Resident Evil 5 | PC

• Thread starter Thread starter Sha7ab
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز
بالاخره پس از کش و قوس های فراوان کپکام رسما تایید کرد که Resident Evil 5 برای PC منتشر میشه .
سایت کپکام تایید کرده که در بازی مود Co-OP اینترنتی هم وجود داره و همچنین گفته شده که بازی از تکنولوژی 3D Vision (همون تکنولوژی عینک های سه بعدی) کارتهای انویدیا استفاده بهینه رو خواهد برد . مانیجی ها روی صورت شما و شیوا در یک قدمیتان !
یه خبر خوب دیگه اینه که بازی موس و کیبورد رو ساپورت میکنه و مثل نسخه چهارم نیست که با موس مشکل داشته باشه .
بازی با دایرکت ایکس 9 و 10 راه اندازی شده .
گرافیک بازی wide-screen و Ultra-high resolutions رو هم ساپورت میکنه .
این بار دیگه نباید منتظر یه پورت بد (مثل نسخه چهارم ) باشیم و 100% میتونیم انتظار یه بازی خیلی خوب رو بکشیم .
اگرم سوالی در مورد بازی دارید میتونید توی سایت کپکام و توی این صفحه (تو بخش نظرات) بپرسید و اگه سوالتو طوری باشه که بشه بهش پاسخ داد مطمئنا "اتحاد بازیهای PC کپکام" به سوالتو جواب خواهد داد .
تاریخ انتشار بازی هم زمانی دیرتر در امسال اعلام شده .
اخبار بعدی توی همین تاپیک

کپکام

============
Update
زمان عرضه ی بازی 17سپتامبر

آخرین ویرایش:
سوال تکراری
میبخشید می پرسم
گرافیک بازی با کدوم بازی قابل قیاس هست؟
آیا محیط بازی نسبت به نسخه قبل بزرگ تر شده؟
من این بازی رو رو کنسول xbox 360 و ps3 انجام دادم و از لحاظ گرافیکی که به چشم ما بیاد تفاوتی نداشتن و به گفته سازندگان با یک سیستم ایده آل (cpu چاهار هسته ای) این بازی مانند نسخه کنسولی میمونه و من فکر نکنم با هیچ بازی در pc قابل مقایسه باشه.به جوز crysis اونم نه با گرافیک معمولی با حداکثر گرافیک crysis :eek::biggrin1::eek:.اما درختاش خیلی شبیه به درخت های crysis در pc بود اونم با حد اکثر گرافیک.اما نور پردازی بهتر بود و همچنین کلبه ها و خونه ها نیز خیلی بهتر بود.:eek::eek:

من این بازی رو رو کنسول xbox 360 و ps3 انجام دادم و از لحاظ گرافیکی که به چشم ما بیاد تفاوتی نداشتن و به گفته سازندگان با یک سیستم ایده آل (cpu چاهار هسته ای) این بازی مانند نسخه کنسولی میمونه و من فکر نکنم با هیچ بازی در pc قابل مقایسه باشه.به جوز crysis اونم نه با گرافیک معمولی با حداکثر گرافیک crysis :eek::biggrin1::eek:.اما درختاش خیلی شبیه به درخت های crysis در pc بود اونم با حد اکثر گرافیک.اما نور پردازی بهتر بود و همچنین کلبه ها و خونه ها نیز خیلی بهتر بود.:eek::eek:
من دمو ـی این بازی رو اجرا کردم ...
دیگه دراین حدی که شما میگی هم نبود گرافیک ...

در این که این بازی گرافیک خوبی داره حرفی نیست اما نه دیگه انقدر که شما گفتیدو با کرایسیس مقایسه کردید .این دو گرافیک اصلا قابل مقایسه نیستند.مسلما با 4 هسته ای خیلی عالی میشه(خودم تست گرفتم)اما یا یه 2 هسته ای هم و با یه کارت متوسط به راحتی مثل نسخه کنسولی اجرا میشه

حالا اگه يكم توضيح بدي چي مي شه ؟ دلمون آب كردي كه . نمي خواي يه تاپيك در مورد داستانش بزني ؟

من يه پست داده بودم فكر كنم حذف شده . بهر حال چيز مهمي توش ننوشته بودم

در معرفی کامل شخصیت آلبرت وسکر به داستان Resident Evil 5 پی خواهید برد.;)
نه دوست عریر
انصافا مقایسه ی کرایسیس با RE5 نادرسته.
چون کرایسیس ابتدا برای PC عرضه شده و در نتیجه محدودیتی از سخت افزار نداره.
دوما اینکه موتور گرافیکی کایسیس پیشرفته تر هست.

با حد اکثر گرافیک اجرا کردید؟؟؟؟؟اگه آره که جای تعجب داره.:eek:شما نسخه xbox 360 یا ps3 رو بازی کردید ؟مثل اوناست یا گرافیکش کمتره؟
گرافیک بازی روی PC هیچ تفاوتی با 360 و PS3 نداره...بلکه نکات مثبت بیشتری هم داره...مثل فریم ریت بالای 30 و استفاده از رزولوشن Full HD...که نسخه کنسولی فقط روی رز 720 اجرا میشد و فریم ریت هم 30 قفل بود.

اینم که شما داری گرافیک بازی رو با عنوانی مثل crysis مقایسه میکنی خیلی خنده داره. :)

داری کرایسیس رو با RE5 مقایسه میکنی؟
مقایسه این دو بازی کلا کار اشتباهیه. حال اتو چرا این بازی رو با کرایسیس مقایسه میکنی جای تعجب داره.
عزیز ناشته چی نوشخار کردی؟؟؟:laughing::laughing::laughing:تو حرف زدن بلد نیستی من چیکار کنم خودت پستتو بخون ببین میفهمی نف.. ربط re4 با 5 این بود که هردو به جای دسته کامپیوتر یا کیبورد دسته کنسول بازی نشون میدن.تازه داستان بازی هم که لو ندادم آقای فهمیده

جواب شما رو مدیران دادن;)
امیدوارم فرهنگ درست پست دادن بین بعضیها جا افتاده باشه

داری کرایسیس رو با RE5 مقایسه میکنی؟
مقایسه این دو بازی کلا کار اشتباهیه. حال اتو چرا این بازی رو با کرایسیس مقایسه میکنی جای تعجب داره.
منم همينو مي گم . آخه Crysis كجا و RE كجا ؟
هر چي فكر مي كنم به هم نميان ....
هنوز که هنوزه اینجا دعواست؟! ;)
به لطف مديران ....نه ديگه ! مث اينكه حل شد !

خب دوستان واسه اينكه جو رو عوض كنم يه چيزي بگم ...
من با 2 گيگ رم و گرافيك 8600 جي تي و سي پي دو دو هسته اي e6750 چطوري ميتونم بازي كنم ؟:biggrin1:

من با 2 گيگ رم و گرافيك 8600 جي تي و سي پي دو دو هسته اي e6750 چطوري ميتونم بازي كنم ؟:biggrin1:
سلام دوستان.
خیلی راحت میتونی با بالاترین کیفیت بازی کنی.
این بازی با اینکه خیلی کیفیت بالایی داره به لطف انجینش اصلا سیستم خیلی بالایی نمیخواد.

شما میتونب با نزدیکترین مدل کارتتون مقایسه کنین.
http://www.pcgameshardware.com/screenshots/original/2009/07/RE5-GPUs-1280-DX9.png
به نظر میرسه با 8600GT در 1024x748 کیفیت مطلوبی داشته باشین.;)

بچه ها این کاور بازیه؟:biggrin1:
958470_124470_front.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or