شایعه Resident Evil 6 رونمایی شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
51353723111254106496.jpg

سرانجام بازی Resident Evil 6 امروز در TGS رونمایی شده و تریلری از بازی در غرفه کپکام به نمایش گذاشته شد.

در شروع تریلر ابتدا صفحه‌ای سیاه نشان داده می‌شود، آهنگ ملایمی پخش شده و سپس جملات زیر بر روی صفحه نقش می‌بندد. در حالی که این جملات نوشته می‌شود، صدای آشنای ماشین تایپ هم به گوش می‌رسد:

" جهان همه نوع وحشت را به خود دیده است... تسلیحات بیوشیمیایی (همه چیز را) در سلطه خود گرفته‌اند".

نمایی از کره آبی زمین نشان داده می‌شود:

" و کلید متوقف کردن آن‌ها فقط در یک مکان است".

بعد برای یک لحظه کوتاه تصویری نشان داده می‌شود که به نظر می‌رسد از یک آزمایشگاه یا مرکز صنعتی باشد. در پایان نیز این اعداد به نمایش در می‌آیند: 48.415802 و 89.2673-

75708932266846364880.jpg

نکته: اگر این اعداد را در Google Map وارد کنید شما را به ایالت Ontario در کانادا هدایت می‌کنند. شایعات بر این اساس است که RE6 در کانادا اتفاق می‌افتد.

منتظر اطلاعات بشتر باشید.

Source
-----
Edit:
دانلود تیزر تریلر از اینجا

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,004
نام
آریا
Capcom یه کاری با RE کرده که حس دانلود کردن تریلرش رو هم ندارم ! :D امیدوارم واقعآ از حال و هوای نسخه پنجم دربیاد !

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
فرض میکنیم فیک بوده :D حالا چیش ما رو جو گیر کرده که فیک بودنش ما رو متعجب کنه؟ :D فقط چند تا جمله بود. میخواین از اون بهتراش رو واستون بگم؟ :))
چیزی که یه تریلر نیاز ما رو برآورد میکنه گوشه ای از اتمسفر بازیه نه جملات اینچنینی !!

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
فرض میکنیم فیک بوده :D حالا چیش ما رو جو گیر کرده که فیک بودنش ما رو متعجب کنه؟ :D فقط چند تا جمله بود. میخواین از اون بهتراش رو واستون بگم؟ :))
چیزی که یه تریلر نیاز ما رو برآورد میکنه گوشه ای از اتمسفر بازیه نه جملات اینچنینی !!

تاپیک باید به قسمت شایعه ها منتقل بشه. تا تیزر رزیدنت اویل 6 رسما توسط کپکام تایید بشه.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
کاپکام میخواد بازی رو توی سالگرد 15 سالگی RE معرفی کنه برای همین گفته تیزر فیکه :D اگه اشتباه نکنم فردا قراره مراسم سالگرد 15 سالگی RE باشه

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
نمیدونم الان باید خوشحالی کنم یا اینکه احساس ناراحتی کنم؟
Re6، صعود یا انحطاط
مسئله اینه

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
کاپکام میخواد بازی رو توی سالگرد 15 سالگی RE معرفی کنه برای همین گفته تیزر فیکه :D اگه اشتباه نکنم فردا قراره مراسم سالگرد 15 سالگی RE باشه

آره دوست من. منم همین فکر رو میکنم یه نگاهی هاین بندازین.

13ym8kzygvpw8p71bj9a.jpg
lq7zgbcs1hx2r44stv8.jpg

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
پس راکون سیتی چی بود ؟ :d

ون مربوط به پشت زمینه یکی‌ از شماره‌های قبلی‌ هست.
yahoo_4.gif

ربطی‌ به داستان اصلی‌ نداره.

اها مرسی :d

آخرین ویرایش:

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
این ژاپنی ها کار دست خودشون میدن . آخه این چه وضعشه . بیاین مثل انسان بازی رو معرفی کنید دیگه این مسخره بازی ها دیگه چیه !

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر