سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
May 2021
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. PlayStation 5
  4. Xbox One
  5. Xbox Series X|S
  6. Nintendo Switch
Blinking_warning.gif

صحبت در مورد هرگونه لیک داستانی در این تاپیک ممنوع میباشد در صورت رعایت نکردن برخورد میشه

146766

سازنده: Capcom
ناشر: Capcom
سبک: First-Person Survival Horror
پلتفورم ها: PS5, PS4, XSX, XBOXONE, PC
تاریخ انتشار: 7 می 2021 (17 اردیبهشت 1400)

اطلاعاتی که تا بحال منتشر شده:

• وقایع بازی چندین سال بعد از RE7 رخ میدهد.
  • ایتن و میا وینترز بعد پشت سر گذاشتن حوادث هولناک RE7 و نجات یافتن از عمارت بیکرها، به ارامی و خوشحالی در گوشه ای به زندگی خود ادامه میدهند.
  • در این حین کریس ردفیلد چهره نام اشنای سری با حاظر شدن در محل زندگی وینترزها و انجام عملی غیرمنتظره دوباره مسیر زندگی ایتن را تغییر و او را در معرض زنجیره ای از حوادث قرار میدهد.
  • ایتن به دنبال یافتن پاسخی برای علت این حادثه و عمل کریس، سر از دهکده ای اسرار امیز در میاورد.
  • ایتن باید در محیط سرد و تاریک و پوشیده از برف دهکده با موجودات ناشناخته ای روبرو شود.
  • بازی بر خلاف RE7 تمرکز بیشتری روی مبارزه و جست و جو در محیط دارد.
  • بازی فاقد هرگونه لودینگی خواهد بود.
  • سیستم اینوتوری بازی مشابه RE4 (تتریس) خواهد بود.
نحوه اجرای بازی بر روی پلتفرم های مختلف:

RE Village.jpg

تصاویر:

ویدئوها:

Last edited by a moderator:

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
دیفندره خوده ویندوزه،از همون قسمت اکسکلوژن فولدرش رو تعریف کردم، فک کنم دیگه بیخیالش شده
کلا همون موقع که دیفندر پیغام میده هم میتونی بری داخلش و فایلی که بهش ایراد گرفته رو به عنوان Allow on Device انتخاب کنی.

• Like
Reactions: kamyy and Mohsen GT

ce7en44

کاربر سایت
Mar 4, 2009
8,440
نام
مسلم
آره الو میزدم ولی پاک میکرد
عجیبه، من همین روش رو انجام میدم و فایل هام سالم میمونن. یه کاری کن، اینبار که فایل رو ریختی یه فایل فشرده هم از روش بساز که حتی اگه پاک شد بازم داشته باشیش:D

• Like
Reactions: kamyy and Mohsen GT

Mohsen GT

کاربر سایت
Dec 1, 2021
462
عجیبه، من همین روش رو انجام میدم و فایل هام سالم میمونن. یه کاری کن، اینبار که فایل رو ریختی یه فایل فشرده هم از روش بساز که حتی اگه پاک شد بازم داشته باشیش:D
البته موقعی که دیفندر پیام میداد من تو آپشنا نمیرفتم و همونجا الو رو میزدم، آره خوده زیپ شده بازی رو دارم، فقط زحمت نصب دوباره میداد بهم وقتی پاک میکرد

• Like
Reactions: ce7en44

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه سوال دیگه، چند وقته تو اون غوله کلش پره هواپیما هست گیر کردم سخت بود زدنش، قلق خاصی داره؟ نمیدونم چقد دیگه مونده تا تموم شه بازی.
باید از دستش فرار کنی و وقتی میخوره تو در و دیوار بری پشتش و به منبع انرژی پشتش شلیک کنی

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
نمیدونم کیا تو مراسم TGA متوجه شدن ولی تو اجرای اخر یـ صحنه از Opening اولیه بازی از دهکه نشون داده میشه که اتان سوم شخص داره به منظره نگاه میکنه که خوب در نگاه اول به نظر میاد صرفا فقط واسه نمایش TGA این کار رو کردن ولی انگار قرار یـ خبرایی بشه چون لحظاتی پیش جف کیلی اینو پست کرد :

1639244387883.png

امیدوارم اگه قرار باشه دوربین سوم شخص دریافت کنه یـ چیز درست حسابی باشه صرفا فقط یـ سوئیچ کردن خشک و خالی نباشه . هرچند بعید بدونم دوباره بخوان از نو کات سین های بازی رو ادیت کنن !!!

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
نمیدونم کیا تو مراسم TGA متوجه شدن ولی تو اجرای اخر یـ صحنه از Opening اولیه بازی از دهکه نشون داده میشه که اتان سوم شخص داره به منظره نگاه میکنه که خوب در نگاه اول به نظر میاد صرفا فقط واسه نمایش TGA این کار رو کردن ولی انگار قرار یـ خبرایی بشه چون لحظاتی پیش جف کیلی اینو پست کرد :

View attachment 236159

امیدوارم اگه قرار باشه دوربین سوم شخص دریافت کنه یـ چیز درست حسابی باشه صرفا فقط یـ سوئیچ کردن خشک و خالی نباشه . هرچند بعید بدونم دوباره بخوان از نو کات سین های بازی رو ادیت کنن !!!
چون چهره ی ایتن رو نمیخوان نشون بدن بعید به نظر میرسه که سوم شخص بشه، من که شخصا اول شخصش رو بیشتر دوس دارم، دقیقا همین الان هم داشتم بازیش میکردم و تنها یه مرسناریز mad village 2 مونده که برای دومین بار بازی رو پلات کنم

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

ChampionOfLight

کاربر سایت
Jul 21, 2016
1,148

View attachment 236159

شخصا فکر میکنم جف با توجه به گمانه زنی ها و تئورهای فن ها داره ترول می‌کنه. چون یه ماد سو شخص روی پی سی و ویدئویی هم از همون ماد توی یوتیوب هست که دقیقا همین شات رو نشون میده و احتمالا ادیتور تریلر صرفا اون شات رو برای جذابیت انتخاب کرده باشه. اما اگر واقعا قرار باشه کپکام با یه اپدیت رایگان یا DLC مد سوم شخص به بازی اضافه کنه، جدا جای خنده داره با توجه به اون اصراری که تو نشون ندادن چهره ایتن تا آخرین لحظه بازی داشتند. هر چند بنظرم احتمالش خیلی کمه چون همانطور که گفتی مستلزم کار خیلی زیادیه و خیلی از بخش های بازی باید از نو برای دوربین سوم شخص طراحی بشن و این موضوع از کپکام بعید هست.

• Like
Reactions: kamyy

Rohshen

کاربر سایت
Jun 30, 2016
1,655
امیدوارم این حالت سوم شخص رو خود capcom بده با این که دوست بالایی گفت مودش هست فکر کنم شایعه باشه ولی اصلا این دلیل که چون چهره ایتن رو نمیخوان نشون بدن پس این مود نمیاد دلیل خوبی نیست.
به مقدسات capcom که قرار نیست توهین بشه با رونمایی از چهره حضرت ایتن.یه چهره نهایت میخوان نشون بدن که به بهونش در آمد زایی ای هم باشه براشون.

• Like
Reactions: kamyy

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
شخصا فکر میکنم جف با توجه به گمانه زنی ها و تئورهای فن ها داره ترول می‌کنه. چون یه ماد سو شخص روی پی سی و ویدئویی هم از همون ماد توی یوتیوب هست که دقیقا همین شات رو نشون میده و احتمالا ادیتور تریلر صرفا اون شات رو برای جذابیت انتخاب کرده باشه. اما اگر واقعا قرار باشه کپکام با یه اپدیت رایگان یا DLC مد سوم شخص به بازی اضافه کنه، جدا جای خنده داره با توجه به اون اصراری که تو نشون ندادن چهره ایتن تا آخرین لحظه بازی داشتند. هر چند بنظرم احتمالش خیلی کمه چون همانطور که گفتی مستلزم کار خیلی زیادیه و خیلی از بخش های بازی باید از نو برای دوربین سوم شخص طراحی بشن و این موضوع از کپکام بعید هست.
آخه مسئله اینه که همچیین چیزی اصلا مورد خاصی نیست که بخواد باهاش شوخی کنه. اگه یـ چیز با مزه بود که خیلی تو سطح مدیا بولد شده بود یـ حرفی ولی اینو اصلا من ندیدم کسی بهش اشاره کنه که بخواد باهاش شوخی هم بکنه !!! نه خود جف کیلی نه ادیتور برنامش هم بعیده از وجود چنین مادی با خبر باشن و از طرفی هم خود کپکام هم بعیده اجازه بده واسه بازیش False advertising بشه !!!
اگه واقعا خبری نباشه وصرفا داره ترول میکنه که باید بهش یـ خسته نباشید بگم و دوتا بدو بیراه هم نثارش کنم چون رسما میتونه بی مزه ترین ترول سال در نظر گرفته بشه 8-|

با این حال در مورد خود بازی و ایده نشون دادن قیافه ایتن هم من همچنان فک میکنم کپکام با همه ی جانگولک بازی هایی که سر نشون ندادن قیافش انجام داد براش برنامه جدا گونه داره خلاصه باید وایسیم و ببینیم چی میشه.

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
به نظر من با توجه به تغییر مسیر سری بعد از شماره 7 و مقبولیت بالای این تغییر، احتمال همچین کاری خیلی پایینه.... اصلا دلیلی نمی بینم بیاد این قابلیت رو اضافه کنه. اون تصویر هم احتمالا مربوط به dlc داستانی بازی هست که تو یکی از کات سین های اون dlc حتی شاید چهره ایتان رو دیدیم. جف هم احتمالا به اون dlc اشاره میکنه.
اصلا اگه کپکام بخواد سوم شخص در حد استانداردهای خودش در قالب یه dlc تحویل بده، باید بیشتر مکانیک های بازی تغییر کنن که خب خیلی بعیده!

ARTHUR WESKER

“We can’t change what’s done, we can only move on.
کاربر فعال
Jan 25, 2018
6,600
نام
Albiceleste
این را یک کانال تو تلگرام گذاشته بود.به نظرم جالب اومد گفتم شما هم ببینید

نمونه ای از مشترکات ویلیج و اویل ۴

⭕️ تاجر

⭕️ سیستم اینونتوری

⭕️ فرقه های مذهبی

⭕️ ناقوس کلیسا

⭕️ قلعه