Multi Platform Resident Evil 7

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 24, 2017
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One

Resident Evil 7 جدیدترین عنوان از این سری است که به طور رسمی در کنفرانس E3 سونی معرفی شد.

بازی توسط کپکام و با استفاده از موتور گرافیکی جدید به نام RE Engine ساخته شده است.
بازی در تاریخ January 24, 2017 برای هر سه پلتفرم PC ,Xbox One ,PS4 عرضه خواهد شد.
بازی از ماه دسامبر سال 2014 در حال ساخت بوده است.
گفتنی است دارندگان نسخه PS4 علاوه بر بازی به وسیله کنترلر میتوانند از Playstation VR برای بازی و تجربه کردن کل عنوان استفاده کنند.
برخلاف عناوین قبلی این بار RE7 به صورت اول شخص خواهد بود.داستان بازی پس از حوادث Resident Evil 6 و در ایالت لویزیانا آمریکا در اطراف عمارتی متروک اتفاق خواهد افتاد.
شخصیت و کاراکتر اول بازی کاملا فردی جدید است. بدین معنا که هیچ کدام از شخصیت های معروف و قهرمانان سری قبل نخواهد بود.

سازندگان بازی وعده بازگشت به ریشه های دلهره آور این سری و همچنین تجربه ای خاص و نو در بین عناوین Survival Horror را با استفاده از تکتیک های صوتی و جلوه های ویژه گرافیکی که به لطف استفاده از موتور جدید Re Engine فراهم شده را به طرفداران این بازی داده اند.به گونه ای که بیشترین تمرکز سازنده های بروی اتمسفر و جو بازی عنوان شده است.

دموی قابل بازی این عنوان که پیش زمینه ای برای بازی اصلی خواهد بود هم اکنون تنها برای دارندگان PSN PLUS از طریق PSN Store قابل دانلود است.
بنا بر اعلام کپکام دموی انتشار یافته بخشی از عنوان نهایی نخواهد بود.در عنوان اصلی شما بازی را با شخصیتی متفاوت آغار خواهید کرد.
این عنوان برای پیش خرید به صورت دو نسخه معمولی( 59$) و (Deluxe Edition (79$ در PSN Store قرار گرفته است.
افرادی که بازی را از طریق Psn Store پیش خرید کنند یک تم ویژه رایگان و Survivor Pack DLC رو دریافت خواهند کرد.
همچنین نسخه Deluxe Editon دارای دو محتوای اضافه خواهد بود که به مرور زمان منشر خواهند شد. اولین Add On شامل چهار داستان فرعی کوتاه,دومین هم شامل یک اپیزود کامل داستانی خواهد بود.

لینک دانلود تریلر 720P :
http://4upld.com/2ngUb

walkthrough دموی منتشر شده اختصاصی بازی سنتر (با تشکر از
Bahram)
http://www.bazicenter.com/videos/102

Last edited by a moderator:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
قشنگ مشخصه بازی خواسته خودش رو به TLOU نزدیک کنه اما بعضی مواقع این رفت و آمد تو یه لوکیشن ساده خیلی آزار دهنده میشه و میره تو مخ
شوخی میکنی دیگه؟ چرا سعی دارید همه چی رو به TLOU ربط بدید؟ ربط دادن این بازی به TLOU یکی از بیربط ترین چیزهایی بود که تو عمرم شنیده بودم :D

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
بنظر من که موجوداتش خیلی هم خوبه و یه چیز جدیده بد بختا اومدن یه بار خلاقیت به خرج دادن بازم بعضیا ایراد میگیرن:| اون رولیشن 2 بود که زامبی هاش از رو طرح های اولیه tlou برداشته شده بود شخصیت اصلیاش که هیچی طرف قشنگ جوئل برداشته بود لباسش عوض کرد بیا بازی کن=))

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
در قدم اول بگم بازي رو شايد ٥ بار تموم كردم . از حالت EASY شروع كردم و بعد NORMAL و سپس MADHOUSE كه بسيار سخت بود و پلات يا ACHIEVEMENTبازي به نظرم سخترينش همين بود .
در كل نظر من بسيار كلي خواهد بود و نقد كامل و جز به جز نخواهد بود .
اول اينكه opening بازي بسيار عالي شروع ميشه ، ايتن بي خبر از همه جا با حوداث رفته رفته به خوبي اشنا ميشه ، به عبارتي منطقي با اتفافات اشنا ميشه . بصورت طبيعي اوايلش اسيب هاي زيادي هم ميبينه .
من هنگام بازي سعي نكردم اين اثر رو با عناوين قبلي خودش مقايسه كنم . و همينطور عناوين اكشن ادونچربا رنگ لعاب روز كه بيشترين مخاطب گيم رو دارن .
اگر با اين عناوين مقايسه بشه طبيعتا RE7 اون بازي نيست كه دنبالش بگردن .
اما اين بازي به عنوان يك survival horror فوق العاده هست ، از گدشته درس گرفتن و اكشن بازي به حداقل ترين حالت خودش رسيده و خيلي كمه ولي در عوض عناصر ترس بازي بهش بسيار زياد تزريق شده ، به جاي صحنه هاي سينمايي و اسلحه هاي زياد و متنوع و زرق و برق هاي اينچنيني اومدن خيلي ساده المان هاي ترس رو پياده كردن ( شايد اين مساله به خاطر وضعيت بازار باعث از بين رفتن طرفداران زيادي بشه اما در عوض با يك بازي ترس كلاسيك روبه رو هستيم ) .
موزيك هاي بازي بسيار زيبا و همينطور كلاسيك كار شدند . شخصيت ها و كاراكتر ها عالي كار شدند . موتور بازي هم با تغييرش بسيار بهتر شده و قشنگ هماهنگ با محيط و اتمسفر هستش .
اتمسفر خيلي عالي كار شده ، من اين حس ترس تو اين اتمسفر رو قبلا در P.T تجربه كردم از بهترين ها برام بوده .

اما مهترين بخش اين بازي داستانش هست كه خيلي بهش توجه كردم و خيلي نكته ازش دارم و خيلي سوال بي جواب دارم كه ظاهرا در اين تاپيك اجازه نيست بحث بشه راجبش ، خيلي دوس دارم در مورد بحث داستاني حرف زده بشه و منم بتونم نظر خودم رو بيان كنم .

قطعا اين نسخه ادامه خواهد داشت .

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,316
نام
مهدی
در قدم اول بگم بازي رو شايد ٥ بار تموم كردم . از حالت EASY شروع كردم و بعد NORMAL و سپس MADHOUSE كه بسيار سخت بود و پلات يا ACHIEVEMENTبازي به نظرم سخترينش همين بود .
در كل نظر من بسيار كلي خواهد بود و نقد كامل و جز به جز نخواهد بود .
اول اينكه opening بازي بسيار عالي شروع ميشه ، ايتن بي خبر از همه جا با حوداث رفته رفته به خوبي اشنا ميشه ، به عبارتي منطقي با اتفافات اشنا ميشه . بصورت طبيعي اوايلش اسيب هاي زيادي هم ميبينه .
من هنگام بازي سعي نكردم اين اثر رو با عناوين قبلي خودش مقايسه كنم . و همينطور عناوين اكشن ادونچربا رنگ لعاب روز كه بيشترين مخاطب گيم رو دارن .
اگر با اين عناوين مقايسه بشه طبيعتا RE7 اون بازي نيست كه دنبالش بگردن .
اما اين بازي به عنوان يك survival horror فوق العاده هست ، از گدشته درس گرفتن و اكشن بازي به حداقل ترين حالت خودش رسيده و خيلي كمه ولي در عوض عناصر ترس بازي بهش بسيار زياد تزريق شده ، به جاي صحنه هاي سينمايي و اسلحه هاي زياد و متنوع و زرق و برق هاي اينچنيني اومدن خيلي ساده المان هاي ترس رو پياده كردن ( شايد اين مساله به خاطر وضعيت بازار باعث از بين رفتن طرفداران زيادي بشه اما در عوض با يك بازي ترس كلاسيك روبه رو هستيم ) .
موزيك هاي بازي بسيار زيبا و همينطور كلاسيك كار شدند . شخصيت ها و كاراكتر ها عالي كار شدند . موتور بازي هم با تغييرش بسيار بهتر شده و قشنگ هماهنگ با محيط و اتمسفر هستش .
اتمسفر خيلي عالي كار شده ، من اين حس ترس تو اين اتمسفر رو قبلا در P.T تجربه كردم از بهترين ها برام بوده .

اما مهترين بخش اين بازي داستانش هست كه خيلي بهش توجه كردم و خيلي نكته ازش دارم و خيلي سوال بي جواب دارم كه ظاهرا در اين تاپيك اجازه نيست بحث بشه راجبش ، خيلي دوس دارم در مورد بحث داستاني حرف زده بشه و منم بتونم نظر خودم رو بيان كنم .

قطعا اين نسخه ادامه خواهد داشت .
داداش به نظر آخر بازی اون پسره کریس ردفیلد خودمون بود یا شخص دیگه ای بود که اسمش فقط ردفیلد بود؟؟؟ بعد از نوشته های پایانی هم که عکس خودش و تیم ویژشش رو نشون داد که در بهار امسال dlc مخصوص خودش میاد و فکر کنم کلا اکشن باشه

MaMaSaN

~ Hope is a Lie ~
کاربر سایت
Jun 4, 2016
715
نام
مـحمـد حسـین
سلام رفقا
آقا لنگ یه کلیدم که برم Dissection Room توی زیرزمین که سر سوم سگ رو بردارم در باز بشه ولی هر کاری میکنم پیداش نمیکنم
نقشه رو ببینید دو راه داره انگار یکی قفل مار و دیگری یه کلید دیگه
ولی کل خونه رو مو به مو گشتم نیست که نیست :|

cpg2_img_2017-02-01_23:52:11.jpg

برو زیر زمین. یه اتاق هستش که یه جسد روی تخت هستش و رو به روی جسد ها 5 تا در هست که داخلش مُرده میسوزونن. در اولی از چپ قفله. در دومی و چهارمی رو از سمت چپ باز کن تا در اولی هم باز بشه. بعد که باز میشه یه موجود بسیار زیبا ازش میاد بیرون :D اونو بکش و بعدش کلید رو بردار برو اتاق رو باز کن و بازی رو ادامه بده.

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
داداش به نظر آخر بازی اون پسره کریس ردفیلد خودمون بود یا شخص دیگه ای بود که اسمش فقط ردفیلد بود؟؟؟ بعد از نوشته های پایانی هم که عکس خودش و تیم ویژشش رو نشون داد که در بهار امسال dlc مخصوص خودش میاد و فکر کنم کلا اکشن باشه
والا دوست عزیز با توجه با اینکه حوادث بازی کمی بعد از EVIL 6 هستش و در کارنامه اویل ردفیلد فقط یدونس اونم کریس هستش . من شکی ندارم اون خود کریس هست در واقع 100% .
اینکه قیافه اش خیلی شبیه به قبل نیست خب دلیلش به انجین بازی برمیگرده ، چون انجین بازی عوض شده و دیگه مدل قبل رو نداره . گرچه از نظر من شبیه به کریس هم هست .
و اون ارم شرکت امبرلا میاد روی هلیکوپتر قشنگ معلومه خود کریس هستش.
اما در مورد خود DLC من فکر میکنم با توجه به FREE بودنش بعیده خیلی چیزه خاصی باشه . در واقع داستان و اینجور چیزا نداره خیلی . یه محیط شبیه همین محیط بازی میزارن و با یه عالمه از اون موجودات سیاه و با کریس نابود میکنیم .
چون خود بازی داستان پیچیده ای شروع کرده و انقد خوب اونو روایت کرده و کتابی باز کرده برای اینده که اصلا نیازی به قهرمانان قبلی نیست .
این داستان و این شخصیت ها به نظرم اویل رو نچات دادن

• Like
Reactions: ps34

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,316
نام
مهدی
والا دوست عزیز با توجه با اینکه حوادث بازی کمی بعد از EVIL 6 هستش و در کارنامه اویل ردفیلد فقط یدونس اونم کریس هستش . من شکی ندارم اون خود کریس هست در واقع 100% .
اینکه قیافه اش خیلی شبیه به قبل نیست خب دلیلش به انجین بازی برمیگرده ، چون انجین بازی عوض شده و دیگه مدل قبل رو نداره . گرچه از نظر من شبیه به کریس هم هست .
و اون ارم شرکت امبرلا میاد روی هلیکوپتر قشنگ معلومه خود کریس هستش.
اما در مورد خود DLC من فکر میکنم با توجه به FREE بودنش بعیده خیلی چیزه خاصی باشه . در واقع داستان و اینجور چیزا نداره خیلی . یه محیط شبیه همین محیط بازی میزارن و با یه عالمه از اون موجودات سیاه و با کریس نابود میکنیم .
چون خود بازی داستان پیچیده ای شروع کرده و انقد خوب اونو روایت کرده و کتابی باز کرده برای اینده که اصلا نیازی به قهرمانان قبلی نیست .
این داستان و این شخصیت ها به نظرم اویل رو نچات دادن
چون free هست فکر نکنم دلیل بشه چیز خوبی نباشه اخه شما اونطرف رو ببین کپکام بخواد با بالا بردن هیجان داستانی که بگه اویل7 به طور مستقیم به سری های قبل در ارتباط هست بیاد یه dlc خفن داستانی مجانی برای فروش بیشتر بازی بده.اما چون کریس اکثر مواقع تیمش ویژشم همراهشه ممکنه حالت co-op به بازی اضافه کنن.
..........
پس در واقع مهم ترین سوال پاسخ داده نشده در بازی این بود که این عمارت بیکرها چه ربطی به حوادث آمبرلا داشت ؟! فکر کنم پاسخش رو در نسخه ی بعدی بفهمیم

• Like
Reactions: SPILL

fosil

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,040
نام
آرین
دوستان یک سوال در رابطه با داستان بازی:

این دختر بچه ی بازی روش آزمایش کرده بودن که اون قدرتو بدست آورده بود یا ذاتا اون قدرتو داشت؟!بعد کریس که توی شرکت آمبرلا نبود؟بود؟!فکر کنم آمبرلا نابود شده بود تو داستان نسخه های قبلی

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
چون free هست فکر نکنم دلیل بشه چیز خوبی نباشه اخه شما اونطرف رو ببین کپکام بخواد با بالا بردن هیجان داستانی که بگه اویل7 به طور مستقیم به سری های قبل در ارتباط هست بیاد یه dlc خفن داستانی مجانی برای فروش بیشتر بازی بده.اما چون کریس اکثر مواقع تیمش ویژشم همراهشه ممکنه حالت co-op به بازی اضافه کنن.
..........
پس در واقع مهم ترین سوال پاسخ داده نشده در بازی این بود که این عمارت بیکرها چه ربطی به حوادث آمبرلا داشت ؟! فکر کنم پاسخش رو در نسخه ی بعدی بفهمیم
حالا DLC بیاد ببینیم چی میشه . من از خدامه اینطوری که شما میگی باشه .
-------------------------------
این سوالی که شما مطرح کردی جوابش به نوعی داده شده . من تو بار 5 که بازی کردم سعی کردم حتی تمامی نت هارو بخونم .
در پایان بازی ایتن اشاره میکنه من و میا و اون 20 نفر فقط قربانی نبودیم بلکه خود خانواده بیکر هم قربانی شدند . پس وقتی این حرف رو میزنه میشه نتیجه گرفت که هیچ مساله ای برای خانواده بیکر وجود نداره و اونها هم در واقع تسخیر ویروس اولین ( اون دختره ) شدند .
توی نت های بازی بخصوص وقتی که با میا بازی رو میریم توی اون اتاق سیو پیش اون مرده (الن ) یکی هست در مورد انتقال این دختره که میگه توی انتقال باید طوری رفتار کنید که دختره حس کنه شما خانواده او هستید . در واقع دختره نیاز به خانواده داره .
و با توجه به اینکه کشتی در واقع در محل نزدیک خانواده بیکر هست . اون مرده پدر خانواده ( جک بیکر ) میره به اطراف نگاه کنه اون دختره رو پیدا میکنه و میاره داخل خانه . و اگر نگاه کنی وسایل های اولین داخل خانه پراکنده هستند . مثل عکس ها و چکمه و ...
که اولین اینارو میخواد خانواده خودش کنه و تسخیر میکنه . واسه همین جک میخواد از ایتین توی فلش بک که اونارو نجات بده و به ایتن به عنوان یه فرد مخصوص نگاه میکنه . چون هر قربانی که قبلا میومد اولین اونارو میکشت .
حتی یه DLC داره بازی توی BANNED FOOTGATE VOL2 که کلا محتواش اینه که خانواده بیکر قبلا چجوری بودن و چه زندگی داشتن که احتمالا گیم پلی متفاوتی داره .
سوالی که من دوس دارم جوابش رو بدونم اینه که : اولین کیه ؟ نتیجه چجور ازمایشی هست اولین ؟ چه حادثه ای باعث شد ازمایش شکست بخوره ؟ کلا اولین چیست ؟
و اینکه ، چرا میا رو به عنوان فرد مورد اعتماد و به عنوان مادر انتخاب کرد ؟ همینطوری الکی ؟ یا نه میا خودش نقش هایی داشته

saswar

کاربر سایت
Jun 26, 2013
265
بعد از چند روز بازی کردن بالاخره تموم شد.
بازی واقعا فوق العادس قسمتا آخرش یکم ترسناکتر میشه.
بازی هست که پر از تنوع هست و اصلا گیمر رو خسته نمیکنه.
معماها واقعا بعضی جاهاش پیچیدست و خودم واسه حل 2.3تاشون به یوتیوب مراجعه کردم.
واقعا لذت بردم از بازی.
هرکس بازیش رو از دست بده واقعا یکی از برترین بازیا سال 2017 رو از دست داده.
موفق باشید.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
دوستان یک سوال در رابطه با داستان بازی:

این دختر بچه ی بازی روش آزمایش کرده بودن که اون قدرتو بدست آورده بود یا ذاتا اون قدرتو داشت؟!بعد کریس که توی شرکت آمبرلا نبود؟بود؟!فکر کنم آمبرلا نابود شده بود تو داستان نسخه های قبلی
تو پست بالا هم اشاره کردم معلوم نیست اولین چیه . منتهی چیزی که مشخصه یک ازمایش هست این وسط . فقط نمیدونیم چه اتفاقی افتاده .

امبرلا هیچ وقت از بین نمی رود بلکه از حالتی به حالت دیگر تغییر میکند :D

• Like
Reactions: ps34 and fosil

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر