سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
Dusk Golem گفته که شماره بعدی رزیدنت ایول Revelations 3 هست (با اسم رمز Outrage) که کاملا AAA هست و قراره اول برای سوییچ و بعد بقیه کنسول ها منتشر بشه. (بازی حدود ۴ سال در حال ساخت بوده.)

بازی تو فاصله زمانی یکسال بعد از Village قرار منتشر بشه و شخصیت اصلی هم Rebecca Chambers هست به همراه ۲ کرکتر قدیمی دیگه.

آخرین ویرایش:

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
Dusk Golem گفته که شماره بعدی رزیدنت ایول Revelations 3 هست (با این رمز Outrage) که کاملا AAA هست و قراره اول برای سوییچ و بعد بقیه کنسول ها منتشر بشه. (بازی حدود ۴ سال در حال ساخت بوده.)

بازی تو فاصله زمانی یکسال بعد از Village قرار منتشر بشه و شخصیت اصلی هم Rebecca Chambers هست به همراه ۲ کرکتر قدیمی دیگه.
بهترین خبری بود که میشد بشنوم
اما یه چیز هست بازی ابتدا از پایه داره واسه سوییچ ساخته میشه که این نگرانم کرده
دوم هم اگه قرار باشه اواسط 2022 این بازی بیاد پس ریمیک 4 میره واسه اواخر یا اواسط 2024

• Like
Reactions: kamyy

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,654
Dusk Golem گفته که شماره بعدی رزیدنت ایول Revelations 3 هست (با اسم رمز Outrage) که کاملا AAA هست و قراره اول برای سوییچ و بعد بقیه کنسول ها منتشر بشه. (بازی حدود ۴ سال در حال ساخت بوده.)

Revelations واقعا بهم حال داد هر نسخه اش.چه خبر خوبی :x امیدوارم اپیزودی نباشه.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα

خوب پس این حساب 2022 اینو داریم 2023 هم ریمیک 4
فقط ایکاش این نینتندو دست از سر کپکام بر میداشت . به رسم همیشگی گرافیک سری Revelations تعطیل خواهد بود 8-|

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
kamyy
یه بار تو بازی silent hill 1 شروع کردم به نوشتن متن ها و دیالوگ های بازی و بعدش ترجمشون کردم
دفعات بعدی که بازی می کردم بالای 60 درصدش رو متوجه میشدم
میخوام بگم زیاد به زیر نویس فارسی امیدوار نباشین چون قرار نیست اتفاق بیفته
نمیگم یادگیری انگلیسی سخت نیست اما اخرین راهشه یه بار زحمت بکشین و یه عمر ازش استفاده ببرین
نکته ای که هست اینه که سایلنت هیل 1 تنها عنوان سایلنت هیله (منظورم عناوین کلاسیک و اصلی سری یعنی 1 تا 4 هستند) که تغییر درجه سختی بازی تغییری تو معماهاش ایجاد نمی کرد ولی شما تو سایلنت هیل 2 و 3 یه درجه سختی واسه معماهای بازی دارید که هر لول برید بالاتر معما 100 برابر سخت تر میشه برای فهمیدن کامل معما های سایلنت هیل علاوه بر اینکه باید زبانتون خوب باشه باید اطلاعات عمومی قوی هم داشته باشید (هیچ وقت معمای شکسپیر روی درجه سختی هارد رو یادم نمیره قشنگ کارگردان آدم حسابی بودن خودشو داشت به رخ من می کشید چون حتی ترجمه اون شعر هم دلیلی برای حل کردن معما نبود
رزیدنت اویل هیچ وقت از نظر معما و پازل عنوان سختی نبود تقریبا تمام معما های بازی خلاصه میشد به پیدا کردن یه آیتم و استفاده درست ازش و هیچ وقت واقعا زبان خیلی قوی هم نیاز نداشت (تا جایی که یادمه سخت ترین اویل ها که اویل 1 و کدورنیکا باشن به جز یه معما تو کدورنیکا که همون اتاق تابلو های خانواده آشفیلد بود معمای دیگه ای یادم نمیاد از این سری که نیاز به زبان داشته باشه )

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148

کپکام قبلا خودش رو یا رولیشنز 1 روی 3DS ثابت کرده و از نظر ویژوال یکی از بهترین بازی های این کنسول هست. این بازی اونطور که داسک گفته همزمان با RE8 در حال توسعه بوده و بودجه خیلی بیشتری نسبت به رولیشنز 1 و 2 داشته و احتمالا به یکی از بهترین بازی های سوییچ از نظر گرافیکی تبدیل میشه. اما خب قاعدتا نمیشه انتظار چیزی در حد ریمیک RE2/3 و یا RE8 رو داشت.

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بهترین خبری بود که میشد بشنوم
دوم هم اگه قرار باشه اواسط 2022 این بازی بیاد پس ریمیک 4 میره واسه اواخر یا اواسط 2024
طبیعی هستش که ریمیک 4 دیرتر بیاد چون از نظر فضا و سبک خیلی شبیه به 8 هست (یا بهتر بگم شماره 8 خیلی شبیه 4 هست) و دو تا شماره اینقدر شبیه خیلی جالب نیست پشت سر هم بیان

خوب پس این حساب 2022 اینو داریم 2023 هم ریمیک 4
فقط ایکاش این نینتندو دست از سر کپکام بر میداشت . به رسم همیشگی گرافیک سری Revelations تعطیل خواهد بود 8-|

Revelations 2 گرافیک خیلی خوبی داشت (من راضی بودم) ولی شماره 1 معمولی بود (باهاتون موافقم) اما در شماره اول طراحی هنری و اتمسفر عالی خلق کرده بودند که نواقص گرافیک فنی رو پوشش می داد .

• Like
Reactions: joey tribbiani

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
نکته ای که هست اینه که سایلنت هیل 1 تنها عنوان سایلنت هیله (منظورم عناوین کلاسیک و اصلی سری یعنی 1 تا 4 هستند) که تغییر درجه سختی بازی تغییری تو معماهاش ایجاد نمی کرد ولی شما تو سایلنت هیل 2 و 3 یه درجه سختی واسه معماهای بازی دارید که هر لول برید بالاتر معما 100 برابر سخت تر میشه برای فهمیدن کامل معما های سایلنت هیل علاوه بر اینکه باید زبانتون خوب باشه باید اطلاعات عمومی قوی هم داشته باشید (هیچ وقت معمای شکسپیر روی درجه سختی هارد رو یادم نمیره قشنگ کارگردان آدم حسابی بودن خودشو داشت به رخ من می کشید چون حتی ترجمه اون شعر هم دلیلی برای حل کردن معما نبود
رزیدنت اویل هیچ وقت از نظر معما و پازل عنوان سختی نبود تقریبا تمام معما های بازی خلاصه میشد به پیدا کردن یه آیتم و استفاده درست ازش و هیچ وقت واقعا زبان خیلی قوی هم نیاز نداشت (تا جایی که یادمه سخت ترین اویل ها که اویل 1 و کدورنیکا باشن به جز یه معما تو کدورنیکا که همون اتاق تابلو های خانواده آشفیلد بود معمای دیگه ای یادم نمیاد از این سری که نیاز به زبان داشته باشه )
اره همینطوره من وقتی ایول هارو تموم کردم بجز چند تا اصلا از هیچ راهنمایی استفاده نکردم ( واسه زمانیه که زبانم در حد hello yes بود )
الان که در حد المنتری هستم تا حدودی میتونم بالای 40 درصد بعضی مواقع هم 50 درصدش رو متوجه بشم (از لحاظ گرامری کافیه اما از لحاظ دایره لغات اگه بتونم بالای 2000 لغت دیگرو یاد بگیرم حتی به بالای 90 درصد هم میرسه )
این دوستمون گفت زیر نویس فارسی منم بهش میگم نباید به چیزی که قرار نیست اتفاق بیفته خوش باشی و یادگیری انگلیسی رو باید همه درنظر داشته باشیم
ایول 1 و zero بنظرم خیلی سخت بودن تو سری ایول بعدش هم 2 3 ( البته متاسفانه کد ورونیکا رو تا 20 درصدش رفتم نتونستم کاملش کنم واسه همین نمیدونم تو کدوم رده از لحاظ سختی باید قرار بگیره )
و اینکه ایول از لحاظ سختی در مقایسه با Silent hill کمی راحت تره ( اینم نظر منه نمیدونم بقیه دوستان چه تجربه ای داشتن )

joey tribbiani

کاربر سایت
Jan 1, 2021
73
کپکام قبلا خودش رو یا رولیشنز 1 روی 3DS ثابت کرده و از نظر ویژوال یکی از بهترین بازی های این کنسول هست. این بازی اونطور که داسک گفته همزمان با RE8 در حال توسعه بوده و بودجه خیلی بیشتری نسبت به رولیشنز 1 و 2 داشته و احتمالا به یکی از بهترین بازی های سوییچ از نظر گرافیکی تبدیل میشه. اما خب قاعدتا نمیشه انتظار چیزی در حد ریمیک RE2/3 و یا RE8 رو داشت.
اره احتمالا نسخه های نسل نهمی هم داره ساخته میشه و بعد اینکه کپکام قراردادش با نیتندو تموم شد منتشر میشن

• Like
Reactions: kamyy

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
اره همینطوره من وقتی ایول هارو تموم کردم بجز چند تا اصلا از هیچ راهنمایی استفاده نکردم ( واسه زمانیه که زبانم در حد hello yes بود )
الان که در حد المنتری هستم تا حدودی میتونم بالای 40 درصد بعضی مواقع هم 50 درصدش رو متوجه بشم (از لحاظ گرامری کافیه اما از لحاظ دایره لغات اگه بتونم بالای 2000 لغت دیگرو یاد بگیرم حتی به بالای 90 درصد هم میرسه )
این دوستمون گفت زیر نویس فارسی منم بهش میگم نباید به چیزی که قرار نیست اتفاق بیفته خوش باشی و یادگیری انگلیسی رو باید همه درنظر داشته باشیم
ایول 1 و zero بنظرم خیلی سخت بودن تو سری ایول بعدش هم 2 3 ( البته متاسفانه کد ورونیکا رو تا 20 درصدش رفتم نتونستم کاملش کنم واسه همین نمیدونم تو کدوم رده از لحاظ سختی باید قرار بگیره )
و اینکه ایول از لحاظ سختی در مقایسه با Silent hill کمی راحت تره ( اینم نظر منه نمیدونم بقیه دوستان چه تجربه ای داشتن )
اخیرا 3 تا رزیدنت که اومده هر سه زیرنویس فارسی داشته (شماره 7 و ریمیک 2 و 3 )

پس برای این هم میاد

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148
Screenshot_۲۰۲۱۰۲۲۴_۲۳۴۴۲۲.jpg

196203

این رو هم دیدم اما نمیدونم واقعیت داره یا نه و بنظرم احتمالش ضعیفه.

Screenshot_۲۰۲۱۰۲۲۴_۲۳۴۲۵۸.jpg

هر چند اگر هم فردا چیزی از بازی ببینیم یه احتمال زیاد طبق همین پیش بینی تکراری باشه. با این وجود شخصا دلم میخواد اگر چیزی نشون بدن حداقل یه گیم پلی درست و حسابی و بدون کامنتری حتی در حد دو سه دقیقه که مکانیزم ها و المان های اصلی بازی رو نشون بده باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر