Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
اصلا من نمیتونم درک کنم ک چرا بعضی ها از اسپویل شدن بازیشان میترسن?!!
منکه اصلا برام فرقی نداره در هیچ کدوم از بازیا.چ نگا کنم چ نگا نکنم ب تریلرای قبل عرضه بازی,, وقتی بازی رو انجام میدم از هیجانش کاسته نمیشه.خیلی راحت بازیو ادامه میدم

در ضمن اینم بگم ایشون هیچ رحمی ندارن.هرکی رو دوست داشته باشن بن میکنن.یاد بن شدنم تو آنچ4 بخیر!!اومدم بگم هرکی بازی کرده از داستانش بگه دیدم بن شدم توسط آقا!!!
بخاطر همین رفتم 420 تومن پول بیزبونو دادم ب آنچ4ی ک حتی نتونسته بود ب شماره دومش نزدیک بشه!!! و ی کپی ساده از TLOU
چون شما علاقه داری بازی برات اسپویل بشه دلیل نمیشه کل فروم هم دنباله رو شما باشه!
یه عده ایرانی عادت دارن همیشه احساس صاحب بودن بقیه رو داشته باشن!خیلیا دلشون نمیخواد داستان یا هرچی لو بره وقتی بازی تازه میاد شما ناراحتی مشکل خودته دلیل نمیشه تاپیک به فنا بره چرا چون یکی براش مهم نیست!

iCe m@n

کاربر سایت
Jun 14, 2010
841
سلام دوستان
من اون مرحله ای که باید شمع روی کیک تولد بزاره هستم
وقتی شمع رو میزارم باید منفجر بشه و چراغ روشن بشه و یه بمب ساعتی بیفته داخل اتاق
ولی برای من کیک که منفجر میشه یهو کل اتاق آتیش میگیره و طرف میسوزه و میمیره
کسی همچین مشکلی داشته؟
کار خاصی باید بکنم که اینجوری نشه؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
سلام دوستان
من اون مرحله ای که باید شمع روی کیک تولد بزاره هستم
وقتی شمع رو میزارم باید منفجر بشه و چراغ روشن بشه و یه بمب ساعتی بیفته داخل اتاق
ولی برای من کیک که منفجر میشه یهو کل اتاق آتیش میگیره و طرف میسوزه و میمیره
کسی همچین مشکلی داشته؟
کار خاصی باید بکنم که اینجوری نشه؟

برای اینکه بتونید این مرحله رو به درستی رد کنید باید قبلش نوار ویدئوی Happy Birthday رو مشاهده کنید. تا با صرف نظر از انجام برخی از مراحل بتونید شمع رو روی کیک بذارید و اتاق آتیش نگیره. نوار ویدئو هم توی اتاق زیر شیروونی هست.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام رفقا
آقا لنگ یه کلیدم که برم Dissection Room توی زیرزمین که سر سوم سگ رو بردارم در باز بشه ولی هر کاری میکنم پیداش نمیکنم
نقشه رو ببینید دو راه داره انگار یکی قفل مار و دیگری یه کلید دیگه
ولی کل خونه رو مو به مو گشتم نیست که نیست :|

cpg2_img_2017-02-01_23:52:11.jpg

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
سلام رفقا
آقا لنگ یه کلیدم که برم Dissection Room توی زیرزمین که سر سوم سگ رو بردارم در باز بشه ولی هر کاری میکنم پیداش نمیکنم
ولی کل خونه رو مو به مو گشتم نیست که نیست

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

saswar

کاربر سایت
Jun 26, 2013
265
سلام رفقا

شما باید تو اون قسمت سردخونه در سوم که 1 نشونه قرمز داره و آخر رو فکر کنم باز باشن و بقیه بسته که سردخونه اول که قفله باز بشه و کلید در رو برای سر سوم سگ بهتون میده.

• Like
Reactions: Horror

afshin76

کاربر سایت
Dec 11, 2013
805
سلام رفقا

برو توی سرد خونه و معمای توی سردخونه رو حل کن. یه کاغذ اونجا هست که بهت میگه. باید در های توی سردخونه رو به یه ترتیب خاصی که بهت توی اون کاغذه میگه باز کنی. فقط با جون کامل و مهمات برو که آماده ی هر اتفاقی باشی. D:

آخرین ویرایش:
  • Like

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
سلام رفقا

Dlc بازی میکنی؟

• Like

Forza 6

کاربر سایت
Apr 15, 2016
322
سلام رفقا

داداش بین اون چنتا جسد ک شبیه فریزر هستند باید 3تاشو باز کنی تا یکیش ک قفله ازش ی موجود میزنه بیرون و ...
در ادامه پیداش میکنی

• Like

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
چون DlC بازی هم موضوبش خیلی جالبه تونستی بگیر مرتبط با بیکر ها و اتان

چشم
ولی تا همینجای بازی مغزم درد گرفته قشنگ :|
قشنگ مشخصه بازی خواسته خودش رو به TLOU نزدیک کنه اما بعضی مواقع این رفت و آمد تو یه لوکیشن ساده خیلی آزار دهنده میشه و میره تو مخ
اصولا از اینکه دوبار مجبور باشم از یه مکان عبور کنم متنفرم
به نظرم اگر لوکیشن های بیشتر و بزرگتری داشت خیلی میتونست سرگرم کننده تر باشه
چون فضاسازی بازی عالی انجام شده
گرافیک نمیگم خیلی خوبه اما به فضای کار به شدت میاد و دلچسبه

راستی دوستان این قسمت VR متفاوته یا اگر VR داشته باشیم میتونیم کلا بازی رو باهاش بریم ؟

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: WCW

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر