سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
من کلا خیلی اعتقادی به کپکام ندارم ولی این چیزی که نشون دادن مات و مبهوت کننده بود.
من کلا فیلم تو سبک وحشت زیاد می بینم این ستینگی که نشون دادن همه چیزای خوب فیلم های سبک وحشت ماورایی رو داشت. بی نظیر بود یک کلام و به نظرم بهترین نمایش دیشب.
آخرین باری که یه باری AAA تو سبک وحشت منتشر شده باشه تو این سطح رو یادم نمیاد. منظورم تمرکز اصلی بازی هست اکثر ناشرها تو این سبک میان المان شوتر رو تقویت میکنن تا موفقیت تجاری تضمین بشه. درسته که با یه نسخه از سری re طرفیم ولی این مسیری که داره میره خیلی جرات میخواد.

• Like
Reactions: Love Console

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,147
شاید عین قسمت چهارم، اینم فروشنده باشه:D

اره اتفاقا توی اینوتوری بازی یه واحد پولی به اسم Lei مشخص هست که بی دلیل نمیتونه باشه و شاید مرچنت یا چیزی شبیه اون برگشته باشه :D فقط موندم این پول رو از کجا بدست میاد. مشخصا از کشتن دشمن ها مثل RE5-6 پول سبز نمیشه. :D

بازی مشخصه هنوز تو مراحل اولیه ساخته. تو تریلر خیلی افت فریم بود اول فکر کردم مشکل از استریم هست ولی تریلر اصلی هم همین مشکل رو داره.تو سایت بازی هم زده تاریخ ریلیز احتمال تغیریش هست
زیاد رو 2021 حساب باز نکنید

بازی که از ۲۰۱۷ در حال ساخته و مسیر پر فراز و نشیبی هم طی کرده تا به اینجا برسه. اول RE8 بوده، بعد تبدیل شده به REV3 و الان هم دوباره به جایگاه اولش برگشته. :D

بازی قرار بوده برای ژانویه ۲۰۲۱ عرضه بشه، اما احتمالا بخاطر مسئله پاندمیک و مشکلات فنی ناشی از تغییر نسل دادن بازی و ارتقا یافتن به یه بازی اصلی شماره دار دیرتر بیاد.

IMANOKA

کاربر سایت
Sep 11, 2014
6,312
اره اتفاقا توی اینوتوری بازی یه واحد پولی به اسم Lei مشخص هست که بی دلیل نمیتونه باشه و شاید مرچنت یا چیزی شبیه اون برگشته باشه :D فقط موندم این پول رو از کجا بدست میاد. مشخصا از کشتن دشمن ها مثل RE5-6 پول سبز نمیشه. :D
الماس و سکه و گردن بند هایی که تو چاه افتادن و دورشون مگس جمع میشه:D

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
من احتمال ميدم كريس تو اين نسخه شده جزيي از شركت امبرلا و در واقع يكى از شخصيتاى شروره
بعید میدونم یکی از اصلی ترین شخصیت های سری رو اینجوری خرابش کنن. برداشت من از بازی اینه که بیس داستان اصلی درباره بچه ایتان و میا هست . اگه دقت کرده باشید اول نشون میده میا داره واسه یکی داستان میخونه بعدش جلوتر نشون میده یکی تو روستا یه بچه کوچیک بغلشه.احتمالا بچه دزیده میشه ایتان هم میره دنبالش

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,202
نام
محمد
آقا من اصلا از 7 خوشم نیومد ولی این یکی چقدر ستینگ و اتمسفرش جالبه .منو یاد بلادبورن انداخت . اگر اشتباه نکنم گفتن تو رومانیه و حتما حال و هوای دراکولایی و ترنسیلوانیایی داره . موجودات تو بازی هم انگار گرگ نما بودن . خلاصه خوشم اومده اگر Jump Scare های کوفتیش کم باشه ایشالا میخوام بازی کنم :D

Arshiixx

کاربر سایت
Apr 5, 2016
1,159
من والا شخم بازی ترسناک رو کلا ندارم :D معمولا میذارم یکی بازی کنه من نگاه کنم : )) ولی این یکیو اگه خدا یه قدرتی بده دوست دارم بازی کنم :D خیلی خفن به نظر میرسهه

• Smile
  • Like
Reactions: zeus1 and Scαrface

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
یه نکته بسیار برگ ریز متوجه شدم لا به لای تصاویر که امیدوارم واقعیت داشته باشه. نیاین نگید که اینایی که میزارم یکی نیستن و در عین حال مطمئن هم نیستم یکی باشن. خودم میدونم چه بلایی سر Louis Sera اومد تو اویل 4. شباهت رو نمیشه انکار کرد.....

147356 147357

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,179
کلا چند سانیته تریلر نه!تریلیر مانند بگیم تیزر اومد و این همه کارشناسی؟
به نظرم اگه اکشنش کم باشه بهتره!
۷ فروش خوبی داشته اینام گفتن ۸ ام شبیه ش باشه! بعد یک DLC میدن! ملتم گف میکنن!
نمیدونم چطوری برای یک اویل جدید بعضیا میگن میرم نسل بعد!
همین رو هم میتونستن رو نسل فعلی بدن!

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,343
نام
مهدی
یه نکته بسیار برگ ریز متوجه شدم لا به لای تصاویر که امیدوارم واقعیت داشته باشه. نیاین نگید که اینایی که میزارم یکی نیستن و در عین حال مطمئن هم نیستم یکی باشن. خودم میدونم چه بلایی سر Louis Sera اومد تو اویل 4. شباهت رو نمیشه انکار کرد.....

View attachment 147356View attachment 147357
کلا جو بازی خیلی شبیه به 4 هست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر