Resident Evil 5 | PC

• Thread starter Thread starter Sha7ab
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:
دو نتیجه ی بسیار خوشحال از دوتا بنچ مارک گرفتم :laughing:
اولی
resolution 1920x1080
AA 16xq
همه تنظیمات تا آخرین حد بالا
31 فریم

دومی
resolution 1920x1080
No AA
همه تنظیمات تا آخرین حد بالا
30 فریم

جالبترین بنچمارکی که در عمرم گرفتم همین بوده :laughing::-"

Benchmark باحالی هست !!!! من رو 1280x720 تنظیمات همه رو High و با 2x AA فریم 38 داد البته تو بالانرین حد هاش 50 هم داده بود که زیاد مهم نیست چون متوسطش همین بود.

Benchmark باحالی هست !!!! من رو 1280x720 تنظیمات همه رو High و با 2x AA فریم 38 داد البته تو بالانرین حد هاش 50 هم داده بود که زیاد مهم نیست چون متوسطش همین بود.
بنظرم بهتر بود اصلا اون یه تیکه اولو تو بنچمارک نمیگذاشتن چون خیلی فریمی که میده بالاتر از 3 بخش بعدشه! و اگه میانگینی قراره گرفته بشه بهتره بین اون 3 بخش آخر میانگین گرفته بشه!
منم میانگین اون سه بخش رو گذاشتم چون توی بخش اول فریم تا 100 هم رفت!

دوستان از ماوس و کیبورد میشد تو نسخه دموش استفاده کرد یا اینم مثل RE4 هست؟ حالا اگر جواب منفیه تو نسخه نهایی میشه از ماوس هم استفاده کرد؟

حالا اگر جواب منفیه تو نسخه نهایی میشه از ماوس هم استفاده کرد؟
دوست عزیز این بازی کلا یه آپشن جدا برای موس و کیبورد داره, رزیدنت اویل 4 که یه پورت داغون برای PC بود, درحالیکه RE5 لیدپلتفورم اصلیش PC هست,راحت تر بگم, این بازی اول برای PC ساخته شده و بعد از رو PC برای کنسول پورت کردن. پس در نتیجه علاوه بر گیم پد میتونی از موس و کیبورد هم استفاده کنی که هر کدوم یه آپشن جدا گونه داره

دوستان از ماوس و کیبورد میشد تو نسخه دموش استفاده کرد یا اینم مثل RE4 هست؟
تو RE4 مگه نمیشد از موس و کیبورد استفاده کرد؟ تو هردوتا میشد فقط تنها فرقش اینکه چون RE4 یه پورت داغون بود, بازی کردن با موس و کیبورد مقداری مشکل بود و بهتر بود با گیم پد بازیش میکردی.

یاد جمله معروف از ارسطو افتادم: بازی با موس خیلی حال میده ولی وقتی با کیبورد همراه میشه به پای دسته هم نمیرسه:biggrin1:

آخرین ویرایش:
دوستان از ماوس و کیبورد میشد تو نسخه دموش استفاده کرد یا اینم مثل RE4 هست؟ حالا اگر جواب منفیه تو نسخه نهایی میشه از ماوس هم استفاده کرد؟

دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم این نسخه فقط برای تست سیستم و بنچمارک گرفتن هست.اصلا قابلیت بازی کردن نداره.
حالا شاید من اشتباه می کنم.

خو اولین تریلر نسخه PC رو که دیدم، امیدهام برای هدف‌گیری با Crosshair که به باد رفت، چیزی زیاد دستگیرم نشد ولی امیدوارم لااقل هدفگیری با لیزر رو درست Optimizeخور کرده باشند، این تعداد دشمنا در بازی هم که فوق‌العاده شده... یه صحنه نشون میده 78578437534 تا لیکر دارن میریزن سر اینا :دی

دوست عزیز این بازی کلا یه آپشن جدا برای موس و کیبورد داره, رزیدنت اویل 4 که یه پورت داغون برای PC بود, درحالیکه RE5 لیدپلتفورم اصلیش PC هست,راحت تر بگم, این بازی اول برای PC ساخته شده و بعد از رو PC برای کنسول پورت کردن. پس در نتیجه علاوه بر گیم پد میتونی از موس و کیبورد هم استفاده کنی که هر کدوم یه آپشن جدا گونه داره

برای این حرفت(اول برای pc بوده)منبع بیار عزیز.فکر کنم برعکس گفتی.چون بازی بیاد در مواقعی که میخواد علامت دکمه نشون بده دسته xbox 360 رو نشون خواهد داد که گفته من رو ثابت میکنه همون طور که resident 4 دسته ps2 رو نشون میداد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or