Resident Evil 5 | X360 Version

برای Rocket Launcher نمیشه Ammo خرید ؟
برای بقیه ی تفنگها چی ؟ Shutgun ، Magnum .

ساسان جان منظورت از راکت لانچر بازوکا که نیست؟
اگر نه اون نارنجک اندازه تیراش 12 تایی 4800 اسیدی انفجاری اتشین:biggrin1: الکتریکی:biggrin1: با گارانتی:p
تیر اگر بخوای بگیری باید Upgrade کنی قسمت ظرفیت رو پر میشه دیگه راهه دیگه ای پیدا نکردم! هر lvl از ظرفیت=500 واسه کلت و شاتگان و mp5
مثلا کلتو از 6 به 7 ارتقا بدی 7 تا تیره پر میده!

دوستان من بازی را 5 بار تمام کردم و فقط درجه pro مونده ... تا اینجا 800تا هم گرفتم :دی

من همه اسلحه ها را با آپگرید هاشون هم انجام دادم ... به طور کلی می شه گفت بازی را خوردم ! :دی

سلام بر همه بزرگان
واقعاً شرمنده این سوال رو میکنم :
RE5 رو میشه 2 نفره (co-op) رفت؟

بله!!!
شما هر دو پروفايل رو Sign in ميكني بعد با يكي ميري تو بازي !!!
بعد با اون يكي دسته Pause ميزني !!! بعد اون يكي پروفايل هم وارد بازي ميشه

دوست من.شما چند ساعته تموم کردی؟:love:
3 ساعت آماتور و 6 ساعت vetran ... ولی pro دیگه فرق داره !
RE5 رو میشه 2 نفره (co-op) رفت؟

co op یعنی دونفره به صورت آنلاین ولی اون که شما می گید یعنی splite screen که با دو دسته از طریق یک دستگاه می رویم که همانطور که نوید گفت باید تنظیمات اولیه روی splite screen باشه و توی بازی با دسته دوم stART بزنی...

دوستان من بازی را 5 بار تمام کردم و فقط درجه pro مونده ... تا اینجا 800تا هم گرفتم :دی
من همه اسلحه ها را با آپگرید هاشون هم انجام دادم ... به طور کلی می شه گفت بازی را خوردم ! :دی
سلام امیر. آقا تو چرا 5 بار تموم کردی؟ راسیت برای آچیومنت آپگرید اسلحه ها همه رو باید کامل آپگرید کنی؟

سلام امیر. آقا تو چرا 5 بار تموم کردی؟ راسیت برای آچیومنت آپگرید اسلحه ها همه رو باید کامل آپگرید کنی؟
برای پول سلاح ها و اچیومنت های سخت بازی لازم هست بارها بازی تمام بشه ! البته این کار برای عاشقان Res5 که 4 5 تا توی لایو هستیم راحت هست :biggrin1:

در کل برای آپگرید اسلحه ها خیلی سختی خواهید کشید ! هر کسی این بازی را 1000 کنه واقعا بی نظیر هستش ولی من فعلا 825 بیشتر نگرفتم ;)

ali954 جان منظورم از Rocket Launcher همون Rocket Launcher ه دیگه !
خوب اگه Upgrade هاش تموم بشه دیگه نمیشه تیر خرید یعنی ؟!

به نظر من Gamespot امتیاز بازی رو به اندازه داد !
با تمام احترامی که برای سری RE قائل هستیم باید قبول کنیم که 8.5 بسه برای این نسخه .

ولی قبول کنید اگه اسمش رزیدنت اویل نبود شاید امتیاز بالاتری میگرفتو کسیم ازش ایراد نمیگرفت.
تغریبا اسم بازی بود انتظارارو برد بالا
ببینید ایجاد تغیرات سخته اگه هم میخاست یه چیز مشابه بده مطمئنا خیلی بیشتر ازش ایراد میگرفتید.
سلیقه ها فرق داره و انتقاد از وضع موجود همیشه هست .
به نظر من چون هدف ایجا یه بازی co op بود بازیو خوب ساخته بودن گرچه خودم مخالف co op برای re5 بودم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or