Resident Evil 5 | X360 Version

ali954 جان منظورم از Rocket Launcher همون Rocket Launcher ه دیگه !
خوب اگه Upgrade هاش تموم بشه دیگه نمیشه تیر خرید یعنی ؟!

به نظر من Gamespot امتیاز بازی رو به اندازه داد !
با تمام احترامی که برای سری RE قائل هستیم باید قبول کنیم که 8.5 بسه برای این نسخه .

ببین rocket luancher که تیراشو بی اپگریدم میشه خرید ! همون 4800 $ اسیدیو انفجاریو...
ولی بقیه تفنگ هافکر نکنم غیر اپگرید راهه دیگه ای باشه؟!! واسه پر کردنش
در کل راکت لانچر نسبت به قیمتش واقعا کارایش عالیه!! مخصوصا برای کشتن اون سوسک بزرگا!!
امیر 3 ساعته چطوری تموم کردی نکنه چیت speed زدی:دی این چیت های کانتر به اویلم رحم نکرد:P

ali954

به نظر من Gamespot امتیاز بازی رو به اندازه داد !
با تمام احترامی که برای سری RE قائل هستیم باید قبول کنیم که 8.5 بسه برای این نسخه .
کسایی که همون مرحله 1 را دیدند آره یا باید بگم شاید ... من خودم روز اول اون مرحله اول را دیدم حالم بد شد:biggrin1: ولی بعدش دیدم که همون Res خودمون شده که ایرادات و گافیک و چندین چیز دیگه اش بهتر شده !

من هم تا الان ساعت 4 صبح داشتم بازی می کردم ( البته برای اچیومنت Pro )

دوستام من دو ساول داشتم اول اينكه آيا ميشه براي اسلحه ها تير خريد ؟ 2- من يك بسته پيدا كردم گفته نمي دونم چيچي اسيد . اون اون چه استفاده ميشه . مثله بسته تير است ؟

یه تفنگ هست که تیرهای قوی پرت میکنه .مثل نارنجک انداز
اون تیرهای اون هست
اشک آور داره یخی داره اسیدی داره آتشی داره و انفجاری و ...

سلام دوستان عزیز
ببخشید نمی خوام یه بحثی رو الکی ادامه بدم اما از دوستانی که میگن داستان
رزیدنت اویل 5 عالی و جذاب بود خواهش میکنم 3 تا دلیل بیارن که چرا داستان خوب بود
واقعا فکر میکنید رمز و رازی در داستان وجود داشت که بشه بازی رو پیگیری کرد؟
آیا جز رابطه سرد کارکترها و سر هم کردن آنها بین هم چیزه دیگری وجود داشت؟

واقعا که بعد از چپتر 3 حس و حال رزیدنت اویلهای قبل رو به من داد البته با گرافیک فوق العاده.این بازی بسیار جالبتر از شماره ی 4 اون بود:love:

Last edited by a moderator:
من یه 2 ساعتی با 360 بازی کردم بازی واقعا به نظر من قشنگ و لذت بخش بود . اما Resident Evil نبود !

یعنی اگر اسم این بازی یه چیز دیگه بود خیلی امتیاز بالاتری می گرفت . بازی اکشن جالبی داشت بغیر از اینکه در حالت AIM حرکت نداشت !

امیدوارم که نسخه ی بعدی یه Evil واقعی و به سبک کلاسیک اما به روز باشه !

بازی بلاخره 1000 شد ! در کل با pro 6 بار بازی را تمام کردم... همه اسلحه ها و... را هم گرفتم.

در مورد boss ها همه با RPG بی نهایت راحت می میرند به غیر از JILL که اون هم با مگنوم و در کل 12 تیر بدون مردن تمام شد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or