شایعه Resident Evil 6 رونمایی شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
51353723111254106496.jpg

سرانجام بازی Resident Evil 6 امروز در TGS رونمایی شده و تریلری از بازی در غرفه کپکام به نمایش گذاشته شد.

در شروع تریلر ابتدا صفحه‌ای سیاه نشان داده می‌شود، آهنگ ملایمی پخش شده و سپس جملات زیر بر روی صفحه نقش می‌بندد. در حالی که این جملات نوشته می‌شود، صدای آشنای ماشین تایپ هم به گوش می‌رسد:

" جهان همه نوع وحشت را به خود دیده است... تسلیحات بیوشیمیایی (همه چیز را) در سلطه خود گرفته‌اند".

نمایی از کره آبی زمین نشان داده می‌شود:

" و کلید متوقف کردن آن‌ها فقط در یک مکان است".

بعد برای یک لحظه کوتاه تصویری نشان داده می‌شود که به نظر می‌رسد از یک آزمایشگاه یا مرکز صنعتی باشد. در پایان نیز این اعداد به نمایش در می‌آیند: 48.415802 و 89.2673-

75708932266846364880.jpg

نکته: اگر این اعداد را در Google Map وارد کنید شما را به ایالت Ontario در کانادا هدایت می‌کنند. شایعات بر این اساس است که RE6 در کانادا اتفاق می‌افتد.

منتظر اطلاعات بشتر باشید.

Source
-----
Edit:
دانلود تیزر تریلر از اینجا

آخرین ویرایش:

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
اگر دقت کرده باشی گفتم از لحاظ داستان و معما و گیم پلی Actionـش من این بازی رو RE نمیدونم. وگرنه برخلاف حرف شما که میگی اتمسفر RE از دوربینش نشئت میگیره ( !!! ) دهکده ی RE4 اون جو مناسب و لازم رو داره .

کی گفته Remake و Zero روی Wii فقط با دسته ی GC کار میکنه؟ محض اطلاع این 2تا بازی هر2تاش برای Wii پورت شده. بازی مخصوص GC نیست که حتما لازم باشه برای اجراش دسته ی GC رو وصل کنی. با Wii Remote و Nunchuck هم میشه بازی کرد.
اینکه جفتشون رو پورت کردن میدونم ولی اینکه با wiiremoteکارکنن نه چون من از شبیه ساز استفاده میکنم این گزینه فعال نبود...

---------- نوشته در 10:52 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:50 PM ارسال شده بود ----------

آها بعد وی ریموت و نانچاک این وسط Woolـن!؟
ریموت ونانچاک به عنوان گیم پد شناخته نمیشن اگه میشده حداقل بازی کشتی کج wiiروساپورت میکردن...

---------- نوشته در 10:57 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:52 PM ارسال شده بود ----------

اگر دقت کرده باشی گفتم از لحاظ داستان و معما و گیم پلی Actionـش من این بازی رو RE نمیدونم. وگرنه برخلاف حرف شما که میگی اتمسفر RE از دوربینش نشئت میگیره ( !!! ) دهکده ی RE4 اون جو مناسب و لازم رو داره .

.
الان اون دهکده اخر جو واتمسفر بود به نظر شما؟اینو برو با قصر رزیدنت اویل مقایسه کن میشه براحتی فهمید چه خبره؟
بازم میگم نمای دید به بازی روی گیم پلی وجو بازی تاثیر گذاره ....

---------- نوشته در 10:58 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:57 PM ارسال شده بود ----------

Biohazard

کاربر سایت
Dec 16, 2008
927
نام
مجتبی
الان اون دهکده اخر جو واتمسفر بود به نظر شما؟اینو برو با قصر رزیدنت اویل مقایسه کن میشه براحتی فهمید چه خبره؟
همه ی شماره ها که نمیشه توی قصر اتفاق بیفته که بگیم اتمسفرش فلانه یا ... . دهکده اون حالت Mysteryگونه ی مناسب رو داشت.
بازم میگم نمای دید به بازی روی گیم پلی وجو بازی تاثیر گذاره ...
دقیقا LIN گزینه ی مناسبی برای اثبات خلاف حرف شما هست.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
احد حالا من ازت یه سوال دارم:d
به نظرت اگر استاد میکامی شماره 5 رو میساخت،بازهم نتیجه همین بود؟:-/

:D
از 2 بعد میشه به این قضیه نگاه کرد.

یک بعدش اینه که چون میکامی بهتر با ساختار بازی آشنا بود میتونست کم کارهای خودش رو جبران کنه. به عبارتی میتونست افق خواسته های خودش رو توی شماره ی پنجم سازماندهی بده. تو این حالت فرض بر اینه که تو شماره ی چهارم میکامی نصف خواسته های خودش رو عملی کرد و تو شماره ی بعدی کامل میکرد .
اما تو حالت دوم میکامی همه چی رو میزد بهم و اون دگرگونی خودش رو کامل میکرد. تو این حالت نتیجه ای بدتر از RE5 پیش رو داشتیم.

کلا من موندم که باید به این شخصیت لعنت بفرستم یا ستایشش کنم :D

RockIT

کاربر سایت
Apr 29, 2010
2,314
نام
افشین
اما تو حالت دوم میکامی همه چی رو میزد بهم و اون دگرگونی خودش رو کامل میکرد. تو این حالت نتیجه ای بدتر از RE5 پیش رو داشتیم.
همچین چیزی نمی شد چون میکامی خودش گفته بود اگر رزیدنت ایول 5 رو من می ساختم به شدت ترسناک می ساختم
-------------------------------------------------
در ضمن بحث فضا اگه باشه من فضای شهر راکون رو بیشتر می پسندم 50000 بار هم گفتم
شما با صحنه هایی که تو شهر راکون میدیدن می تونستین هزار تا تصور داشته باشین که چه اتفاقی افتاده که این اتوبوس رفته تو دله ایت ساختمون
یا وقتی صدای جیغ یه بچه از یه کوچه میومد وحشت می کردین و خیلی هم دلتون می سوخت حالت بدبختی و آشفتگی تو شماره 4 و 5 نبود
شما از کشتن گانادو ها لذت می بردین ولی وقتی سرگدشت بریکین رو می دیدین دلتون می سوخت
یه نظرم مهمترین چیز تو دو شماره آخر که اون حسو نابود می کرد جمع کردن پول بود مثل سونیک
عزیزان چک پوینت از زمان سونیک خدا بیامرز هم بود
خلاصه اینکه من زیاد بحث کردم تو اونیکی تاپیک در این مورد
دو شماره آخر دو تا بازی عالی بود ولی انصافا رزیدنت ایول نبود
شاید این تحولات روی یه ip جدید می تونست حتی موثر تر باشه

آخرین ویرایش:

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
:D
از 2 بعد میشه به این قضیه نگاه کرد.

یک بعدش اینه که چون میکامی بهتر با ساختار بازی آشنا بود میتونست کم کارهای خودش رو جبران کنه. به عبارتی میتونست افق خواسته های خودش رو توی شماره ی پنجم سازماندهی بده. تو این حالت فرض بر اینه که تو شماره ی چهارم میکامی نصف خواسته های خودش رو عملی کرد و تو شماره ی بعدی کامل میکرد .

کلا من موندم که باید به این شخصیت لعنت بفرستم یا ستایشش کنم :D
احد دقیقا قسمت اول حرفت درسته.تو واقعا فکر میکنی،میکامی همینجوری رو هوا و بدون برنامه اومد کلا ساختار evil رو دگرگون کرد،بدون اینکه به آینده این سری فکر کنه؟مطمئنا شما بهتر از من میکامی رو میشناسی.به نظر من میکامی یه هدف بلند مدت با ایده های زیاد داشت که ابتداء با دگرگون کردن ساختار بازی در اویل 4 اینکارو شروع کرد.من ایمان دارم اگر میکامی بازهم میموند شماره 5 بسیار بسیار بهتر از چیزی که الان ساخته شده،و بسیار بهتر از شماره 4 میشد.من ایمان دارم اگر میکامی بود،هیچوقت زامبی موتوری تو بازی پیدا نمیشد!!!هیچوقت پشت تیربار نمیرفتیم،هیچوقت با یک پارتنر از ابتداء تا انتها همراه نبودیم.فکر میکنم این صحبتهای منو قبول داشته باشی:-/:d

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
امتیاز هارو ولش کن اگر RE4 با همون تیپ کلاسیک میومد الان بهت میگفتم خودت اینجا نشسته بودی داشتی از بازی انتقاد میکردی که این بازی چرا هی روند تکراری میره. وگرنه کپکام اول یه نمایش از بازی داد با همون سبک و دوربین کلاسیک وقتی تریلر رو دیدم خوف کردم. آریا همش درباره تریلر میگفت ...
بحث این سلیقه گیمر عوض شده، الان دیگه 10 سال پیش نیست والا به خدا منی که یه زمانی میشستم بازی هایی مث MP2 رو میرفتم برای خودم بدون تریلر الان واقعا نمیتونم گیم ها به سوئی رفتن که راحت شن و دست گیمر رو باز بزارن چون گیمر ها ماشاالله ...
یه چیز مث RE3 تو این نسل و بعد از RE4 محکوم به شکست بود ...

خوب الان شما یه کامنتی از من پیدا کن که توش گفته باشم RE نیاز به تغییر نداشت تا من به این نتیجه برسم که شما بر پایه ی اون حرفم این پست رو زدید :D کی گفت تغییر نمیخواد بازی؟ :D
ببین وقتی میگم تعریف بازی عوض شد یعنی اون چیزی که شما بهش سیب زمینی میگفتی شد گوجه فرنگی :D
مدرن شدن به دگرگونی نمیگن. مدرن شدن کاری با معیار های اصلی بازی نداره.

الان شما 20 سال پیش ماریو بازی کردی. حالا این ماریو تا چه اندازه تغییر کرده به نظرت؟ اون معیار ها هنوز هم هستن تو بازی. دیگه اینجا با گوجه فرنگی طرف نیستیم. پس مردن شدن اینی که شما میگی نیست.

احد دقیقا قسمت اول حرفت درسته.تو واقعا فکر میکنی،میکامی همینجوری رو هوا و بدون برنامه اومد کلا ساختار evil رو دگرگون کرد،بدون اینکه به آینده این سری فکر کنه؟مطمئنا شما بهتر از من میکامی رو میشناسی.به نظر من میکامی یه هدف بلند مدت با ایده های زیاد داشت که ابتداء با دگرگون کردن ساختار بازی در اویل 4 اینکارو شروع کرد.من ایمان دارم اگر میکامی بازهم میموند شماره 5 بسیار بسیار بهتر از چیزی که الان ساخته شده،و بسیار بهتر از شماره 4 میشد.من ایمان دارم اگر میکامی بود،هیچوقت زامبی موتوری تو بازی پیدا نمیشد!!!هیچوقت پشت تیربار نمیرفتیم،هیچوقت با یک پارتنر از ابتداء تا انتها همراه نبودیم.فکر میکنم این صحبتهای منو قبول داشته باشی:-/:d

میکامی استارت بدی زد. همین باعث میشه من تو شک باشم :D اما شاید خودش تنها کسی باشه که گند زده شده توسط خودش رو جمع و جور کنه :D کلا میکامی با RE4 عرصه ی گیم رو چند گام برد جلو. اما بازی خودش رو دچار تزلل کرد :D

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
میکامی استارت بدی زد. همین باعث میشه من تو شک باشم
biggrin1.gif
اما شاید خودش تنها کسی باشه که گند زده شده توسط خودش رو جمع و جور کنه
biggrin1.gif
کلا میکامی با RE4 عرصه ی گیم رو چند گام برد جلو. اما بازی خودش رو دچار تزلل کرد
biggrin1.gif
آدم لذت میبره باهات بحث میکنه
yahoo_6.gif
منم باهات موافقم که اویل 4 یه اویل اصیل نبود.اما این که میگی بد بودن 5 تقصیر 4 بود رو قبول ندارم.نگاه کن احد،همونطور که گفتم،میکامی با ساخت شماره 4،به قول تو صنعت گیم رو به جلو برد،و از طرفی بعضی از المانهای نسخه های قبل رو سعی کرد حفظ کنه.شماره 4 به قولی تازه شروع شاهکار دیگه ایی از این سری بود.یه جور تولد دوباره.متوجه میشی چی میگم؟
yahoo_4.gif
اگر میکامی میومد و 5 رو خودش میساخت بهت قول میدم،چنان اویل فوق العاده ایی میساخت که قابل وصف نباشه.از طرفی تو اینو هم در نظر بگیر که طبیعتا با دگرگون کردن سیستم بازی،طبیعتا ضعفهایی هم تو بازی بوجود میاد که اجتناب ناپذیزه.البته مطمئنم اینو قبول داری
biggrin1.gif
قطعا میکامی نه میتونست و نه میخواست که هرچی در توان و ذهنش بوده رو در شماره 4 پیاده کنه،چون دیگه اونوقت برای شماره 5 چیزی برای عرضه نداشت.اون میخواست یواش،یواش و با حوصله شاهکار دیگه ایی رو خلق کنه که متاسفانه نشد.خلاصه اینکه من همیشه حسرت اینو میخورم چرا میکامی رفت تا این سری سرنوشتش به دست باد بیوفته.

کلا من بدجور عاشق این نابغه هستم،انقدر بهش گیر نده
biggrin1.gif

راستی احد جون اصلا استاد چرا از کپکام رفت
yahoo_2.gif

ashkanhsj

کاربر سایت
Sep 18, 2007
249
وقتی که میکامی اون زمان رئیس استودیوی شماره ی 4 بود چه بلایی سر Capcom Five اومد؟ من فکر می کنم که شکست مالی کپکام و فشار زیادش رو میکامی باعث تغییرات زیاد این فرنچایز شد.
[h=1][/h]

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
آدم لذت میبره باهات بحث میکنه>:d<منم باهات موافقم که اویل 4 یه اویل اصیل نبود.اما این که میگی بد بودن 5 تقصیر 4 بود رو قبول ندارم.نگاه کن احد،همونطور که گفتم،میکامی با ساخت شماره 4،به قول تو صنعت گیم رو به جلو برد،و از طرفی بعضی از المانهای نسخه های قبل رو سعی کرد حفظ کنه.شماره 4 به قولی تازه شروع شاهکار دیگه ایی از این سری بود.یه جور تولد دوباره.متوجه میشی چی میگم؟:dاگر میکامی میومد و 5 رو خودش میساخت بهت قول میدم،چنان اویل فوق العاده ایی میساخت که قابل وصف نباشه.از طرفی تو اینو هم در نظر بگیر که طبیعتا با دگرگون کردن سیستم بازی،طبیعتا ضعفهایی هم تو بازی بوجود میاد که اجتناب ناپذیزه.البته مطمئنم اینو قبول داری:biggrin1:قطعا میکامی نه میتونست و نه میخواست که هرچی در توان و ذهنش بوده رو در شماره 4 پیاده کنه،چون دیگه اونوقت برای شماره 5 چیزی برای عرضه نداشت.اون میخواست یواش،یواش و با حوصله شاهکار دیگه ایی رو خلق کنه که متاسفانه نشد.خلاصه اینکه من همیشه حسرت اینو میخورم چرا میکامی رفت تا این سری سرنوشتش به دست باد بیوفته.

کلا من بدجور عاشق این نابغه هستم،انقدر بهش گیر نده:biggrin1:

راستی احد جون اصلا استاد چرا از کپکام رفت:(

تنها علتی که به قول خودت به میکامی گیر میدم اینه که اومد پایه های بازی رو فدای نوآوری کرد. واسه همین اگه قرار بود RE توسط میکامی ادامه پیدا کنه دچار تغییرات بدتری میشد. باز تنها چیزی که من رو میتونست به حضور میکامی امیدوار کنه این بود که خودش فهمیده بود در ساختن RE4 دچار اشتباهاتی شده. پس با حضورش توی RE5 اون ایده ی اولیش رو نمیتونست به ثمر برسونه بلکه ایده ی خودش رو با پایههای RE وفق میداد. به نظر خودم میتونست همچین کاری بکنه.
اما در مورد مقصر بودن RE4
ببین هرچیزی استارت بخوره معمولا شماره ی بعدیش همونو ادامه میده. تو مطمئن باش اگه میکامی هم میومد به روش قبلیش RE5 رو میساخت باز داستان تکرار میشد. واسه همین میگم مشکل از خود RE4 یا به عبارتی خود میکامی شروع میشه. میکامی میدونست از کجا گیر داشت کارش. واسه همین میتونست بازی رو یه سروسامانی بده.
اما یک نظریه هست. اونم اینه که اگه میکامی RE4 رو نمیساخت ممکن بود در شرایط اینچنینی نباشیم.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,643
نام
سهيل
تنها علتی که به قول خودت به میکامی گیر میدم اینه که اومد پایه های بازی رو فدای نوآوری کرد. واسه همین اگه قرار بود RE توسط میکامی ادامه پیدا کنه دچار تغییرات بدتری میشد. باز تنها چیزی که من رو میتونست به حضور میکامی امیدوار کنه این بود که خودش فهمیده بود در ساختن RE4 دچار اشتباهاتی شده. پس با حضورش توی RE5 اون ایده ی اولیش رو نمیتونست به ثمر برسونه بلکه ایده ی خودش رو با پایههای RE وفق میداد. به نظر خودم میتونست همچین کاری بکنه.
اما در مورد مقصر بودن RE4
ببین هرچیزی استارت بخوره معمولا شماره ی بعدیش همونو ادامه میده. تو مطمئن باش اگه میکامی هم میومد به روش قبلیش RE5 رو میساخت باز داستان تکرار میشد. واسه همین میگم مشکل از خود RE4 یا به عبارتی خود میکامی شروع میشه. میکامی میدونست از کجا گیر داشت کارش. واسه همین میتونست بازی رو یه سروسامانی بده.
اما یک نظریه هست. اونم اینه که اگه میکامی RE4 رو نمیساخت ممکن بود در شرایط اینچنینی نباشیم.

آخه اين وسط باز دوتا مسئله هستش.يك اينكه واقعا من به عنوان يك طرفدار RE نميدونم كه اگه اون تغييرات روميكامي نميداد بازي باز هم موفق ظاهر ميشد يا نه.از طرف ديگه تمام اين تغييرات به خاطر ميكامي نبود.يك سريش به دليل تغيير نسل و به طبع اون ايجاد نيازهاي جديد بود.يا يكسري از محاسن RE هاي كلاسيك نا خود آگاه از نقص و كمبود سيستم ها اون زمام ايجاد شده يود كه نمونش هم در بازيهاي ديگه مثل Parasite Eve هم ديده بودم.يعني مثلا زاويه و دوربين ثابت باعث كاهش قدرت مانور و به طبعش افزايش حس ترس ميشد.

Mr.Death

دبیر تحریریه بازنشسته
کاربر سایت
May 31, 2006
4,070
نام
احد
آخه اين وسط باز دوتا مسئله هستش.يك اينكه واقعا من به عنوان يك طرفدار RE نميدونم كه اگه اون تغييرات روميكامي نميداد بازي باز هم موفق ظاهر ميشد يا نه.
مسئله اینه که بازی از نظر ساختار یک رزیدنت ایول نبود . اون موفقیت هاش رو هم مدیون یه سری چیزهای دیگه بود.

از طرف ديگه تمام اين تغييرات به خاطر ميكامي نبود.يك سريش به دليل تغيير نسل و به طبع اون ايجاد نيازهاي جديد بود.يا يكسري از محاسن RE هاي كلاسيك نا خود آگاه از نقص و كمبود سيستم ها اون زمام ايجاد شده يود كه نمونش هم در بازيهاي ديگه مثل Parasite Eve هم ديده بودم.يعني مثلا زاويه و دوربين ثابت باعث كاهش قدرت مانور و به طبعش افزايش حس ترس ميشد.

همه چیز تحت عنوان RE 3.5 آماده بود. یهویی نمیدونم چه بلایی سر میکامی اومد که بازی رو اونطوری کرد. در ضمن RE با زاویه ی دوربین جدید هم میتونه همچنان ترسناک باشه. بهترین مثال Dead Space هست. کلا ایجاد اتمسفر درگیرکننده و ترسناک آنچنان نیازمند دوربین خاص نیست.

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
درسته ولی میتونستند این اسپین آف راکون سیتی رو دقیقا با همون دوربین بسازند! اینا تجربه شوتر رو که تو نسخه 5 دیدند. میتونستند این نسخه فرعی رو با همون حال هوای کلاسیک و دوربینش بسازند بعد واسه نسخه 6 با همون دوربین جدید ولی با اتمسفر خاص میساختند.

در کل منم با اون دوربین منسوخ شده نسل قبل زیاد موافق نیستم ولی دوست داشتم این اسپین آف با همون دوربین ساخته میشد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر