Resident Evil 5 | PC

• Thread starter Thread starter Sha7ab
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:
برای این حرفت(اول برای pc بوده)منبع بیار عزیز.فکر کنم برعکس گفتی.چون بازی بیاد در مواقعی که میخواد علامت دکمه نشون بده دسته xbox 360 رو نشون خواهد داد که گفته من رو ثابت میکنه همون طور که resident 4 دسته ps2 رو نشون میداد.

سورس‌خور شدی ؟‌ :دی

همون فقط با gamepad باشه بهتره.
بدترین بازی پورت شده ای که کپکام تا حالا داده lost planet بوده. با اون سرعت فریم وحشتناکش... البته این هیچ ربطی نداشت همینجوری گفتم.

دوستان از ماوس و کیبورد میشد تو نسخه دموش استفاده کرد یا اینم مثل RE4 هست؟ حالا اگر جواب منفیه تو نسخه نهایی میشه از ماوس هم استفاده کرد؟
نسخه دمو تنها برای بنچمارک بود و قابل بازی نبود.
نسخه pc مثل نسخه کنسولی خاصیت split screen داره ؟
فکر کنم یه جا خونده بودم داره.

یکی لطف کنه داستان و ماجراهایی که در بازی اتفاق میافته و شخصیتهای بازی رو معرفی کنه
هزارتا مطلب در مورد گرافیک و کریس و این جور چیزها خوندم ولی واقعا من تشنه ماجرای البرت وسکر و اون پیر مرد و اون زن با لباس سفید هستم من که حالا حالا ها نمیتونم بازی کنم میخوام داستان کامل و در گیریهای بازی رو بدونم از بس مطلب درباره اتفاق افتادن ماجرا در آفریقا خوندم خسته شدم اینها همش مطالب در پیتی هستن یه چیز مشت مثل این بنویسید حال کنیم http://www.irplaces.com/vbulletin/showthread.php?t=5627

در جواب این دوست
البرت وسکر دشمن کریس از رزیدنت اویل 1 تا حالا بوده که تو این بازی در مرحله اخر می کشیش
یه فرد نقاب دار هم در بازی هست که در رزیدنت اویل 1 همکار کریس بود
رزیدنت اویل 1
در مرحله اخر این بازی کریس و همکارش که اسم اون یادم نمی اید می رن درون یک اتاق و با البرت روبه رو می شن البرت قدرت جابه جایی سریع را داره کریس می ره باهاش مبارزه کنه اما نمی تونه البرت اونه بالا می بره و میخواهد که خفش کنه اما همکار کریس که این صحنه را می بینه با سرعت می اید و خودشو و البرت را به ته دره پرتاب می کنه
کریس از اون به بعد فکر می کنه که همکارش مرده اما همکارش به دست البرت می افته و اونو ویروسی میکنه
رزیدنت اویل 5
اون زن سفید البرت را دوست داره و به دست اون ویروسی شده که در بازی یکی از غول های بازی است

برای بار دو میلیون و ششصد و پنجاه و سه هزار و دویست و هشتاد و ششم !!!
داستان بازی را در "اسپویلر" بگذارید ... تا برای بقیه فاش نشود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Last edited by a moderator:
سورس‌خور شدی ؟‌ :دی
امیر چرا از من نقل قول میکنی؟:biggrin1: اون پست رو need to fight داد نه من!

برای این حرفت(اول برای pc بوده)منبع بیار عزیز.فکر کنم برعکس گفتی.چون بازی بیاد در مواقعی که میخواد علامت دکمه نشون بده دسته xbox 360 رو نشون خواهد داد که گفته من رو ثابت میکنه همون طور که resident 4 دسته ps2 رو نشون میداد.
اول تو برو نقل قول کردن درست و حسابی رو یاد بگیر بد بیا پست بده:mad::mad::evil::evil:
معلوم هست چی نوشتی؟:sick:
چه ربطی داره آخه؟ RE4 چه ربطی به RE5 داره؟ حوصله جواب دادن به امثالی مثل
تورو ندارم:mad:

آقا یون سلام!

من موقع نسب این بنچ مارک با ارور مواجح میشم!

عکسش رو میتونین ببینین!!

چیکار کنم؟؟؟؟

error.jpg

http://www.picfront.org/d/THdFtqav/error.jpg

آخرین ویرایش:
آقا یون سلام!

من موقع نسب این بنچ مارک با ارور مواجح میشم!

عکسش رو میتونین ببینین!!

چیکار کنم؟؟؟؟
برای منم این مشکل وجود داشت.من از روی فلش نصب می کردم اینطوری شد اما وقتی از روی هارد نصب کردم درست نصب شد.
شما از روی هارد نصب می کنی؟

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or