کف دره و یه قلعه مخوف بالای کوه با شب های برفی و اتمسفریک برای هر دو...واقعا کسی هست از این لعنتی چیز بیشتری بخواد|-)
در یک کلام از نظر بنده قراره حسابی بترکونه!

Untittttttttttttttttttttttttttled.png

آخرین ویرایش:

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
این رو تو یکی از ویدئو های تجزیه و تحلیل یوتیوب دیدم بنظرم جالب اومد. ادعا میکرد پیرمردی که اول تریلر میبینیم با مرد میانسال و جوانتری که جلوتر میبینیم یکی هست و احتمالا یکی مربوط به گذشته یا فلش بک و اون یکی هم مربوط به زمان حال هست.

Screenshot_۲۰۲۰۰۶۱۴_۰۱۴۶۳۹.jpg

این رو هم تو یه توئیت دیدم که اشاره کرده بود لباس کریس خیلی شبیه لباس وسکر توی umbrella chronicles هست. یعنی از هیچ تلاشی برای بد نشون دادن کریس دریغ نکردند. :D

wes.jpg

این رفیقمون بیشتر بهش می خوره که گرگ نمای داستان باشه!

بنظرم بیشتر بهش میخوره مثل van helsing شکارچی ومپایرها و گرگ نماها باشه تا یکی از خودشون :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
یعنی عمرا 21 میاد:D
مخصوصا با افت فریمی که از الان دارن:D
البته گفته بودن Work in progress هست. به خاطر اینکه نسخه نسل فعلی رو کنسل کردن و دارن بهینه میکنن برای نسل جدید با سخت افزار جدید. این افت فریم و اینکه یه سریا از گرافیک هم راضی نیستن به خاطر محدودیت های نسل فعلیه. تازه گفتن بازی رو دارن با ورژن جدید RE Engine میسازن.

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,356
نام
محمد
البته گفته بودن Work in progress هست. به خاطر اینکه نسخه نسل فعلی رو کنسل کردن و دارن بهینه میکنن برای نسل جدید با سخت افزار جدید. این افت فریم و اینکه یه سریا از گرافیک هم راضی نیستن به خاطر محدودیت های نسل فعلیه. تازه گفتن بازی رو دارن با ورژن جدید RE Engine میسازن.
چه دقیقه 90 ایی این کار رو کردن:|
حداقل فک نکنم بازی لول دیزاین خاصی که بر پایه SSD داشته باشه، همون نبود لودینگ بزرگترین استفاده اش در کنسول هست.

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
کلا بچه ها این کرونا توی خیلی چیزا گند زده و فقط مختص RE نیست. همه بازیا پروسه ساختشون به هم ریخته شد و برنامه عرضه تمام شرکت ها رو نابود کرده. الانم که کنسول های جدید دارن میان و خیلی از شرکت ها مجبور شدن تغییراتی توی ساخت بازیاشون لحاظ کنن و تمرکز کنن روی نسل بعد. اون ER هم از این قاعده مستثنا نیست و به خاطر همین خبری ازش نشده.

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
اره احتمالا بخاطر تغییرات گسترده ای گسترده ای که توی پلات بازی و همینطور جهش نسلی بوده، به زمان بیشتری برای اماده کردن بازی احتیاج داشتند. اما من دلم روشنه بازی حداکثر تا اواسط سال دیگه بیاد :D چون RE2 هم یکسال قبل از عرضه کل پلات و سناریو بازی عوض شد و تونستند تو همین یکسال بازی جمع کنند.

تازه گفتن بازی رو دارن با ورژن جدید RE Engine میسازن.

اره ظاهرا لوگوی انجین هم یه تغییراتی کرده و اپدیت شده.

147685

اون ER هم از این قاعده مستثنا نیست و به خاطر همین خبری ازش نشده.

ER چیه؟

• Like
Reactions: Arima Kishou

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,144
۱.jpeg

من واقعا هرچه به این عکس نگاه میکنم سیر نمیشم. ارت دایرکشن top notch هست. کپکام توی این نسل با RE7، RE2 و RE3 بازی به بازی توی این زمینه بهتر شد و از اون محیط های dull و خالی از جزئیات RE5 و RE6 و رولیشنز ها توی نسل قبل، دوباره به دوران بازی های کلاسیک با اون جزئیات خیرکننده برگشتند. البته مسلما پیشرفت تکنولوژی و قدرت سخت افزاری کنسول ها و همینطور اون انجین غولی که دارند بهشون کمک کرد تا بتونند محیط های سه بعدی با اون سطح جزئیات خلق کنند. تصورش هم سخته اخر نسل بعد با این انجین قراره چیکار کنند. اما اگر خواستند دوباره یه بازی اکشن مثل RE5/6 بسازند امیدوارم به بهانه اکشن شدن بازی این ارت استایل رو رها نکنند. احتمالا شاهد همچین بازی در اینده با ریمیک RE4 خواهیم بود.

خیلی مشتاقم بقیه قسمت های این قلعه و عمارت دراکولایی رو ببینم. باید لوکیشن های جالبی با جزئیات خفن و مخوفی داشته باشه. امیدوارم قسمت های جنگلی و دهکده هم مثل REmake و RE4 اتمسفر خوبی داشته باشه. البته بخشی از اتمسفر عالی جنگل REmake بخاطر استفاده از دوربین ثابت و سوم شخص بود، که اینجا شاید بخاطر اول شخص بودن بازی اون تاثیر رو نداشته باشه اما هنوز میتونند اتمسفر عالی خلق کنند.

این عکس هم برای مقایسه جالبه.

mainhalls.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر