شایعه Resident Evil 6 رونمایی شد

GENE

کاربر سایت
May 12, 2007
2,982
نام
مهدی
سلام
51353723111254106496.jpg

سرانجام بازی Resident Evil 6 امروز در TGS رونمایی شده و تریلری از بازی در غرفه کپکام به نمایش گذاشته شد.

در شروع تریلر ابتدا صفحه‌ای سیاه نشان داده می‌شود، آهنگ ملایمی پخش شده و سپس جملات زیر بر روی صفحه نقش می‌بندد. در حالی که این جملات نوشته می‌شود، صدای آشنای ماشین تایپ هم به گوش می‌رسد:

" جهان همه نوع وحشت را به خود دیده است... تسلیحات بیوشیمیایی (همه چیز را) در سلطه خود گرفته‌اند".

نمایی از کره آبی زمین نشان داده می‌شود:

" و کلید متوقف کردن آن‌ها فقط در یک مکان است".

بعد برای یک لحظه کوتاه تصویری نشان داده می‌شود که به نظر می‌رسد از یک آزمایشگاه یا مرکز صنعتی باشد. در پایان نیز این اعداد به نمایش در می‌آیند: 48.415802 و 89.2673-

75708932266846364880.jpg

نکته: اگر این اعداد را در Google Map وارد کنید شما را به ایالت Ontario در کانادا هدایت می‌کنند. شایعات بر این اساس است که RE6 در کانادا اتفاق می‌افتد.

منتظر اطلاعات بشتر باشید.

Source
-----
Edit:
دانلود تیزر تریلر از اینجا

آخرین ویرایش:

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
امیدوارم شخصیت اصلیش لئون کندی باشه چون هر موقع که این شخصیت تو بازی بوده شاهد یه اویل با کیفیت بودیم یه جورایی خیلی بازی امیدوار کننده نشون میده من که خوشم اومد

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
من میگم هدف کپکام از این کار همین اعداد این بوده که میخواسته بگه تو بازی معما هم هست.البته این حدس منه.:d

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اضافه میکنم
لیان و جیل قهرمانان بازی هستند.داستان بازی در منطقه ی در کانادا Thunder Bay, Ontario اتفاق میفته. و بازی با رزیدنت اویل رولیشنز ارتباط خیلی زیادی داره و سازمان ولترو هم در بازی هست. ادا ونگ هم نقش عمده ای در بازی داره و برای شرکت کار میکنه. زاویه بازی یه استایل سینماتیک جدید هست که یادآور بازی های قدیمی رزیدنت اویل هست. احتمال حضور تایپ رایتر در بازی زیاده.از نکان مهم دیگه بازگشت کرکتر ها .دشمنان قدیمی اما حتمالا شیوه ی جدید.این بازی قراره ترسناک ترین رزیدنت اویل که تا حالا ساخته شده بشه.

• Like
Reactions: Wander

rahavard

کاربر سایت
Jul 14, 2010
63
نام
فرهاد

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
اقا دمت گرم بسی خبر خوشحال کننده ای بود:x من که از همین الان لحظه شماریم شروع شد:d اگه کپکام یه حالی بده رزیدنت ایول 0 رو hd کنه که من حاضرم از محل سکونتم تا ژاپن سینه خیز برم:d

نه کپکام هنوز اونو تایید نکرده و اون تریلر نمایشی از عنوان های آینده باز یهای کپکام بوده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر