Resident Evil 5 | PS3

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
فقط سگای توی بازی پدر منو در آورده!!!!:mad:
عالی نیست!خوب میشه گفت!
یکی از boss های ناموزونش همون خفاشه که امروز پدرو رو در آورد!من هم نسخه ps3
هم 360 رو امروز بازی کردم:laughing:
تفاوتی ندارن!فقط موندم مثل اویل 4 چندتا cut باحال ببینم

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
من بازی رو تموم کردم به نظر من اصلا" اون پایان باشکوه که سازندگان ازش سخن میگفتن رو نداشت ! فقط همه هی همدیگه رو نگاه میکردن :biggrin1: (کسی که بازی رو انجام داده باشه منظورم رو میفهمه !) حالا هم دارم بازی رو روی درجه سختی hard میرم شاید یه فرجی شد و پایانش تغییر کنه یا حداقل یه چیزیش عوض بشه !
پایانش انقدر ساده است که شاید کسی که یک ذره اطلاع راجب این شماره داشته باشه میتونه حدس بزنه !
در کل من به داستان بازی امیدوار بودم که اونم پایان انچنان دلچسبی نداشت .

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود
نیما جون در مورد اون خطها باید بگم دو ویرایش رو توی HD TV عالی تست کردیم ( فروشگاه دوستان ) متاسفانه هر دو این مشکل رو دارن ولی نسخه 360 داغون تره :D. خیلی واضح و روشن و قابل لمستره.
ممنون

ویرایش:
هنوز بازی گیرم نیامده دوستان لطف کنن اهنگهای غمگین نزنن :D.

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,189
پس منم عجله ای برای تموم کردنش ندارم!دیگه ماشین سواری:cheesygri
اویل موتورسوار:eek:قیق رانی!یک ماهیگیری هم میزاشتن عالی میشد!
انگار کپی اویل 4!هرچی میدونستن کردن تا 5رو به گند بکشن:evil:
حالام مهمونی رلایزش رو میدن!با این اوعضاع معلومه مولتی پلت میشد!
نه به اون سرو صدا و تریلر..............
نه هم به این بازی اکشن نامعلوم!:laughing:
احتمالا 6 رو هم میخوان تو هوا پیما یا تو فضا ادامه بدن!

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,045
نام
نیما
درود
نیما جون در مورد اون خطها باید بگم دو ویرایش رو توی HD TV عالی تست کردیم ( فروشگاه دوستان ) متاسفانه هر دو این مشکل رو دارن ولی نسخه 360 داغون تره :D. خیلی واضح و روشن و قابل لمستره.
ممنون

ویرایش:
هنوز بازی گیرم نیامده دوستان لطف کنن اهنگهای غمگین نزنن :D.

نسخه 360 رو من الان دارم ، ولی این مشکلش خیلی رو مخمه ، نمیتونم بازی کنم !! با این گرافیک ویژوالی فوق العاده ای که داره ( به نظر من بهترینه تا حالا !!! ) نمیدونم این چه مصیبتیه که انداختن توش ، من حاضر بودم یکم از تکسچر هاش میزدن ولی اینجوری نبود ...
حالا PS3 ش هم میگیرم ببینم اون چطوره ... ( دموش که اصلا اینجوری نبود )

BIIAA

کاربر سایت
Jan 9, 2007
293
راستی یک نکته که یادم رفته بود بگم اون زامبی های اره برقی که توی این نسخه طراحی شده خیلی چرت تر از نسخه قبلی طراحی کردنش و موقعی که هر کدام از اینها رو می خواین بکشین انگار میخواین boss اخر بازی رو بکشید (هر چی موشک و RPG روی اونها خالی میکنید نمی میرند که نمیمیرند !) مثلا" خواستند با این کار هیجان بازی رو افزایش بدند که افتضاح شده ! باز هم این رو انهای که بازی کرده اند متوجه شدند
من هم که بازی رو میخواستم روی حالت HARD برم که بلکه فرجی شد و اخر داستان بازی تغییر کنه . وقتی از اونهایی که رفته بودن پرسیدم گفتن جز چندتا ***** رنگی برای بازی یا مثل اینها چیز دیگه ای ازاد نمیشه ! که با توجه با این تفاسیر شماره پنجم بازی رسما" . . . . . . . شده

آخرین ویرایش:

Sweet Jesus

کاربر سایت
Oct 11, 2007
3,036
نام
امیر آزاد
نه آقا نشو، بازی سخته، ملت خوششون نمیاد، مث استریت فایتره... برعکس من هرچی هاردکور میشناسم خصوصا ژاپنی که تو PSN با هم هستیم، بازی رو شاخ تر از نسخه 4 دونستن

QuinT

کاربر سایت
Feb 16, 2007
1,454
نام
Mehdi
نه آقا نشو، بازی سخته، ملت خوششون نمیاد، مث استریت فایتره... برعکس من هرچی هاردکور میشناسم خصوصا ژاپنی که تو PSN با هم هستیم، بازی رو شاخ تر از نسخه 4 دونستن

که واقعا هم همینطوره !
من نمیدونم چه طور بعضی از دوستان میگن این بازی چرته و ... . یعنی خیلی عجیبه ها !! به نظر من این بازی جزو بهترین نسخه های سری Re هست ( که خب کاملا هم مشخصه مگر باز یه عده بیان این نکته رو هم انکار کنن ! ) و بی شک بهتر از شماره 4 هم هست .
مخصوصا داستان بازی که از یک لحاظ هایی واقعا پرباتر از نسخه های گذشته هست به عقیده من .
البته من منکر بعضی از ضعف های این بازی هم نمیشم اما تعدادی دیگه دارن خیلی بی انصافی میکنن .

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,073
درود ب همه
7-8 روز صبر و شکیبائی نتیجه داد و بلاخره امروزسهم ما هم رسید. دو عدد تهیه کردم یکی واسه خودم یکی واسه دوست عزیزم تورج (:D). متاسفانه هنوز بازی رو ننداختم تو حلقوم کمثول (:D) تا باشه فردا سر فرصت یه حالی ببریم هرچی باشه 4 سال دندون رو جیگر فشردم :D.
اینم عسکش :biggrin1:
http://i39.tinypic.com/16awo48.jpg
http://i39.tinypic.com/16awo48.jpg

آخرین ویرایش:

WILDCAT

کاربر سایت
Jun 5, 2007
1,572
نام
Noctis LuciS Caelum
درود ب همه
7-8 روز صبر و شکیبائی نتیجه داد و بلاخره امروزسهم ما هم رسید. دو عدد تهیه کردم یکی واسه خودم یکی واسه دوست عزیزم تورج (:D). متاسفانه هنوز بازی رو ننداختم تو حلقوم کمثول (:D) تا باشه فردا سر فرصت یه حالی ببریم هرچی باشه 4 سال دندون رو جیگر فشردم :D.

فریدون تو که چهار روز صبر کردی دو روز دیگه وایسا پنج شنبه بازی دست من برسه با هم بریم :biggrin1:

الهی موقع بازی کردنت برقا بره :biggrin1::biggrin1::biggrin1::biggrin1:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
مخصوصا داستان بازی که از یک لحاظ هایی واقعا پرباتر از نسخه های گذشته هست به عقیده من .
البته من منکر بعضی از ضعف های این بازی هم نمیشم اما تعدادی دیگه دارن خیلی بی انصافی میکنن .

منم منکر این نمیشم این بازی خوب هستش و تونسته گرافیک فوق العاده ای رو هم به نمایش بزاره ولی واسه کسی که طرفدار RE هستش و اکثر نسخه هاش رو بازی کرده داستان بازی به هیچ وجه قابل قبول نیست شاید از RE 4 بهتر باشه ولی قابل مقایسه با نسخه های قبل از RE 4 نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر